HCL.HR

Potiho lansiran i novi forum, također u beti

  • 513 Odgovora
  • 253660 Hitova
Odg: Potiho lansiran i novi forum, također u beti
« Odgovori #285 : 04. Siječanj, 2016., 12:21 »
Probaj drugi browser hrvatina, just in case. Meni se ne događa.
The blood of youth is bubbling back..

*

hrv4tin4

  • Gost
Odg: Potiho lansiran i novi forum, također u beti
« Odgovori #286 : 04. Siječanj, 2016., 12:22 »
Probaj drugi browser hrvatina, just in case. Meni se ne događa.


Ne mijenjam Chrome za ništa.

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: Potiho lansiran i novi forum, također u beti
« Odgovori #287 : 04. Siječanj, 2016., 12:32 »
Ma većina korisnika foruma koristi Chrome, uključujući i mene - i svima uredno radi. Stvarno nema nikakvog smisla da te odjavi po zatvaranju browsera.

Ali samo da eliminiramo browser kao uzročnik problema, ajde molim te probaj s drugim browserom pa javi ako se isti problem javlja.

*

kveki

  • **
  • 512
Odg: Potiho lansiran i novi forum, također u beti
« Odgovori #288 : 04. Siječanj, 2016., 12:40 »
Meni također je rulet s prijavljivanjem, nekada ostanem prijavljen, nekada ne, nezavisno o vremenskom razdoblju koje prođe.

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: Potiho lansiran i novi forum, također u beti
« Odgovori #289 : 04. Siječanj, 2016., 12:44 »
Molim vas samo da čitate što se prije pisalo i da sukladno tome odgovarate. Dakle taj problem s prijavljivanjem je postojao kod nekih od vas jučer. Danas ne bi smio više postojati jer je upravo riješen. Trebamo od vas pogođenih s tim problemom samo čiste informacije o tome je li se problem ponovio OD DANAS oko 11 sati pa nadalje.

*

hrv4tin4

  • Gost
Odg: Potiho lansiran i novi forum, također u beti
« Odgovori #290 : 04. Siječanj, 2016., 12:48 »
Upravo probao Firefox i Operu i opet isti problem...
Ostanem prijavljen na forumu, ali ne i na portalu.

Odg: Potiho lansiran i novi forum, također u beti
« Odgovori #291 : 04. Siječanj, 2016., 12:50 »
Pa to sam htio postići da eliminiramo Chrome kao uzročnik radi troubleshootinga, pa neću te ja (uspjeti) natjerati da mjenjaš browser :D
The blood of youth is bubbling back..

*

Seengeer

  • ******
  • 4945
  • ︻デ═一 not srs
Odg: Potiho lansiran i novi forum, također u beti
« Odgovori #292 : 04. Siječanj, 2016., 12:53 »
Probano jučer u IE-u i Chromeu i znaš situaciju.

Sad sam nanovo uradio iste stvari kao jučer, odjavio se, deletao cookies i ponovo se prijavio i nakon zatvaranja browsera ista situacija kao jučer.

Na portalu sam odjavljen potpuno, a na forumu sam prijavljen ali stoji gore ono kao da nisam.

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: Potiho lansiran i novi forum, također u beti
« Odgovori #293 : 04. Siječanj, 2016., 12:59 »
Ti si usput rekao i da kad se prijavljuješ automatski ti se popune podaci (od strane browsera) i kaže ti naš sustav za prijavu da nisu točni?

U tom pogledu, stvar je u tome da si mijenjao lozinku i da ti browser još uvijek čuva staru lozinku, nisi updateao da sačuva novu lozinku.

Kako se uopće ulogiraš onda kad ti u browseru spremljeni podaci nisu točni? Upišeš ručno točne podatke pa prođe?

I kad se odjavite putem "odjavi se" linka na vrhu - onda ste odjavljeni s portala i s foruma? A kad se ponovno prijavite putem "prijavi se" linka na vrhu, onda ste automatski prijavljeni na portal i forum, jelda?

I onda kad ugasite browser i ponovno ga upalite, odjavljeni ste s portala, ali ne s foruma?

