HCL.HR

Pitanje (?) jedno

  • 2 Odgovora
  • 3415 Hitova
*

HyPo

  • **
  • 204
Pitanje (?) jedno
« : 18. Svibanj, 2022., 20:15 »
Znaci mislio da pocnem blog pisati sa daily updates. O filmovima koje sam gledao,igre koje igram i koje sam presao i muziku koju slusam.
Naravno ne znam jer to dozvoljeno na forumu i gdje da to stavim. Razlog zasto bih htio poceti blog on HCL Forum da popravim pisanje i da naucim kroz vrijeme sto bolje opisivati stvari, i podjelim svoje misljenje na filmove i video igre.  Je sam tip covjeka koji voli prije da pita nego da nesto radim pa da zavrsim u problemima i ne zelim stvarati problema pa evo pitam ovako. Ako se smije dobro, ako ne isto dobro. Mozda ljude ne bi zanimalo a mozda bi, neznam bas ali odluka je na vama. Nadam se da vam ne trosim vrijeme uzalud.

*

Markus Krez

  • n00b
  • 3
Odg: Pitanje (?) jedno
« Odgovori #1 : 14. Srpanj, 2022., 11:16 »
Imam jedno pitanje (bez bana molim) - NE mogu se sjetiti kako dodati igre u kolekciju profila. Nigdje ne piše gdje treba stisnuti tipku na ekranu za dodavanje igara u kolekciju. Nekada sam to znao ali zaboravih pliz HELP :)

*

juve-mario

  • n00b
  • 1
  • snake
Odg: Pitanje (?) jedno
« Odgovori #2 : 15. Veljača, 2023., 20:02 »
Pozdrav ljudi pratim vas godinama slabije sam aktivan sto se tice komentarisanja,lajkovanja ali prisutan sam svaki dan prateci sve novo sto izbacite.
Sve pohvale za sve sto radite.
Zelim samo da pitam da li ste vi imali kakve veze sa casopisom za gaming PSX tj kasnije se mislim zvao playstation.?
Jer to mi je bio omiljeni casopis kojeg sam kupovao svaki mjesec.
Hvala na odg .pozdrav

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9