HCL.HR

Kako ste došli do HCL-a?

  • 413 Odgovora
  • 242373 Hitova
Odg: Kako ste došli do HCL-a?
« Odgovori #375 : 01. Kolovoz, 2016., 14:55 »
Pozdrav svima. :)

Kako sam došao do HCL-a? Pa, ako se ne varam, kad je izašao PES 2014, tražio sam na youtube recenziju i tako naletio na vaš kanal. Inače, gaming apetiti mi nisu preveliki, manje-više fokus mi je na nogometnim igricama. Dok sam bio klinac, volio sam igrati igre WW2 tematike (MoH, CoD, Brothers in Arms...), poneke strategije (Red Alert, Age of Empires...), ostale igre sportske tematike...

Preko vaših video komentara, zapelo mi je oko za Konu, pa se eto to sad čeka. :)

Zašto sam se registrirao? Pa eto, mislim da je to najmanje što se može napraviti kako bi vas se podržalo u daljnjem radu, a da pritom ne košta ništa. Usput sam se pretplatio na youtube kanal.

Eto, uglavnom. Lijepo je vidjeti koliko se uz puno truda, volje i rada praktički iz ničega može napraviti nešto što okuplja velik broj ljudi koji imaju slične interese. Zaista za svaku pohvalu.

Za kraj bih vam još poželio puno sreće u daljnjem radu, ostanite kakvi jeste; prije svega profesionalni, nerijetko humoristični, i najbitnije od svega - zabavni.  :piva:
I'd consider myself a realist, alright? But in philosophical terms I'm what's called a pessimist.

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: Kako ste došli do HCL-a?
« Odgovori #376 : 01. Kolovoz, 2016., 15:06 »
Hvala na finom komentaru. Lijepo je vidjet da smo povremenog gamera zainteresirali za nešto  indie i nerazvikano poput Kone :)

Odg: Kako ste došli do HCL-a?
« Odgovori #377 : 01. Kolovoz, 2016., 16:24 »
Pa zapravo da, definitivno ima veliki utjecaj tvoje/vaše pedantno prelaženje igara s vrlo zanimljivim komentarima. Pogledao sam čak i cijeli serijal Firewatcha. Iako je malo ostao gori okus nakon onakvog završetka, na kraju se mrtvi broje.  :mrgreen: Bilo je zabavno pratiti cijelu priču.  :thumbs:

Cijenim indie developere, a kada ponude nešto poput Kone, smatram da ih definitivno treba podržati u daljnjem radu. I naravno, nadati se da neće ponuditi isprazan završetak poput Firewatcha.  :mrgreen:

P.S. Ne mogu vas pronaći preko tapatalka.
« Zadnja izmjena: 01. Kolovoz, 2016., 16:51 Mojo Risin »
I'd consider myself a realist, alright? But in philosophical terms I'm what's called a pessimist.

Odg: Kako ste došli do HCL-a?
« Odgovori #378 : 04. Kolovoz, 2016., 22:58 »
Bilo je to jako, jako davno dok još ljudska stopa nije kročila zemljom. OK dosta šale :D Ne mogu da se sjetim koja je točno igra bila u Googlovoj tražilici i tako sam naletio na HCL i prvu video recenziju. Nisam se odmah registrirao ali sam dugo redovito pratio recenzije i gledao video. Poslije sam se registrirao i eto počeo malo i komentirati. Hm, još se nisam pretplatio na YouTube kanal  ;)

Odg: Kako ste došli do HCL-a?
« Odgovori #379 : 02. Listopad, 2016., 16:09 »
Preko YouTube-a u 2012 ! Hvala Bogu, YouTube-u i HCL.hr-u  ! :D
"Qᴜɪᴇᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ ʜᴀᴠᴇ ᴛʜᴇ ʟᴏᴜᴅᴇsᴛ ᴍɪɴᴅs." - Sᴛᴇᴘʜᴇɴ Kɪɴɢ"

*

incipius84

  • n00b
  • 0
Odg: Kako ste došli do HCL-a?
« Odgovori #380 : 30. Listopad, 2016., 11:44 »
rekla mi baba u mlekari za hcl

*

Freddy

  • ******
  • 5994
  • Briljantin.
Odg: Kako ste došli do HCL-a?
« Odgovori #381 : 30. Listopad, 2016., 23:42 »
Ništa čudno, znamo mi nju. Pozdravi ju puno i dobro nam došao!

*

metalni

  • ****
  • 1762
  • Seoski mudrac
    • My Art Gallery
Odg: Kako ste došli do HCL-a?
« Odgovori #382 : 31. Listopad, 2016., 01:47 »
Eh, taj stari babac... skoro da sam je i zaboravio.

Odg: Kako ste došli do HCL-a?
« Odgovori #383 : 19. Prosinac, 2016., 21:40 »
Za HCL znam već nekoliko godina. Pošto je moje gaming iskustvo proteklih godina bilo ograničenom na igranje Football Manager serijala nisam se prije prijavio. HCL je portal koji dosta često posjećujem i čitam recenzije i razne ostali vijesti iz gaming industrije. Uskoro namjeravam uzeti PS pa sam se odlučija konačno prijaviti.

Odg: Kako ste došli do HCL-a?
« Odgovori #384 : 10. Siječanj, 2017., 01:42 »
Za HCL sam znao dosta dugo ali se nisam bio registriran i tako dalje.... Za HCL sam saznao tražući igre na YT i normalno kako je sve na engleskom vidim naslov na hrv pa reko da pogledam par njihovih videa , ali za gosp. Ementalera sam čuo još prije na TV-u to jest glas mi je bio poznat na jednoj seriji gdje je dio bio vezan za igre ali se točno ne sjećam.... uglavnom jedna stvar je povezala drugu i eto me ovdje... :D

Odg: Kako ste došli do HCL-a?
« Odgovori #385 : 10. Siječanj, 2017., 14:03 »
Ja sam vidio link za HCL na jednoj gay stranici (bio je neki nabildani goli tip, sada se pitam... Ementaler?) pa reko da svratim...

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Kako ste došli do HCL-a?
« Odgovori #386 : 10. Siječanj, 2017., 17:48 »
Nisi li ti onaj lik koji se malo malo nešto naduri zbog rasprava i ode s foruma i tako već godinama? :hihi:

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: Kako ste došli do HCL-a?
« Odgovori #387 : 10. Siječanj, 2017., 18:06 »
Navrati tu i tamo, provocira i pise gluposti.

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Kako ste došli do HCL-a?
« Odgovori #388 : 10. Siječanj, 2017., 18:07 »
A ti si se javio. :hihi: Ti si enciklopedija gluposti. :ementaler:

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: Kako ste došli do HCL-a?
« Odgovori #389 : 10. Siječanj, 2017., 19:03 »
Mora i to neko bit.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9