HCL.HR

CoD WWII Ps4

  • 5 Odgovora
  • 7237 Hitova
CoD WWII Ps4
« : 27. Prosinac, 2017., 01:26 »
Pozdrav ekipa ne znam dali trazim na dobrom mjestu ali nikako da nadem niti jedan community za CoD WWII pa ako netko mozda zna pa da ostavi neki link ili ako netko i sam igra odavde budem ostavio nick od PSN (Mijo_Vk) pa moze dodati inace po mogucnosti da je balkanski forum, community i slico tome i da ima 18+ ekipe po mogucnosti za neke partije HC TDM, WAR,TDM.... ty

Odg: CoD WWII Ps4
« Odgovori #1 : 05. Veljača, 2018., 20:25 »
Ja imam problem sa tom igrom nikako ne mogu pokrenit MP igru sam kupio rad toga i kad udem u mp ne mogu otic da trazi mec..

*

hrv4tin4

  • Gost
Odg: CoD WWII Ps4
« Odgovori #2 : 05. Veljača, 2018., 20:29 »
Ja imam problem sa tom igrom nikako ne mogu pokrenit MP igru sam kupio rad toga i kad udem u mp ne mogu otic da trazi mec..


Pa jel imaš uopće PS+ pretplatu? Ako ne - onda nije ni čudno što ne možeš igrati online.

Odg: CoD WWII Ps4
« Odgovori #3 : 05. Veljača, 2018., 21:41 »
Imam ps pretplatu naravno. On udze u meni mogu ja stavljat opremu na karaktera ali ne mogu pokrenit trazenje meca..
Sve igre rade normalno ali cod zeza...

*

hrv4tin4

  • Gost
Odg: CoD WWII Ps4
« Odgovori #4 : 06. Veljača, 2018., 06:54 »
Kad testiraš postavke interneta je li ti NAT Type 3?
Ako da onda otvori portove na routeru i dodijeli statičku lokalnu IP adresu svom PS4 uređaju.


Odg: CoD WWII Ps4
« Odgovori #5 : 06. Veljača, 2018., 20:09 »
Type2 meni pise a kako to da namjestim ? Jel to na sonyu ili preko racunala.

Imao sam sve konzole ali nikad nisam spajao na internet zadnje sam imao ps3 i to kad je dosao gta 4 od tad nisam imao konzolu i sad mi je sve strano i nikako se ne snalazim.

Psn pretplata mi vrijedi do 30.04

Hvala na pomoci :)

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9