HCL.HR

Kako ste došli do HCL-a?

  • 413 Odgovora
  • 241520 Hitova
*

ezrail

  • n00b
  • 4
Odg: Kako ste došli do HCL-a?
« Odgovori #345 : 01. Siječanj, 2016., 19:53 »
Nešto sam od igara tražio po YT i u rezultatima mi izletila recenzija sa HCL-a i svidjelo mi se. I sad redovno pratim portal i objave a evo i forum da malo probam.

Odg: Kako ste došli do HCL-a?
« Odgovori #346 : 03. Siječanj, 2016., 20:19 »
Jedno vrijeme mi je prijatelj spomenuo vas kanal davnih dana. Ali sam kanal pronasao na glup nacin... Radio sam referat za kemiju o kiselinama i dok sam trazio po internetu upisem: HCL sto je klorovodicna kiselina i naletim na gaming kanal... Ugl zabavno sam zavrsio referat! Supp ste decki svaka cast samo naprijed!

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: Kako ste došli do HCL-a?
« Odgovori #347 : 04. Siječanj, 2016., 10:10 »
Nadam se da si na kraju taj referat i napisao :)

Dobrodošao ti nama na portal i forum - istraži malo podforume i ostavi koji post. Danas kreće i Zlatni Dabar pa ne zaboravi posjetiti taj podforum kada ga otvorimo ;)

*

Rose of A7X

  • *
  • 9
  • haben sie kopfschmerzen ??
    • A7X Gaming Community
Odg: Kako ste došli do HCL-a?
« Odgovori #348 : 15. Siječanj, 2016., 20:33 »
Preko yt kanala. Već koju godinu pratim HCL tamo ali nisam nalazio vremena da si napravim akaunt tu.

Inače nadam se da nisam već pisao u ovoj temi. Imam nekakv deja vu.

Odg: Kako ste došli do HCL-a?
« Odgovori #349 : 26. Siječanj, 2016., 21:23 »
Uletio mi Igor na yt s video komentarom i oduševio me.  :ave:  pa sam se nekako zaljepio za to, i malo po malo počeo pratit portal pa se reg i eto, sad sam tu i ne idem nigdje  :ne:

*

gogy4

  • *
  • 23
Odg: Kako ste došli do HCL-a?
« Odgovori #350 : 27. Veljača, 2016., 20:09 »
do hcl-a sam dosao vise manje preko yt , kad sam pogledao vase recenzije speciale itd ,blago receno odusevio sam se , takodje ekipa koja radi recenzije je super i svaku recenziju pogledam sa uzitkom sve u svemu super ste i orginalni ste sto je najvaznije puno srece u daljem radu. =D>

Odg: Kako ste došli do HCL-a?
« Odgovori #351 : 28. Veljača, 2016., 18:41 »
Do HCL- a sam dosao također preko yt. Gledao sam video komentare glupiranja u GTA V :)

Poslano sa mog meanIT Q5 koristeći Tapatalk


Odg: Kako ste došli do HCL-a?
« Odgovori #352 : 28. Veljača, 2016., 18:46 »
Ja se iskreno više i ne sjećam kako sam došao do HCL-a, ali od kada znam za njega on je na neki način postao dio mog gaming života. Poštujem njihove recenzije, volim njihove video komentare i volim u društvu pričati o ovome portalu i njegovim sadržajima.
Jako malo ljudi koji igraju igrice ne zna za HCL, a ja se trudim tu nepravdu ispraviti, i mnogi se jednostavno "navuku" na HCL.
HCL je najjači gaming portal na ovim prostorima ali i šire.
 

*

CroHawk

  • n00b
  • 0
Odg: Kako ste došli do HCL-a?
« Odgovori #353 : 11. Ožujak, 2016., 01:03 »
Prošle sam godine bezuspješno tražio jednu parodiju na youtubu i umjesto nje pojavio se ARK- zivot s dinosaurima.
Tražene parodije sam se sjetio tek danas ušavši na ovaj forum.
Od tog dana pratim sve što izlazi na HCL-u, pa čak iz nekog razloga i ono što me na prvu ne zanima, a iznad svega video komentare dragog nam Igora. Igora kojeg od nedavno vjerno prati i moja draga koja nije gotovo nikakav gamer. Mislim da to sve govori.
Premda sam se tek registrirao, vjerni sam pratitelj vašeg portala, a već pola godine neizlječivi ovisnik PS4 konzole. Svemu ste vi krivi!!!
Ekipa samo naprijed, najbolji ste!!

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: Kako ste došli do HCL-a?
« Odgovori #354 : 11. Ožujak, 2016., 10:22 »
Krasno  :hug

Dobrodošli vi nama na forum.

CroHawk, evo jedne ekskluzivne informacije, danas ti ide novi Život s dinosaruima online :)

Odg: Kako ste došli do HCL-a?
« Odgovori #355 : 11. Ožujak, 2016., 11:56 »
Došao sam preko facebooka i šaljivih (zanimljivih) Ementalerovih komentara.

Keep going, its good, kako bi rekao naš premijer Tim :D

*

tothwow

  • *
  • 32
  • Music & Gaming
Odg: Kako ste došli do HCL-a?
« Odgovori #356 : 12. Ožujak, 2016., 01:26 »
to je interesantna prica hahahha zapravo gledali smo prijatelji i ja neke LoL videe i vas video s katarinom je bio, i tolko ste losi bili da smo vas osli pogledat i tak smo poceli pratiti hahah :D
«MTG»TOTHcore

Odg: Kako ste došli do HCL-a?
« Odgovori #357 : 21. Ožujak, 2016., 11:24 »
Prosilio me kolega s posla  :hihi:

*

hrv4tin4

  • Gost
Odg: Kako ste došli do HCL-a?
« Odgovori #358 : 21. Ožujak, 2016., 11:54 »
Sram ga bilo!!!  :chair:

Odg: Kako ste došli do HCL-a?
« Odgovori #359 : 23. Ožujak, 2016., 23:45 »
 Pogodio me kamen na kojem je pisalo HCL.hr i eto me tu :clap: :hug \:D/

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9