HCL.HR

Pohvale HCL timu

  • 40 Odgovora
  • 14965 Hitova
Pohvale HCL timu
« : 25. Studeni, 2013., 10:52 »
Da li je HCL dio nekog casopisa, ili postoji samo portal koji djeluje samostalno?
Pitam iz razloga sto mi se recenzije cine na razini koja je iznad postojecih casopisa na hr trzistu, i cak se cini vise nego sto ovako mala publika (prostor RH) zasluzuje. Iako se mozda neki nece sloziti radije tu pogledam recenzije nego na gamespotu ili ign. Recenzije su gotovo uvjek ono sto i ja mislim nakon sto odigram igru, a i dizajn stranice je jednostavan i pregledan.
Na HCL sam sasvim slucajno nedavno zaluta (neznam ni sam kako). Steta sto nemate oglase na drugim stranicama da se procuje za vas, i da ostatak ekipe vidi sto propustaju.
Sve u svemu svaka cast! :clap:

*

Me666

  • ******
  • 5556
  • Snaketicus Murphy Jr.
Odg: Pohvale HCL timu
« Odgovori #1 : 25. Studeni, 2013., 11:39 »
Hvala na lijepim riječima :ementaler: Radimo sve sami, nismo ovisni o nikome, robujemo samo dobrim igrama :hiha:
Za sad smatramo da nema potrebe za pretjeranim reklamama - dobar glas se daleko čuje, a preporuka onih koji nas čitaju više vrijedi od nekog tamo oglasa na internetu

Inače, mogao si ovo napisati negdje drugdje, nisi trebao otvarati temu samo radi ovoga, no svejedno hvala na tome što nas čitaš i uživaš u onome što radimo :thumbs:

*

Adam Jensen

  • *****
  • 2025
  • i didn't ASK fOr this
Odg: Pohvale HCL timu
« Odgovori #2 : 25. Studeni, 2013., 12:17 »
Pitam iz razloga sto mi se recenzije cine na razini koja je iznad postojecih casopisa na hr trzistu, i cak se cini vise nego sto ovako mala publika (prostor RH) zasluzuje.
Ne samo prostor RH, publika (članovi) hcl-a su iz kompletne Ex Yu ;)

*

Zekiloni

  • n00b
  • 4
Pohvala....
« Odgovori #3 : 10. Prosinac, 2013., 20:26 »
Pohvala celom HCL timu :) ali posebno Igoru Belanu, nesto mi je tako drag njegov glas i tako mi je omiljeni :)
<3 :)

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Pohvala....
« Odgovori #4 : 10. Prosinac, 2013., 21:39 »
:hihi:

Odg: Pohvala....
« Odgovori #5 : 11. Prosinac, 2013., 00:28 »
:ave:

Jel' to Mile_Ronhil napravio novi akaunt?

Odg: Pohvale HCL timu
« Odgovori #6 : 16. Prosinac, 2013., 11:23 »
Pa prema onoj ribut nakazi ovi su svjetlosnim godinama ispred. Ne znam koliki je to kompliment, ali HCL definitivno ima dobru ekipu. No ima tu posla, ima. Sučelje nije baš nešto, trebalo bi redizajnirati stranicu, malo to preglednije napraviti, HCL ima potencijala da bude glavna igraći site u cijeloj RH (i šire). Ali malo prepraviti ovaj traljavi izgled...

Odg: Pohvale HCL timu
« Odgovori #7 : 16. Prosinac, 2013., 17:51 »
Kakva nepreglednost, o čemu ti pričaš?

Odg: Pohvale HCL timu
« Odgovori #8 : 18. Prosinac, 2013., 09:08 »
]Meni je sajt izgledom dosta ružan, nepregledan, sve je to nekako zgurano i pomalo zastarjelog koncepta. Nisam primjetio da se sučelje može izabrati, možda bi trebalo staviti i tu opciju, nekako osvježiti sve ovo. Koliko god bio sadržajno na niskim granama, sajt ributa je vizualno ipak ljepši i pregledniji. Od mene ta zamjerka, i možda malo više strogoće u "lajaonici", tamo fakat ima pojedinaca koji laju, cucki koji bi trebali dobiti cipelu sa svake pristojne stranice.

*

Me666

  • ******
  • 5556
  • Snaketicus Murphy Jr.
Odg: Pohvale HCL timu
« Odgovori #9 : 18. Prosinac, 2013., 09:19 »
Otkad Reboot ima site? :solidus:

Odg: Pohvale HCL timu
« Odgovori #10 : 18. Prosinac, 2013., 09:24 »
I malo poraditi na hrvatskom jeziku - to mislim na suradnike/administratore/moderatore. Čitam napise ovdje i na ributu ; bog te mazo koji je to čušpajz engleštine i hrvaštine, treba mi pet minuta da shvatim što dotični hoće reći (ako uopće nešto suvislo i želi reći). U redu kada za to nema zamjena na hrvatskom, ali ovo što se govori, napose na igraćim stranicama, je neki novogovor, neki novi novokmetski jezik. Pismenost braćo, to je jedna od malo stvari koja nas razlikuje od životinja.

Odg: Pohvale HCL timu
« Odgovori #11 : 18. Prosinac, 2013., 09:26 »
Pa ti barem znaš, kao i ja si bio izbačen bar desetak puta, sada (kao i ja) za stalno.
A shvaćam, to ti ne smatraš sajtom nego forumom. Dobro - onda forum.

*

Me666

  • ******
  • 5556
  • Snaketicus Murphy Jr.
Odg: Pohvale HCL timu
« Odgovori #12 : 18. Prosinac, 2013., 09:33 »
Pa to da jer im se "site" sastoji od slike trenutnog izdanja časopisa. Nemoj brkati lončiće - site na kojemu bi se trebale nalaziti vijesti, recenzije, itd. oni nemaju (a ni ne trebaju imati jer imaju časopis) dok je forum potpuno druga stvar.
Pri tom se ne slažem da je naš forum zastario jer se nalazimo na istoj inačici SMF-a kao i Reboot.


EDIT: Vjerojatno se još nalaziš u periodu privikavanja na novi forum, doći će i to s vremenom - to ti je kao kad promijeniš mobitel - iziskuje određen period navikavanja
« Zadnja izmjena: 18. Prosinac, 2013., 09:36 Me666 »

*

manjamax

  • ****
  • 1062
  • Cro Sim Racing Forum
Odg: Pohvale HCL timu
« Odgovori #13 : 18. Prosinac, 2013., 10:44 »
Ovdje se dođe da se malo opusti,a ne da budemo stisnuti.
Ako netko piše malo engleski,to je njegova stvar.Ja mislim da je tvoj problem što neznaš engleski.

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: Pohvale HCL timu
« Odgovori #14 : 18. Prosinac, 2013., 11:05 »
Daj kakav je to post manjamax? Nemojte se tako dječački vrijeđati. Od kud ti uopće da čovjek ne zna engleski? Ma svašta.

Persimuse, nemoj samo duple postove ostavljati, koristi "Uredi" opciju.

A što se tiče tvojih komentara o dizajnu, radimo mi na nekim novim stvarima - puno toga je u planu i kasnije ćemo o tome. Ali u svakom slučaju se slažem da bi dobro došla jedna "modernizacija".




 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9