HCL.HR

P/M: PS2 igre

  • 3 Odgovora
  • 2184 Hitova
*

Shimmy

  • ***
  • 894
  • konjsko drvo
P/M: PS2 igre
« : 28. Svibanj, 2009., 11:33 »
Igre su:
Cartoon Network Racing
Hot Wheels
The Great Juju Challenge
Asterix at the Olympic Games

Sve igre su nove, igrane samo par puta, sa original pakiranjem, sa manualom i svime, neostecene, a Asterix dapace nije ni igran, osvojen na jednom natjecanju.

E sad, fiksnu cijenu nemam, jer ne znam za kolko bih ponudio, pa vi posnudite neku cifru, pa cemo se dogovoriti. No nemojte mi doletavati sa nekim smijesnim ciframa tipa 20, 30kn.

Takodjer, moguca je i zamjena za neke od nize navedenih igara, s time da dajem i dvije igre za jedan komad nekih od ovih koje trazim, jer ipak nudim manje popularne naslove za hitove. Ma i vise od dvije ako treba, ako mi ponudite nesto sto stvarno jako zelim :mrgreen:. Vecina koje trazim su SP, pa ako se netko naigrao tih igara, a hoce zabavni mupltiplayer, mozemo spojiti ugodno s korisnim

Igre koje trazim su:
-God of War 1 i 2
-Gran Turismo 4
WRC Evolved (mislim da se tako zove, onaj zadnji, tocnije, zadnji koji sma ja odigroa je bio WRC4, nakon kojeg mi je krepao PS2 prije nekoliko godina, pa eto, onaj koji je izasao nakon cetvorke, no ako nitko to enma, moze i neki od starijih nastavaka, odn prvi dio)
-Devil May Cry 1 i 3 (trojka prioritet zbog istog razloga ako i WRC)
-Primal
-ZOE 1 i 2
-Final Fantasy XII

I mislim da je to to, nisam siguran, ako sma nesto zaboravio, slobodno ponudite nesto, no ovo su mi prioriteti jer vecinu nisma stigao odigrati, ili jesma a zelim imati ih u kolekciji. Pa eto, nudite s to imate za zamjenu. Kao i lovu naravno ako radje zelite kupiti.

P.S.Ima jos par igara za koje bih mozda mijenjao, ako ne dobijem ponudu za nijednu od gore navedenih sa PS2 no sa PSOne konzolea to su:
-C-12 Final Resistance (mislim da se tako zvala igra, mozda sam zaboravio, daaavno je to bilo kad sma ju igrao)
-Medievil 1 i 2
-Vagrant Story
-Front Mission 3

Eto, raspisao sam se, pa je sada na vama red. Cekam ponude, možete predložiti razne kombinacije

Živjeli! :piva:

*

seymour

  • ****
  • 1445
Re: P/M: PS2 igre
« Odgovori #1 : 28. Svibanj, 2009., 11:38 »
kolko bi dao za ZOE 1 i 2 i DMC 1 ?

Di ćemo večeras, pusti prazne priče<br />Di ćemo večeras da se ubijemo pićen<br />Di cemo večeras, da bude luda kuća<br />Tu su Kuzma i Shaka Zulu, doktori puknuća

*

Shimmy

  • ***
  • 894
  • konjsko drvo
Re: P/M: PS2 igre
« Odgovori #2 : 28. Svibanj, 2009., 12:31 »
Hmmm, za sada nista, smao mijenjam, jer nemam love, ali ako uspijem prodati grafu, mozda bih uzeo nesto od toga ;)

*

Shimmy

  • ***
  • 894
  • konjsko drvo
Re: P/M: PS2 igre
« Odgovori #3 : 16. Lipanj, 2009., 13:10 »
riješeno. može lock

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9