HCL.HR

Predstavite se!

• 1786 Odgovora
  • 448278 Hitova
*

imagineak

• **
  • 238
  • And it's Freddie Mercury!
Odg: Predstavite se!
« Odgovori #1785 : 25. Srpanj, 2020., 21:08 »
Ja sam ovdje član već jako dugo. Mislim da sam se čak već predstavio ovdje, ali želim ponovno iz razloga koji će biti neizravno iznesen dolje.

Ja sam Kristijan i imam 22 godine. Dolazim iz Nove Gradiške ali već dva mjeseca živim u Zagrebu jer tu radim. Igre igram otkad znam za sebe, doslovno. Tata mi se bavi tehnologijom, osobito računalima, pa smo svi u obitelji odrasli igrajući.

Igrao sam sve i svašta do ja mislim 18-te godine ili tako nešto. Onda sam krenuo ozbiljno igrati CSGO i time sam se bavio 4 godine. Dok sam igrao CS, nisam ništa drugo većinom igrao ali sam redovito pratio vijesti i novosti u gamingu. Prestao sam s CS-om prije par mjeseci i uzeo pauzu od igara općenito, koliko sam mogao hehe.

U zadnjih par godina nisam baš imao interesa igrati singleplayer igre. Jedine igre koje sam prešao u tih 4-5 godina su bile The Vanishing of Ethan Carter i Mad Max. Igrao sam i par drugih igara ali mislim da su te dvije bile meni osobno dovoljno dobre da ih izdržim završiti do kraja. Sad sam opet krenuo igrati par singleplayer igara i sviđa mi se to dokle god je umjereno. Sad sam prešao The Witcher 3, iako u njemu imam skoro 100 sati i igram ga 3 godine. Igrao sam ga malo po malo jer mi je svijet bio dubok i atmosferičan i obavljao sam puno sporednih misija.

Razlog zašto pišem ovo je to što jedini ljudi s kojima sam pričao o igrama su par prijatelja iz djetinjstva s kojima nisam u kontaktu već par godina. Kad sam igrao CS, igrao sam s ljudima iz Europe. I tako, nikad se zapravo nisam integrirao u nijednu zajednicu ili skupinu u gamingu. Sve koje znam iz CS-a se većinom bave isključivo CS-om. U nikakve community-e nisam ulazio jer ne volim drame, a to je obično leglo drama. Osobno iz stvarnog života ne poznam previše ljudi koji se baš bave igrama. Twitch i slično izbjegavam jer mi je to skroz suprotnost od foruma. Na forumima imaš vremena i prostora izraziti svoja mišljenja dok se u chatovima i zajednicama poruke i razgovori kreću prebrzo da bi se ikad postigla neka dubina i značajnost.

Pa, ako neko želi upoznati novog frenda, možete me dodati na Steam. Bavim se ja i drugim stvarima naravno ali pošto je ovo gaming forum pokušao sam se držati te teme, da ne pravim tu neki tinder date. Zanima me kako ljudi koji igraju singleplayer igre (i prate gaming industriju) na našim prostorima razmišljaju, čime se bave i sve to. Steam mi je linkan na profilu.

Ak se ne smije ovako pisati onda se ispričavam.
"Dreams feel real while we're in them. It's only when we wake up that we realize something was actually strange. "

Odg: Predstavite se!
« Odgovori #1786 : 23. Rujan, 2020., 09:12 »
Pozdrav svima, ja sam od danas novi korisnik na forumu.
Već dugo vremena pratim hcl.hr portal i odlučio sam da se registrujem na forum.
U zadnje dvije godine poprilično malo vremena provodim igrajući igre (zbog privatnih obaveza), ali izdvojim koji sat sedmično. Nadam se finom druženju.

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9