HCL.HR

Za budućnost esporta na Balkanu

  • 0 Odgovora
  • 1498 Hitova
Za budućnost esporta na Balkanu
« : 04. Lipanj, 2018., 14:35 »
Esport kao sadašnjost u svijetu je već prihvaćena, a u našu regiju tek dolazi. Možda se neki neće složiti s time jer je ona kod nas trenutno "nestabilna", ali svakim danom se sve više približavamo k cilju da dovedemo esport na približno profesionalnu razinu.
Moji kolege (neke znam, a neki su kolege samo iz razloga što smo u istoj nichi) i ja marljivo radimo na tome, dok su neke organizacije kao Valliance,Klicktech stvarno podigli tu ljestvicu jako visoko.
Da bi scena uopće napredovala trebaju nam kvalitetne organizacije, konkurencija,sponzori,investitori itd,itd.
U toj silnoj želji da nešto se napravi kod nas, ja sam pokrenuo esport organizaciju.
Krenuli smo kao međunarodna organizacija (USA/Canada/EU), ali moja najveža želja je bilo pokrenuti nešto na našem području kako bi pomogao razvoju scene, ali i borio se s najboljim timovima balkana.

Trenutno od uspjeha iza sebe imamo:
- 2. mjesto u Tekken 7 (Philadelphia)
- 5. mjesto u SFV (Philadelphia)
- 3. mjesta na turnirima u LoL-u (preko Battlefy-a)
- 1. mjesto na turniru u R6 (Canada)

Na našim društvenim mrežama ukupno brojimo preko 20 000 pratitelja:
Facebook
Twitter
Instagram
Twitch.tv
Discord:  https://discord.gg/JEryf4g

Website: FantasticEsports.com

Kao što možete vidjeti ti svi uspjesi su s međunarodne scene i vrijeme je da krenemo s domaćom koja će nam biti glavni fokus u narednoj godini.
Marljivo radimo na tome i uskoro ćemo objaviti naše timove i video sadržaje na našem yt kanalu.
Također ćemo početi i s streamovima tako da svakako popratite nas na twitchu i društvenim mrežama kako bi uvijek bili u toku jer planiramo zanimljive nagradne igre za naše fanove.


Za kraj pozivam sve gamere koji se žele baviti esportom, a neznaju odakle krenuti da se pridruže našoj organizaciji i mi ćemo im pokazati put.

Za sve ostale informacije stojimo Vam na raspolaganju preko našeg discord kanala-> fantasticesports


BTW:


Tražimo video editora za naš yt channel pa ako ima takav također neka se javi  :clap:





« Zadnja izmjena: 04. Lipanj, 2018., 21:22 CroYoda »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9