HCL.HR

Vaša konfiguracija

  • 855 Odgovora
  • 426315 Hitova
*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Vaša konfiguracija
« Odgovori #750 : 30. Travanj, 2017., 17:55 »
Uzmite si onu ultra tanku ljepljivu za stol podlogu od razera, to sranje se čisti sa spužvom i likvijem.

*

doktor1

  • ****
  • 1407
Odg: Vaša konfiguracija
« Odgovori #751 : 30. Travanj, 2017., 20:23 »
Ja imam ovakvu četku za čišćenje odjela - stavi se malo vode i pređe preko nje pa je ko nova...
Ali od kada sam stavio tu podlogu ako ništa ne jedem ispred monitora tako da i u tipkovnici nema sastojaka za sendvić nakon par mjeseci ne čišćenja...

Odg: Vaša konfiguracija
« Odgovori #752 : 05. Svibanj, 2017., 15:26 »
Pozz,
Ja sam Luka Barisic imam 16 godina a ovo je moj Setup.
Sam sam sastavio i kupio konfiguraciju, cuvao novac par godina, nisam trosio ko god dadne nesto sacuvam sa strane za ovakve stvari :D
Hardware:
CPU: Intel i3 6100 3.7
MB: H110M-K
GPU: RX 480 8GB Sapphire
RAM: 8GB Corsair 2133MHz
PSU: Chieftec smart series 600W
Case: Thermaltake armor + mx

Periferija:
Slusalice: Razer Kraken Pro
Zvucnici: Hama Q800
Podloga: steelseries CSGO edition
Mis: Hama Urage

Sto se tice kucista, non-cable management je i poprilicno je staro pa mislim uzimati novo.
Slike:




*

c0bra123

  • ****
  • 1306
Odg: Vaša konfiguracija
« Odgovori #753 : 05. Svibanj, 2017., 16:03 »
Bravo Luka! Svaka čast! Ljepa konfiguracija.  :D

Poslano sa mog LG-H815 koristeći Tapatalk




I am a gamer. Not because I don't have a life - I choose to have many.

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: Vaša konfiguracija
« Odgovori #754 : 05. Svibanj, 2017., 16:12 »
Svaka cast stari, uzivaj u gamingu.

Odg: Vaša konfiguracija
« Odgovori #755 : 05. Svibanj, 2017., 16:16 »
Hvala vam puno mnogo mi znaci  :D
Takodjer imam i led osvjetljenje, izvadio baterije koje su isle uz njih i spojio na ispravljac jer baterije brzo se potrose :)

« Zadnja izmjena: 05. Svibanj, 2017., 16:19 YusteR »

*

10RV

  • *
  • 110
Odg: Vaša konfiguracija
« Odgovori #756 : 05. Svibanj, 2017., 21:34 »
Lijepo, svaka cast!

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Vaša konfiguracija
« Odgovori #757 : 05. Svibanj, 2017., 21:40 »
To kučište je meni onak dno dna, glupi Armor Jr. Veću glupost nisam uživotu kupio.

Odg: Vaša konfiguracija
« Odgovori #758 : 05. Svibanj, 2017., 21:42 »
To kučište je meni onak dno dna, glupi Armor Jr. Veću glupost nisam uživotu kupio.

Ma da ja sam ga uzeo sa svojom prvom malo jacom konfom. Tad je privlacno izgledalo fino.. I zelim ga prodati da kupim bolje, mozete li mi predloziti cijenu?

*

disc0

  • *****
  • 3274
Odg: Vaša konfiguracija
« Odgovori #759 : 06. Svibanj, 2017., 07:48 »
Ajde fino, uzivaj u igrama ;)

3DS FC: 4768-7805-4966
PSN: DiSkAcH

Odg: Vaša konfiguracija
« Odgovori #760 : 01. Lipanj, 2017., 12:58 »
Citat:
Ma da ja sam ga uzeo sa svojom prvom malo jacom konfom. Tad je privlacno izgledalo fino.. I zelim ga prodati da kupim bolje, mozete li mi predloziti cijenu?