*

hrv4tin4

  • Gost
Odg: Potiho lansiran i novi forum, također u beti
« Odgovori #294 : 04. Siječanj, 2016., 13:02 »

I kad se odjavite putem "odjavi se" linka na vrhu - onda ste odjavljeni s portala i s foruma? A kad se ponovno prijavite putem "prijavi se" linka na vrhu, onda ste automatski prijavljeni na portal i forum, jelda?

I onda kad ugasite browser i ponovno ga upalite, odjavljeni ste s portala, ali ne s foruma?


Točno to se događa.

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: Potiho lansiran i novi forum, također u beti
« Odgovori #295 : 04. Siječanj, 2016., 13:09 »
Jeste prčakli po ulogiravanju na forum kroz neke alternativne metode koje mimoilaze ovaj naš novi sustav prijave putem "prijavi se" linka na vrhu?

Točnije, jeste li se dok je ovaj novi sustav bio na snazi ulogirali ikada na forum kroz login formu od samog foruma?


*

hrv4tin4

  • Gost
Odg: Potiho lansiran i novi forum, također u beti
« Odgovori #296 : 04. Siječanj, 2016., 13:12 »
Jeste prčakli po ulogiravanju na forum kroz neke alternativne metode koje mimoilaze ovaj naš novi sustav prijave putem "prijavi se" linka na vrhu?

Točnije, jeste li se dok je ovaj novi sustav bio na snazi ulogirali ikada na forum kroz login formu od samog foruma?


Ne. Samo preko novog linka još sam šizio kak mi se neće ulogurat s usernamom i onda sam kasnije pročitao da je potreban email za login  :ementaler:

*

Seengeer

  • ******
  • 4945
  • ︻デ═一 not srs
Odg: Potiho lansiran i novi forum, također u beti
« Odgovori #297 : 04. Siječanj, 2016., 13:14 »
hm, ovako:

Svoju šifru znam i šifra koju mi prepozna browser je zapravo ispravna šifra, ali problem koji sam spominjao da mi sustav kaže kako su podaci netočni je vrlo vjerojatno vezan uz to što postoji neka zbrka jer sam ja na forumu (i dok ovo pišem sada) logiran na način da ga mogu koristit (forum), ali u gornjem headeru stoje opcije "prijavi se" i "registracija". Zbog toga ne vidim izbornik do svog profila, ali sve radi normalno.

Taj problem s kvazi netočom prijavom mi se 2 puta desio dosada samo, znači ne uvijek.

Na portalu sam POTPUNO odjavljen čim browser ugasim maltene. Ne desi mi se uvijek da mi se odmah nakon prvog gašenja browsera desi problem, nego tek nakon nekih cca 15min do 1h (kao jučer npr.).

Još jedna stvar, nakon nekog vremena me potpuno odjavi i s foruma. Dakle, ne ostane mi ovako kako sam sada opisao.

Što se tiče tog prijavljivanja prije, mislim da jesam dok su bili radovi jer mi je koliko se sjećam nudilo opciju logina na forumu ali se ništa ne be desilo. Kada je novi dizajn tek startao, tada sam login izvršio tako što sam moraš tražit svoj profil preko postova na forumu i onda sam nekako uspio nabasat na isponjavanje login forme.

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Potiho lansiran i novi forum, također u beti
« Odgovori #298 : 04. Siječanj, 2016., 13:17 »
Ja kad startam iznova FF uđem u listu foruma, gore po headeru nisam priijavljen, no na forum jesam i uredno vidim moderatorski stožer i ostalo...

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: Potiho lansiran i novi forum, također u beti
« Odgovori #299 : 04. Siječanj, 2016., 13:20 »
@Seengeer
Da, nisi ni u jednom trenutku morao tražiti svoj profil na forumu da bi se mogao ulogirati :) Od samog lansiranja portala je sve trebalo raditi OK putem "prijavi se" linka na vrhu portala. I tebi i svima ostalima koji znaju svoj e-mail i točnu šifru koju su imali prije.

Tnx za info u svakom slučaju - molim vas samo da kad iznosite ove informacije budete precizni. Npr. prije si rekao da se automatski odjaviš ČIM ugasiš browser i ponovno ga upališ, a sada si dodao malo više informacija i rekao da se to ne dogodi svaki put nego 15min do sat vremena nakon gašenja browsera, što je totalno drugačiji problem za dijagnosticirati s naše strane.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9