HCL.HR

Vodeno hlađenje za grafičku

  • 14 Odgovora
  • 8050 Hitova
Vodeno hlađenje za grafičku
« : 09. Siječanj, 2013., 00:22 »
Trebo bih preporuku koje vodeno hlađenje da kupim za grafičku karticu ATI Radeon XFX HD 7970 Black Edition,3GB,DDR5,1000 MHz.

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Vodeno hlađenje za grafičku
« Odgovori #1 : 09. Siječanj, 2013., 00:36 »
Zašto vodeno?
Puno isplativije je normalno aktivno hlađenje i bolje će hladit. Jedino ako baš "mora" biti jel? :kava:

Odg: Vodeno hlađenje za grafičku
« Odgovori #2 : 09. Siječanj, 2013., 00:37 »
Može i aktivno hlađenje, preporuči mi neko.

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Vodeno hlađenje za grafičku
« Odgovori #3 : 09. Siječanj, 2013., 00:42 »
Ta kartica ima jako dobro hlađenje na sebi kao prvo.
Kao drugo ako baš mora biti gore nešto onda pogledaj tu.

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Vodeno hlađenje za grafičku
« Odgovori #4 : 09. Siječanj, 2013., 00:53 »
Zašto vodeno?
Puno isplativije je normalno aktivno hlađenje i bolje će hladit. Jedino ako baš "mora" biti jel? :kava:

Šta? :wildboy: Vodeno hlađenje hladi bolje kad je potrebno više topline odvući dalje od elemenata... pri nultom opterećenju ili nekom srednjem se manje primjete prednosti

ivan_sb, ako ne planiraš clockati boga i vraga iz te grafičke ne treba ti nikakvo dodatno hlađenje...


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Vodeno hlađenje za grafičku
« Odgovori #5 : 09. Siječanj, 2013., 00:56 »
Kakvo mrtvo vodeno hlađenje? Zašto je to ikad bilo potrebno.
Neznam sere mi se kad netko vadi argumente zašto baš bi vodeno hlađenje. To je čisto preseravanje koje je kul, stvarno je, ali i košta te što je najvažnije NEPOTREBNOST111

URED: Sad skužio da sam rekao da hladi bolje od vodenog, ne hladi, ali ne hladi ni puno lošije...

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Vodeno hlađenje za grafičku
« Odgovori #6 : 09. Siječanj, 2013., 01:04 »
:fpalm:

Vodeno hlađenje hladi bolje kad je potrebno više topline odvući dalje od elemenata... pri nultom opterećenju ili nekom srednjem se manje primjete prednosti



"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Vodeno hlađenje za grafičku
« Odgovori #7 : 09. Siječanj, 2013., 01:06 »
A potrebnost toga je zbog toga što aktivno hlađenje nije u stanju što? :tired:

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Vodeno hlađenje za grafičku
« Odgovori #8 : 09. Siječanj, 2013., 01:10 »
Šta je tebi? :hihi: Nisam siguran zajebavaš li se ili zbilja ne kužiš da voda ili neka tekućina ima veću sposobnost odvođenja topline u odnosu na zrak. ŠTA TO ZNAČI??????? Da bolje hladi na višim temperaturama.


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Vodeno hlađenje za grafičku
« Odgovori #9 : 09. Siječanj, 2013., 01:11 »
I jeli to potrebno neznam pored ovog? :wildboy:

Navodio sam primjer. Još je za tu grafu jeftinija.
« Zadnja izmjena: 09. Siječanj, 2013., 01:15 Cole »

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Vodeno hlađenje za grafičku
« Odgovori #10 : 09. Siječanj, 2013., 01:21 »
Volan si platio 3000 kuna. Jel to potrebno? Isto možeš i sa ovime

#colelogika

Neka radije ostane na stock hladnjaku nego da kupuje nešto nedorečeno. Ako ne misli clockat grafičku do samih granica nema nikakve potrebe mijenjati stock cooler, pogotovo za neki arctic cooling drek


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Vodeno hlađenje za grafičku
« Odgovori #11 : 09. Siječanj, 2013., 01:25 »
Ok.

*

dibek

  • ******
  • 5634
  • You put the stone in the case?
Odg: Vodeno hlađenje za grafičku
« Odgovori #12 : 09. Siječanj, 2013., 01:36 »
Lol, ak vec kosta 500kn jebeni KULER ZA GRAFICKU, nek bar bude vodeno sranje :wildboy:

I vodeno hladjenje je kul. Sigurno nitko to ne stavlja jer je apsolutno potrebno nego eto.

Inace, jel mislis opcenito stavljat i na procesor? To bi rulalo, onako bez ventilatora Mmmm :hiha:

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

Odg: Vodeno hlađenje za grafičku
« Odgovori #14 : 09. Siječanj, 2013., 11:19 »
Ne namjeravam ju clockat, onda cu ipak ostavit orginal hlađenje. Hvala na savjetima.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9