HCL.HR

Cloudflare poruka na HCL.hr?

  • 3 Odgovora
  • 20954 Hitova
Cloudflare poruka na HCL.hr?
« : 26. Kolovoz, 2017., 13:27 »
Primetio sam juce i danas da kad pristapim hcl.hr portalu pojavi mi se porukica za authentication sa capcha, evo kako izgleda to:

I nakon sto oznacim polje pojavi mi se poruka da izaberem znakove na slici ili mostove kao u ovom slucaju:

I moram ovo da ucinim na svaki 60 minuta kada otvorim hcl.hr portalu.
Ovo se desava od juce i mislio sam da je povezano sa mojom IP adresa, ali produzilo je i danas (nakon sto je ruter promenio IP adresu na ponoc). Pa eto, koje je resenje i zasto se ovo desava, jer iskreno stvarno je dosadno?

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: Cloudflare poruka na HCL.hr?
« Odgovori #1 : 26. Kolovoz, 2017., 14:37 »
Sigurno nemaš neki virus na kompu? Probaj dobrim antivirusom sve malo skenirati.

Odg: Cloudflare poruka na HCL.hr?
« Odgovori #2 : 26. Kolovoz, 2017., 15:37 »
Nz probacu da skeniram komp, takodje fresku instalaciju u VmWare kao opcija pa eto ako ima neka promjena izvesticu vam.  :D

Odg: Cloudflare poruka na HCL.hr?
« Odgovori #3 : 26. Kolovoz, 2017., 18:58 »
Zavrsilo je skeniranje bez pronadjeni nikakvni virusi, takodje evo ista sutuacija u VmWare sa tri operativni sustava:


Kao i u XP  :D
Sto me vodi do zaklucka da je problem u IP adresu koju mi je dodelio ruter, na mobitel priklucen na WiFi nemam nikakve probleme, sta znaci da cloudflare blokira Descktop pristup sa mojoj IP adresu  :( Ovo sam doznao kad sam oznacio Request desktop site u Chromu za mobitel. I to je to, nadam se da ce naredna promjena IP adresa bice uspesna. :clap: :clap:

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9