HCL.HR

Predstavite se!

  • 1786 Odgovora
  • 589252 Hitova
*

$h4d0w

  • ******
  • 3910
  • Forever is an illusion...
    • Last.fm Profile
Odg: Predstavite se!
« Odgovori #825 : 09. Listopad, 2009., 15:54 »
Pozdrav Marine. :piva:
>> Last.fm Profile


>> Xfire Profile

Odg: Predstavite se!
« Odgovori #826 : 09. Listopad, 2009., 18:29 »
pozzz, ekipa ;) , najbolji ste

*

seedorf

  • ****
  • 970
  • My mision is destroy love on planet Earth
Odg: Predstavite se!
« Odgovori #827 : 20. Listopad, 2009., 20:43 »
veliki pozz od velikog sonyjevca.volim sony.imam ps1,ps2,psp,ps3. hardore sam gamer.neznam što da drugo kažem.





Welcome to HCL.hr the best and fastest gaming portal in the world...

Odg: Predstavite se!
« Odgovori #828 : 20. Listopad, 2009., 21:12 »
lošedošao jer si sony fanboy.mislim ovdje su svi takvi osim mene
jeli ovo istina?mislim da je ovo gamerski forum.nećete valjda bannat jer mrzim nintedno.

Naravno da hoćemo. I internete ćemo ti isključit.

EoD.

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: Predstavite se!
« Odgovori #829 : 20. Listopad, 2009., 22:08 »
veliki pozz od velikog sonyjevca.volim sony.imam ps1,ps2,psp,ps3. hardore sam gamer.neznam što da drugo kažem.


lošedošao jer si sony fanboy.mislim ovdje su svi takvi osim mene
jeli ovo istina?mislim da je ovo gamerski forum.nećete valjda bannat jer mrzim nintedno.

Da zapravo hoćemo, i to samo zbog toga. Ničega drugog  :hiha:

Odg: Predstavite se!
« Odgovori #830 : 21. Listopad, 2009., 14:28 »
Pozz
Trapster 25g. Karlovac

FREEK za cod i to je to :slini:

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: Predstavite se!
« Odgovori #831 : 21. Listopad, 2009., 14:36 »
Pozdrav Trapster i dobro nam došao  :piva:

*

$h4d0w

  • ******
  • 3910
  • Forever is an illusion...
    • Last.fm Profile
Odg: Predstavite se!
« Odgovori #832 : 21. Listopad, 2009., 18:05 »
Bok bok :piva:
>> Last.fm Profile


>> Xfire Profile

Odg: Predstavite se!
« Odgovori #833 : 23. Listopad, 2009., 22:50 »
bok!! ja sam vedran... možete mi reć neš o novom pro evolution socceru 2010... i di ima skinut cijeli ak ima već uopće

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: Predstavite se!
« Odgovori #834 : 23. Listopad, 2009., 23:00 »
U ovome topicu ćemo te samo pozdraviti i zaželjeti ti dobrodošlicu na HCL forum  :piva:

Pro Evolution Soccer 2010 temu imaš ovdje:
http://www.hcl.hr/forum/index.php?topic=9876.0

Pa si ju prolistaj malo, ima nekoliko stranica...

*

Phylip

  • **
  • 293
  • Zakon
Odg: Predstavite se!
« Odgovori #835 : 24. Listopad, 2009., 19:39 »
Di si Veki
Zast nitko nece samnom na kavu?

*

juli

  • **
  • 180
  • <3
Odg: Predstavite se!
« Odgovori #836 : 25. Listopad, 2009., 21:33 »
sad kad mi je presto ben (kako mi to možete radit ŽENA SAM?!?  :wildboy:) da se predstavim. studiram dizajn i kao malo sam starija od vas, jel ono večina ima oko 18 godina ovdje. ne jedem u menzi gotovo ništa drugo osim ledo sladoleda. volim hipsterice i boje i hello kittu. otrovna iva mi je kolegica sa faxa, ako kaže išta drugo onda LAŽE. nisam weky ( :wildboy:) ko god to bio. volim filmove i duge besmislene šetnje po zagrebu. poznata sam po lošem ukusu i lošem smislu za humor. neću postat sliku jer pojedini članovi ionako znaju koja sam ja. što se tiče igrica igrala sam nintendo i gejmboj. :(((((((((( znamo nekad imati kod mene plejstejšn partije gdje ja nasumce pritiščem tipke.

EDIT: već se postalo neznam kako :(((((((
« Zadnja izmjena: 25. Listopad, 2009., 21:39 juli »
COOL

Odg: Predstavite se!
« Odgovori #837 : 25. Listopad, 2009., 21:37 »
pozdrav,,

Svaka drolja zna da ja sam taj
mator pravi nabildovan kao drevni zmaj


Mobilni fontele mi zvoni mala šipu, haklam soni.

