HCL.HR

Prijedlog za novitet HCL portala

  • 6 Odgovora
  • 4257 Hitova
Prijedlog za novitet HCL portala
« : 12. Veljača, 2019., 20:51 »
Pozz,
Evo jedan mali prijedlog za novu rubriku na HCL portalu, a to je gaming učionica. Ponukan današnjim komentarom jednog korisnika koji ne zna razliku (ili možda ja neznam) između f2p i p2w pojmova, mislio sam kako bi bilo dobro da se jednom tjedno nekakva rubrika gdje će se objasniti nekakvi pojmovi vezani za gaming, ali i šire, čak od strukture računala pa na dalje...
Imam još jednu vezanu za kviz nekakav ali o tome drugi puta
"Život je igra koju ne možemo prijeći, možemo je samo igrati"

*

aca

  • **
  • 171
Odg: Prijedlog za novitet HCL portala
« Odgovori #1 : 13. Veljača, 2019., 08:02 »
Čini mi se da je bila jel tu ili negdje drugdje tema Gejming riječnik tako nešto i tamo su se pisale koje kakve kratice tipa ggwp, p2w, f2p itd
When power of love overcomes love of power the world will know peace! - Jimmy Hendrix

Odg: Prijedlog za novitet HCL portala
« Odgovori #2 : 07. Ožujak, 2019., 22:08 »
Možemo li dobiti temu na forumu za komentiranje sponzoriranih članaka s portala ?

Hvala.
Lista odigranih:2015,2016,2017,2018,

Odg: Prijedlog za novitet HCL portala
« Odgovori #3 : 13. Ožujak, 2019., 15:14 »
A ? Jer baš želim komentirat kako promovirate prevaru od TELE 2...
Lista odigranih:2015,2016,2017,2018,

*

Saren

  • *
  • 110
Odg: Prijedlog za novitet HCL portala
« Odgovori #4 : 13. Ožujak, 2019., 16:39 »
Sve sto bih ja htio jest da dobijemo mogucnosti editiranja postanih komentara ispod bilo kojeg clanka na portalu. Ako  je moguce naravno xD

Odg: Prijedlog za novitet HCL portala
« Odgovori #5 : 13. Ožujak, 2019., 17:50 »
A ? Jer baš želim komentirat kako promovirate prevaru od TELE 2...
Upoznat sa situacijom od strane mase ljudi :D
Brzina im je 3-4 d u prosjeku.

Odg: Prijedlog za novitet HCL portala
« Odgovori #6 : 19. Ožujak, 2019., 23:11 »
Ma pusti brzinu.

Najjače od njih mi je SAMOOOOOO 150 KN prek cijelog ekrana reklama
Dodješ u poslovnicu kad ono 330 kn hahaha jebem vam m  :hihi:

Lažno se i polupsimeno reklamiraju još od doba one šugave Revolucija tarife. Znam, radio sam za njih i vlastitim zaposlenicima su lagali u lice i govorili nam šta (lažno) moramo rec ljudima kad im prodajemo nešto. Cijela firma od samog starta je na doslovno margini zakona. Sve im igra ulogu samo da dovuku čovjeka do poslovnice, al ne kuzim koga misle privuc lažnom reklamom ?

Pričam o gejmeraju onom retardnom, stari moj nakon 3 god ti si njima dao 10k kuna za običnu plejku (aj da je barem PRO), sranje od honora, pretplatu i 3 i pol igre. Osobno bmk ja odkad su mi lagali kao zaposleniku odjebo sam i tarifu i njih kao firmu zauvijek i uspješno ih bojkotiram. I malo je rec da ih ne volim.
Cura neki dan platila račun uredno dva dana kasnije poslali ovrhu. Naravno preko neke poluutjerivačke lovatorske firme kaj utjeruje dugove za njih.

Pišem ovo zbog frenda kaj se nabrijo na plejku i na tu reklamu posebno pa neki dan skoro pobio sve u poslovnici kad je skužio da je tih 150kn prevara. Bile su mu na čelu debele kaplje znoja brijo sam Dan Ludila s Douglasom ce bit jbt  :hihi:

Raspiso se ja. Jbg  :hiha2:
« Zadnja izmjena: 19. Ožujak, 2019., 23:15 malimicek »
Lista odigranih:2015,2016,2017,2018,

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9