HCL.HR

Koje igre da snimamo? Vaši prijedlozi za nove video komentare

  • 282 Odgovora
  • 141590 Hitova
*

Babaroga43

  • n00b
  • 1
Odg: Koje igre da snimamo? Vaši prijedlozi za nove video komentare
« Odgovori #45 : 20. Ožujak, 2017., 02:20 »
Elite dangerous i Armored Warfare

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: Koje igre da snimamo? Vaši prijedlozi za nove video komentare
« Odgovori #46 : 20. Ožujak, 2017., 09:32 »
Dobra ideja bi bila da Zoran i Vjeran snimaju nešto tu i tamo.

To sada više nije moguće; ali bit će ubuduće nekih dueta s Igorom, nadam se.

Bilo bi prekrasno kada bi nedjeljnu retro dozu nadopunili video komentarom.

Ovako nešto je u planu, otprilike. Tj. plan je da imamo malo više retro sadržaja na kanalu od onoga što je trenutno u ponudi.

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: Koje igre da snimamo? Vaši prijedlozi za nove video komentare
« Odgovori #47 : 20. Ožujak, 2017., 11:40 »
Inače ljudi, slobodno vi pišite i prijedloge za bilo kakve videe kakve možete osmisliti, ali imajte na umu da je to ipak blagi off-topic jer ovdje samo tražimo da predložite same igre koje biste voljeli vidjeti na kanalu.

I da, vidim da su neki od vas zaključili da ćemo sve prijedloge uvažiti i da će nam biti preteško ovako izabrati koje igre ćemo zapravo snimati, pa bez da vas previše demotiviram, moram reći da sve što ovdje pišete mi pratimo i uvažavamo kao prijedloge, ali to ne znači da ćemo zapravo raditi te video komentare koje predlažete. Već mi je par igara koje ste predložili zapelo za oko i probat ću neki takav video osobno složiti (možda i uz pomoć Zorana ili nekog drugog iz ekipe), ali kažem - samo zato što ste nešto predložili ovdje, nemojte sada podrazumjevati da će se video komentar o toj igri nužno i dogoditi.

Odg: Koje igre da snimamo? Vaši prijedlozi za nove video komentare
« Odgovori #48 : 20. Ožujak, 2017., 13:53 »
ja bi da pocnete radit videe o starijim igrama za koje nove generacije ne znaju ,a za one starije malo doze nostalgije(fear, stalker, planescape torment na primjer)

*

AaboOs

  • n00b
  • 1
Odg: Koje igre da snimamo? Vaši prijedlozi za nove video komentare
« Odgovori #49 : 20. Ožujak, 2017., 14:18 »
Možda ja nisam vidio da ste to radili al bila bi fora da napravite listu od par igara koje bi ljudi možda željeli igrati u stilu "free 2 play" ili "Honorable Mentions" na kraju recenzija, tak da ne mora svaka recenzija trajat 20 min.  Just a thought

*

Haris Avdic

  • n00b
  • 4
Odg: Koje igre da snimamo? Vaši prijedlozi za nove video komentare
« Odgovori #50 : 20. Ožujak, 2017., 14:30 »
Predlažem da snimite barem jedan video komentar igre Wizard101 i možda da se malo vratite na igru Vanishing of Ethan Carter...

*

ProNoob713

  • n00b
  • 0
Odg: Koje igre da snimamo? Vaši prijedlozi za nove video komentare
« Odgovori #51 : 20. Ožujak, 2017., 16:09 »
Hocete li snimiti video o igri Paladins? Igra je besplatana na Steamu.

*

Stajic51

  • n00b
  • 1
Odg: Koje igre da snimamo? Vaši prijedlozi za nove video komentare
« Odgovori #52 : 20. Ožujak, 2017., 16:45 »
Bliži se global testfire Splatoon-a 2, 24., 25. i 26. Marta, sećam se da je Igor snimao taj testfire za prvi Splatoon kada je izlazio, pa se nadam nekom kratkom videu i za ovaj.

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: Koje igre da snimamo? Vaši prijedlozi za nove video komentare
« Odgovori #53 : 20. Ožujak, 2017., 16:48 »
Taj Splatoon testfire planiram pokrit da, imam već skinutu igru, samo se već danima ne može spojiti na servere jer event nije počeo.

Možda ja nisam vidio da ste to radili al bila bi fora da napravite listu od par igara koje bi ljudi možda željeli igrati u stilu "free 2 play" ili "Honorable Mentions" na kraju recenzija, tak da ne mora svaka recenzija trajat 20 min.  Just a thought

Recenzije nam ne traju 20 minuta :) To su video komentari gdje ja igram samo neki dio igre i usput komentiram malo kako mi se to sviđa. Same recenzije su tekstualne - kroz ovu godinu vjerojatno ćemo vratiti i video recenzije i biti će opet oko 5 minuta, kao i prije.

*

Terox

  • ***
  • 650
    • Planet Minecraft-TeroXCro
Odg: Koje igre da snimamo? Vaši prijedlozi za nove video komentare
« Odgovori #54 : 20. Ožujak, 2017., 20:00 »
Vjerujem da govorim u ime mnogih kad kažem da se apsolutno slažem sa tom idejom da snimate Vas dvoje neku igru.

*

ppppp

  • *
  • 29
Odg: Koje igre da snimamo? Vaši prijedlozi za nove video komentare
« Odgovori #55 : 21. Ožujak, 2017., 01:08 »
Za par dana izlazi (23.3) battle royale igra Battlegrounds u Early Access - http://store.steampowered.com/app/578080 pa bi bilo super da pokrijete igru, možda čak i kakav serijal Igore ako ti se svidi. ;)

Vidim da se razmišlja o duetu sa Zoranom :D pa sam došao na ideju da, u citatu spomenutu igru, zaigrate u paru ;) Znam da ne pokrivate baš ovakve igre, ali eto. :)

*

simesmojver

  • *
  • 67
  • Trust me, I am a engineer
Odg: Koje igre da snimamo? Vaši prijedlozi za nove video komentare
« Odgovori #56 : 21. Ožujak, 2017., 06:57 »
PC builder igra u early acesseu. Zanimljivo za pokrit.

Odg: Koje igre da snimamo? Vaši prijedlozi za nove video komentare
« Odgovori #57 : 21. Ožujak, 2017., 10:24 »
Evo ne znam jeste li vidjeli ali izašao je Serious Sam Fusion 2017 pa eto Igore ako bi nam htio malo to pokazati.

http://store.steampowered.com/app/564310/

*

majne89

  • *
  • 56
  • Budi svoj!
Odg: Koje igre da snimamo? Vaši prijedlozi za nove video komentare
« Odgovori #58 : 21. Ožujak, 2017., 13:24 »
Pošto je Hrvatska domaćin Europskog prvenstva u rukumetu 2018. a u našoj zemlji je to porpilično popularan sport, mogli bi jedan video komentar baciti na tu temu. Zasad ima na Steamu Handball 17, ne znam dal ima u planu Handball 18.

*

MrNoco

  • n00b
  • 0
Odg: Koje igre da snimamo? Vaši prijedlozi za nove video komentare
« Odgovori #59 : 21. Ožujak, 2017., 13:36 »
Moze one piece burning blood. Zanima me vase misljenje.Jeste da je anime igra(i da je vrv vrlo losa)ali opet me zanima.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9