HCL.HR

Xbox one kontroler / servis

  • 6 Odgovora
  • 13173 Hitova
*

Shep@rd

  • n00b
  • 3
Xbox one kontroler / servis
« : 09. Siječanj, 2017., 22:25 »
Pozdrav ekipa,
kao što sam naslova kaže, trebao bih preporuku gdje servisirati kontroler.
Ekipa koja ima xbox one vjerojatno zna kako jako brzo na njima otkažu pojedine tipke.

Meni je na oba kontrolera otkazala tipka RB, a na jednom i RT.
Budući da mi se ne izdvaja velika lova na nove kontrolere, ako netko zna neki servis bio bih zahvalan.

*

hrv4tin4

  • Gost
Odg: Xbox one kontroler / servis
« Odgovori #1 : 09. Siječanj, 2017., 22:28 »
Odneseš ga tamo gdje si ga kupio i ako je pod garancijom - dobiješ novi.


Ne znam kako ekipa čuva svoje gamepada, ali ja svoje imam godinama i nikada ništa nije otkazalo... Al držim ih sve u zaštitnim kutijama i posebnim mrežastim vrećicama tako da ne ulazi nigdje prašina i da su zaštićeni. Vani su jedino u trenutcima kada nešto igram i istu sekundu ih spremam natrag.


*

Shep@rd

  • n00b
  • 3
Odg: Xbox one kontroler / servis
« Odgovori #2 : 09. Siječanj, 2017., 22:39 »
Hvala, ali imam ih otkad je konzola izašla.
Što znači da garancija više ne vrijedi.
A što se tiče samih kontrolera bili su u "žestokoj" uporabi. Kad svaki dan prijatelji dolaze kod tebe i igra se turnir FIFA-e, to obično ostavi traga.
RB i RT se najviše koriste i samim time prvo se one istroše.
BTW imao sam i prvi xbox i x360, i nikad nikakvih problema sa njima, a prošli su puno veću torturu...

*

hrv4tin4

  • Gost
Odg: Xbox one kontroler / servis
« Odgovori #3 : 09. Siječanj, 2017., 22:46 »
A ne znam kaj da ti kažem.


Vjerojatno ti se pomaknula guma ispod tipke. Nije to ništa previše komplicirano, a ionako nije pod garancijom. Otvori gamepad i vidi u čemu je frka, ako je gumica nađi sličnu gumicu u nekom starom gamepadu i zamjeniš ju.

*

Shep@rd

  • n00b
  • 3
Odg: Xbox one kontroler / servis
« Odgovori #4 : 09. Siječanj, 2017., 23:23 »
Probat ću vidit što se da napravit.
Hvala svejedno. ;-)

Odg: Xbox one kontroler / servis
« Odgovori #5 : 10. Siječanj, 2017., 07:48 »
Odneseš ga tamo gdje si ga kupio i ako je pod garancijom - dobiješ novi.


Ne znam kako ekipa čuva svoje gamepada, ali ja svoje imam godinama i nikada ništa nije otkazalo... Al držim ih sve u zaštitnim kutijama i posebnim mrežastim vrećicama tako da ne ulazi nigdje prašina i da su zaštićeni. Vani su jedino u trenutcima kada nešto igram i istu sekundu ih spremam natrag.



U čemu držiš?? PM ME! :d
Ps. i mene zanima kako se tako pohaba tj. pokvari, ipak je napravljeno da izdrži koliku toliku torturu.
Iako u  nas npr na poslu ima šabanu koji isto k'o da žvaču padove za doručak - nema nijedne gumice na analogu, 'prop'o' Start button itd...
The blood of youth is bubbling back..

*

disc0

  • *****
  • 3274
Odg: Xbox one kontroler / servis
« Odgovori #6 : 10. Siječanj, 2017., 09:21 »
Ja ih drzim u ormaricu od stola, ugl sve konzole su mi negdje pospremljene da se na prase ;)
Inace, jedini kontroler koji je meni otkazao je bio prvi dualshock na PS1 koji je vise puta zavrsio u podu zbog GT-a :(
3DS FC: 4768-7805-4966
PSN: DiSkAcH

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9