*

poison_ivy

  • ***
  • 594
  • Here while doin' the dishes.
Odg: Predstavite se!
« Odgovori #838 : 25. Listopad, 2009., 21:49 »
Boooook ja sam iva i ja sam uskrsnula iz benanih. Sad ću vam potanko ispričati moju životnu priču.

Rodila sam se u puli 26.8. u subotu, što znači da moj rođendan se svake godine nekako uspije poklopiti s bartuljom u žminju i to nije baš kul. ali super je jer sam rođena po ljeti. volim ljeto više od jeseni i zime i proljeća. 26.9. sam navršila mjesec dana a to je bitno stoga što je tada mojoj mami rođendan. prvih 5-6 godina ne sjećam se baš ali živila sam u rovinju u malom stanu s mamom tatom nonom i nonićem. tamo mi je bilo super al sjećam se da sam jednom bila izletila van iz dvorišta tati i išla kod susjeda jer je on tada imao male štence koji su bili jako slatki i ja sam se htjela igrat s njima. imala sam 3 godine. moj tata je popizdio od brige iks de. imam tu još par sjećanja al neću sad baš pretjerivat jel. onda sam krenula u vrtić i tamo sam upoznala moju naj naj najbolju prijateljicu ivanu. s njom sam se stalno družila. išle smo i na vece zajedno i kad se jedna od nas nije mogla pišat onda joj je ova druga bila moralna podrška koja ju je poticala na pišanje raznoraznim tehnikama: puštanjem vode iz slavine, pričanjem o vodi i tako tim stavrima. ivana je išla samnom i u osnovnu školu. djesile smo skupa. moja učiteljica je bila kul al kasnije sam ju mrzila jer mi je bila trenerica na mažoretkinjama i bila je glupa. kad sam imala 8 godina tata me upisao na plivanje da naučim plivat jel. nije mu uspjelo. išla sam i na ritmiku koju je također držala moja učiteljica u nižim razredima ali tada mi je još bila kul. onda sam se u 5. razredu upisala na odbojku i trenirala sam ju dve tri godine. bila sam i u školskom zboru koji mi je išo na živce. kad sam odlučila otići iz zbora, voditeljica zbora je majkemi zvala moju mamu i mene na razgovor i molila nas da ostanem. da, tako sam dobra. ja sam radije išla na mažoretkinje jer smo nosile kratke suknjice koje su se jako podizale kad smo radile izbačaje s dva, tri, četiri okreta. mažoretkinje rulaju. ispisala sam se tek u četvrtom srednje i to jedino zato jer se ekipa izmijenila i izbijale su svađe ko je bolja ljepša pametnija. kokoši. al eto, štap još uvijek imam al sad mi služi za samoobranu od lopova i silovatelja i ubojica nedajbože. E DA bitno je pripomenuti da ja i ivana nismo više bile best frendice od 6. razreda jer je ona našla novu (bljak) ali dobro. našla sam i ja novu HA! eto ti ivana, in your face! pređimo sad na srednju školu jer je kraj osnovne bio ekstremno neugodan jer sam pjevala britni spirs pjesmu na završnoj priredbi i bila sam obučena najlošije na svijetu U ROZO fuj fuj fuj uništila sam sve dokaze zbog toga što je šteta zapravo jer sam lijepo to otpjevala. i'm not a girl not yet a woman.
U srednjoj školi sam napokon našla intelektualnu ekipu koja je ekšli kužila o čemu priča i nije se isfuravala na bedastoće. HVALA BOGU ŠTA SAN IH UPOZNALA da nisam sad bih majkemi vjerojatno studirala mirise u nekom primorskom selu  :hiha2:
preskočimo srednju jel, bilo je tu par zeznutih ljubavnih situacija al to ipak nije za vaše uši  :hiha: kraj srednje - za maturalnu zabavu režiram predstavu BRAVO JA plesali smo na hair, grease i pulp fiction i rulale smo RU-LA-LE! pričam u ženskom rodu jer smo u razredu bile sve cure. okej, i jedan dečko. al ono, ko da ga ni nije bilo. bio je mentalni bolesnik majkemi. ENIVEJ završila sam tu vražju opću gimnaziju i došla u zagreb studirat woo hooo a sad dosta, pustimo nešto i za drugi nastavak sapunice.

pusabooooook komentirajte miiiiiii volim vasssss hcl rulaaaaaa woooohoooooo ajmo sviiiii
 :thumbs:
...i onda smo imali vrući lezbijski sexs.

Odg: Predstavite se!
« Odgovori #839 : 25. Listopad, 2009., 21:50 »
pozdrav,,
Svaka drolja zna da ja sam taj
mator pravi nabildovan kao drevni zmaj


Mobilni fontele mi zvoni mala šipu, haklam soni.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9