HCL.HR

Virus na HCL-u?

  • 9 Odgovora
  • 9326 Hitova
Virus na HCL-u?
« : 07. Lipanj, 2015., 10:04 »
Pozdrav,

ne znam sto se dogada ali zadnjih par dana mi antivirusni program poludi kada dodem na HCL. Danas sam odlucio otvoriti temu jer mi se to sada cijelo vrijeme sada dogada, a vidio sam da nisam jedini. Cisto da ste upoznati sa situacijom.




*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: Virus na HCL-u?
« Odgovori #1 : 07. Lipanj, 2015., 10:10 »
Da, vidjeli smo da se nekima od vas to pojavljuje s Avastom. Koliko mi je poznato - samo ljudima s Avastom se i pojavljuje. Istražujemo još od jučer u čemu bi mogao biti problem, no za sada se čini da je problem izoliran na nekoliko korisnika s Avastom (ja imam Avast pa mi se to ne pojavljuje).

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: Virus na HCL-u?
« Odgovori #2 : 07. Lipanj, 2015., 14:02 »
Ja isto imam avast al ne pojavljuje mi se ovo gori nego svaki put kad kliknem otvori mi novi prozor, i na dnu mi se pojavljuju slike nekih casina i to...

*

Ragee

  • *
  • 69
Odg: Virus na HCL-u?
« Odgovori #3 : 07. Lipanj, 2015., 15:01 »
Ja nemam Avast i svak puta kad udem na HCL mi se isto pocne to skidati ...
One car in exchange for knowing what a man's made of that is prize i can live with.

*

Hrv4tin4

  • Gost
Odg: Virus na HCL-u?
« Odgovori #4 : 07. Lipanj, 2015., 18:36 »
Meni se prije jedno mjesec dana ista stvar događala s F-Secureom. Javio sam njihovom supportu i od tada je mir...
Ne znam u čemu je bila kvaka, no bitno da je riješeno.

*

YUGO55_gunner

  • *
  • 126
  • I'am gamer.
Odg: Virus na HCL-u?
« Odgovori #5 : 08. Lipanj, 2015., 10:50 »
Ja imam Avast i nemam takvih problema.
YUGO55

*

StreetFigter88

  • **
  • 409
  • Neki n00b mi je ukrao prethodni avatar :(
Odg: Virus na HCL-u?
« Odgovori #6 : 08. Lipanj, 2015., 13:04 »
Ja imam avast i kada sam HCL.hr pristupio mojim običnim IP-iom (iz Srbije) iskaču virusi, a kada sam preko programa promenio IP u neki Američki IP i nije iskakalo. Moje mišljenje: Ne prikazuje se ista stranica i ne dešava se isto ako se pristupa sa Srpskom IP adresom ili nekom drugom IP ardresom.
Skrilex je Mocart 21. veka !!!!

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: Virus na HCL-u?
« Odgovori #7 : 08. Lipanj, 2015., 14:38 »
ja ponovo instalira win 7 i stavija avg antivirus i sve normalno, prije bi usa na stranicu  ne samo ovu nego vecinu ovako slicnih i iskakali bi virusi...a na fc i youtubu nistaa

*

skipp

  • **
  • 432
    • NuttyGamer
Odg: Virus na HCL-u?
« Odgovori #8 : 08. Lipanj, 2015., 15:04 »
S obzirom da se koristi SMF platforma, preporučam adminima da bace server AV scan na uploads folder korisničkih profila kao i folder profilnih slika. Sličan problem sam ja imao prije godinu kusur na NuttyGameru i upravo to mi je riješilo problem.

*

seedorf

  • ****
  • 970
  • My mision is destroy love on planet Earth
Odg: Virus na HCL-u?
« Odgovori #9 : 08. Lipanj, 2015., 20:27 »
Avast lol, taj se program cak ni u Bosni nekoristi vise :fpalm:

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9