HCL.HR

Zujanje

  • 9 Odgovora
  • 4682 Hitova
*

Zeleni

  • ****
  • 1083
  • Reggae chiler
Zujanje
« : 08. Prosinac, 2008., 13:41 »
Evo ovako, neki dan ja zapalim komp i majstor se nekako cudno cuje, malo jace zuji. Pogledam ja okolo na okolo jer ga ne smijem otvarat jer pod garancijom (slagali ga ovi iz linksa) i ne uocim nista posebno izvana, al otprilike lociram koji vent šteka. I opalim ja gta, igram nekih pol sata, a ovo i dalje zuji, komp je pod garancijom, ak nes ode imam novo, boli me briga i nakon pola sata na sredini ekrana mi se lagano pocelo mutit, neam bas nekog iskustva, al mislim da je doslo do pregrijavanja grafičke, sto je vjerojatno uzrok smanjene vrtnje ventilatora. Odlucio sam ga odnjeti u links da pogledaju i da ga usput ociste iznutra od prasine i sranja jer kad sam ga dobio prvo pitanje mi je bilo kak da ja njega cistim iznutra ak nesmijem otvarat, oni rekli da donosim svako malo kod njih. Eto to je sto mi se dogodilo, moja ptanja posto nisam siguran kad cu ga stici odnjet na popravak su: jesam u pravu s nagađanjima oko graficke i kakve posljedice mogu biti i sta je jos u mogucnosti riknut, kakvi su mi rizici daljenjeg koristenja kompjutera (e da kad malo zdrmam komp vent se ponekad vrati u normalu). E da zaboravih napisat da je komp prakticki novi i normalno je da tjera GTA, kupio ga u 8. mjesecu cijelog novog, grafa je radeon 4870 i proc 3.0 dual core, to je to sto trebate znati.
« Zadnja izmjena: 08. Prosinac, 2008., 13:43 Zeleni »

*

noda

  • *****
  • 3184
Re: Zujanje
« Odgovori #1 : 08. Prosinac, 2008., 15:13 »
kad ga ne smijes vec otvorit, mozemo samo pogadat kaj je, ali ja brijem da je vent na grafickoj otisel. Ja ti preporucam accelero s1 + 120mm vent na graficku i neces vise imat problema sa ventom koji je boljka svih radeona.

*

noda

  • *****
  • 3184
Re: Zujanje
« Odgovori #2 : 08. Prosinac, 2008., 18:01 »
ne, zalman je smece

*

Armor

  • ******
  • 4195
Re: Zujanje
« Odgovori #3 : 08. Prosinac, 2008., 18:04 »
I moj komp zuji u zadnje vrijeme ali ko i prethodni znam lijek- lupim po napajanju i sve ok :thumbs:
Otišli lageri očito
"Born with less, but you still precious.

You gotta be able to smile through all this bullshit."

*

Easy

  • ****
  • 1497
  • disi
Re: Zujanje
« Odgovori #4 : 08. Prosinac, 2008., 18:48 »
kad ga ne smijes vec otvorit, mozemo samo pogadat kaj je, ali ja brijem da je vent na grafickoj otisel. Ja ti preporucam accelero s1 + 120mm vent na graficku i neces vise imat problema sa ventom koji je boljka svih radeona.
Ili zallmanov ventic za grafu.

Da, onda bude 100% tih da.... :piva:

*

noda

  • *****
  • 3184
Re: Zujanje
« Odgovori #5 : 08. Prosinac, 2008., 22:15 »
ne, zalman je smece
Zaš?

precijenjen ventilator, koristi "starije" tehnologije hladenja, preskupi su i preprebucni

Re: Zujanje
« Odgovori #6 : 09. Prosinac, 2008., 16:51 »
I moj komp zuji u zadnje vrijeme ali ko i prethodni znam lijek- lupim po napajanju i sve ok :thumbs:
Otišli lageri očito

Samo ti lupkaj, dok ti jedan dan ne frcne paš vidjeti. Može biti da su se vide olabavile, a može biti da je i vent olabavio. Sve u svemu netreba se zajebavati :)

*

Zeleni

  • ****
  • 1083
  • Reggae chiler
Re: Zujanje
« Odgovori #7 : 10. Prosinac, 2008., 22:09 »
evo ovako, odnio sam ga na servis, rekli su da cekam 10 dana, tak da sam sad bez kompa. Vidjet cu sta ce reci ovi iz linksa pa cu vidjet sta cu, al pod garancijom je i sve, tak da ocekujem da ce oni sve to rjesit

*

--HS--

  • ****
  • 1078
  • :tired:
Re: Zujanje
« Odgovori #8 : 10. Prosinac, 2008., 22:43 »
meni lageri osli na napajanju starom pol godine tak dok ne dode k sebi koda traktor ide. Prije toga sam imo neko no name napajanje i to se pocelo javljati tek nakon godinu i pol  :tired:. Toliko o kvaliteti
easy-forex-basics.blogspot.com

Re: Zujanje
« Odgovori #9 : 13. Prosinac, 2008., 00:52 »
Ja isto drmam po njemu ko po najcrnjem dušmaninu. Kad zuji da sve po ušima grebe.
Ubiše nas bre vručina.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9