Ja imam MS Cyclops II i u njoj je puno jaca konfa (GTX 1070, 16gb rama itd nebitno)
kuciste kosta oko 200kn, malo je losije kvalitete lim ali je naspram ovog vrh, ima prozor sa strane, dobar protok zraka, mjesta za 4 ventilatora, cable managment,  filteri za prasinu i ima sakriveno napajanje sto je meni odlicno jer ne vide se uopce nikakvi kablovi dolje, za tu konfu odlicno kuciste a dosta je jeftino za ono sto sve nudi

a za to tvoje kuciste bi vjv dobio vise da ga prodajes po kili u zeljezariji hueh jk
a izmedu 50 i 100kn bi dobio za njega ja msm bar ovako po slikama kad gledam neda mi se istrazivati po njuskalu prosjecna cjena
They say they want heaven; They say they want god. I say I have heaven, I say I am god.


Odg: Vaša konfiguracija
« Odgovori #761 : 01. Lipanj, 2017., 21:53 »
Citat:
Ma da ja sam ga uzeo sa svojom prvom malo jacom konfom. Tad je privlacno izgledalo fino.. I zelim ga prodati da kupim bolje, mozete li mi predloziti cijenu?

Ja imam MS Cyclops II i u njoj je puno jaca konfa (GTX 1070, 16gb rama itd nebitno)
kuciste kosta oko 200kn, malo je losije kvalitete lim ali je naspram ovog vrh, ima prozor sa strane, dobar protok zraka, mjesta za 4 ventilatora, cable managment,  filteri za prasinu i ima sakriveno napajanje sto je meni odlicno jer ne vide se uopce nikakvi kablovi dolje, za tu konfu odlicno kuciste a dosta je jeftino za ono sto sve nudi

a za to tvoje kuciste bi vjv dobio vise da ga prodajes po kili u zeljezariji hueh jk
a izmedu 50 i 100kn bi dobio za njega ja msm bar ovako po slikama kad gledam neda mi se istrazivati po njuskalu prosjecna cjena

Dogovorio se sa covjekom Prodaju kucista doci ce za tjedan dana 100km cu dobiti za njega to je 400kn. Sada mi je dilema mogu malo nadodati i uzeti p400 ili ms black widow ili pak ono novo ms spectrum..

Odg: Vaša konfiguracija
« Odgovori #762 : 01. Lipanj, 2017., 22:30 »
Ja imam Black Widow i mogu da ti kazem da je kuciste odlicno. Lepo odradjeno, svedeno, ne privlaci previse paznje, a ipak moderno i lepo. Unutra prostora da stavis bilo sta, a i materijal nije los, s'obzirom da je dosta jeftino. Mada onaj novi Spectrum izgleda odlicno sa staklom..

Odg: Vaša konfiguracija
« Odgovori #763 : 01. Lipanj, 2017., 22:31 »
pa dobro si i prosao, ovako po slikama izgleda smecasto
to su vise kucista za med/high end konfe u koje ces stavljati AIO coolere za CPU i dugacke graficke i full ATX maticne ploce tako da nema potrebe izdvajati na samo kuciste vise nego na maticnu i napajanje zajedno
preporucio bih ti nesto poput http://hr.ms-start.com/proizvodi/ku%C4%87ista_gaming-ku%C4%87ista/ms-cyclops-v-gaming-kuciste ili ovog http://hr.ms-start.com/proizvodi/ku%C4%87ista_gaming-ku%C4%87ista/ms-panthera-gaming-kuciste
sasvim solidna gaming kucista atraktivnog izgleda, ali hej ipak su to tvoji novci i ti biras ja sam ti samo dao savjet
They say they want heaven; They say they want god. I say I have heaven, I say I am god.


Odg: Vaša konfiguracija
« Odgovori #764 : 02. Lipanj, 2017., 11:59 »
Fino izgleda panthera, samo nema bas podataka o njoj kako izgleda sa komponentama unutar. Trebao bi to sve pogledati mozda u trgovini nekoj. Sigurno ima u Splitu pa kada budem tamo pogledam, jer su kucista i dosta jeftinija nego u bih, msova kucista.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9