HCL.HR

Bad gateway

  • 23 Odgovora
  • 14564 Hitova
Odg: Bad gateway
« Odgovori #15 : 04. Srpanj, 2020., 22:07 »
Mene isto ovo ubija u pojam. Skoro sam prestao čitat HCL jer mi se neda tražit edge i tamo vrtit. Pa zar nema načina da se ovo sredi i da radi u chromeu kao sve ostale stranice? Hcl je jedna od rijetkih stranica koju sam whitelistao u ad blockeru jer želim podržati rad i trud ljudi iza HCL-a ali ovo mi više nema smisla. Barem nam dajte neko riješenje kako da stranica radi.

Odg: Bad gateway
« Odgovori #16 : 07. Srpanj, 2020., 00:08 »
Ma to nema veze s korisnikom i  koromom, kako apsolutno  sve ostale stranice na netu normalno rade u kromu? To je do njihovog hostinga i bilo bi odlično da to više riješe... Meni se ta glupost pojavljuje isto malo malo na PC-u i na  mobitelu!

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: Bad gateway
« Odgovori #17 : 07. Srpanj, 2020., 12:58 »
Sorry ljudi, događa se samo nekim korisnicima i to povremeno pa je malo izazovno detektirati problem, u svakom slučaju nastavite javljati ako vam se dogodi jer zaista pomaže dok server ekipa radi na tome da se problem ukloni.

*

KPsrna

  • n00b
  • 2
Odg: Bad gateway
« Odgovori #18 : 27. Srpanj, 2020., 15:39 »
Također problem, s tim da ono od 3 članaka, jedan mi normalno otvori, kod sljedeća dva se pojavi error 502.. i to najnoviji članci su problem, starije normalno otvara..

Odg: Bad gateway
« Odgovori #19 : 31. Srpanj, 2020., 12:06 »
Mene ovo isto stalno muči i to samo na chromeu na pc. Ako odem na edge otvaram sve bez problema. Što napraviti da radi i u Chromeu.

ovo je link za brisanje keša (otvaraš ga iz chroma):

chrome://settings/clearBrowserData
chrome://settings/cookies

Prvo je link  za ručno čišćenje keša, drugo, za podešavanje postavki kolačića (postavi automatsko brisanje po zatvaranju browsera).  Dodaj link u  u favorites bar. Google određene stvari krije k'o zmija noge. 

ako želiš ručno doći do ovoga:

3 točkice desno gore ->Settings -> Advaced -> Privacy and security

Tu su obje postavke koje trebaš
« Zadnja izmjena: 31. Srpanj, 2020., 12:09 moordrak »

*

Bjtofan

  • n00b
  • 1
Odg: Bad gateway
« Odgovori #20 : 05. Veljača, 2021., 19:47 »
Ljudi i meni se danas izbacije Bad Gateway iako mi je povjest gledanja prazna. Probavao sam i sa Edgea,IE,Firefoxa, Opere... Ali ništa. Ev sad mi je proradilo.

Odg: Bad gateway
« Odgovori #21 : 06. Veljača, 2021., 15:06 »
ovo polako postaje zamorno, bad gateway se pojavljuje sve češće i češće. Previh 15 članaka uopće ne mogu otvorit. Moć ću za nekih 5-6 dana kad prestanu bit aktualni :/
Ima li bilo kakvog napretka u rješavanju problema?

Odg: Bad gateway
« Odgovori #22 : 26. Veljača, 2021., 16:37 »
 Error 502 Bad gateway na mozilla firefoxu. Zadnjih nekoliko vijesti ne otvara. LP

Odg: Bad gateway
« Odgovori #23 : 16. Listopad, 2021., 20:23 »
Opet stalno dolazi bad gateway pogotovo na starije članke. Pa zar se ovo stvarno ne može riješiti.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9