HCL.HR

CS:S klan

  • 21 Odgovora
  • 7994 Hitova
CS:S klan
« : 30. Listopad, 2008., 09:48 »
Igram vec Counter Strike Source oko 6-7 mjeseci, i mogu slobodno reci da sam postao medu boljim igracima u hrvatskoj. Bio sam u par klanova ali nikakav izazov. Nezelim biti u klan di sve ovisi o meni. Zato sam odlucio osnovati svoji klan "S.A". Neki su me vec vidjeli kako igran pod nickom -  S.A /// Rocket

Uglavnom trazim dobre, prave, i ozbiljne igrace. To sto kazem ozbiljne mislim da ce dolaziti na treninge i meceve na vrijeme, i da cu imati ozbiljan pristup igri, nista vise.

*

$h4d0w

  • ******
  • 3910
  • Forever is an illusion...
    • Last.fm Profile
Re: CS:S klan
« Odgovori #1 : 30. Listopad, 2008., 10:17 »
Znači to je baš ono novi klan, ti si za sad jedini član?
Imaš nekakvu web stranicu ili neš di ljudi mogu saznat malo o klanu?

Ae barem si došo na pravo mjesto, tu ima dosta CS igrača pa se nadam da će ti se netko javit.

Sretno. :ementaler:
>> Last.fm Profile


>> Xfire Profile

Re: CS:S klan
« Odgovori #2 : 30. Listopad, 2008., 11:54 »
Da tek san ga ovaj tjedan osnovao. Ja i jos jedan smo u klanu, oboje znamo igrat. Za web stranicu jos je u izradi, tamo cete moci saznati vise o klanu i tako.

Evo stranice, jos nije dovrsena; http://www.freewebs.com/stoneage-gaming

« Zadnja izmjena: 30. Listopad, 2008., 11:55 Rocket »

*

Damien

  • ***
  • 551
  • kurwa^.^
Re: CS:S klan
« Odgovori #3 : 30. Listopad, 2008., 20:46 »
mislim da si naišao na pravog playera,tu sam ^^
ozbiljnost,treninzi :)
Music is love. <3


Re: CS:S klan
« Odgovori #4 : 31. Listopad, 2008., 08:01 »
Dobro, jel imas msn ili steam tako da se dogovorimo vrijeme i server, da te vidim kako igras.

Re: CS:S klan
« Odgovori #5 : 31. Listopad, 2008., 09:26 »
Novi URL web stranice je: http://stoneage-gaming.webs.com/

*

Damien

  • ***
  • 551
  • kurwa^.^
Re: CS:S klan
« Odgovori #6 : 31. Listopad, 2008., 09:43 »
lol.igram godinu i pola :D
daj dodni me na stimček dani382  pa ćemo pwnat mal'  :approve
Music is love. <3


Re: CS:S klan
« Odgovori #7 : 31. Listopad, 2008., 09:58 »
Moze, a kako se zoves u igri?

*

Damien

  • ***
  • 551
  • kurwa^.^
Re: CS:S klan
« Odgovori #8 : 31. Listopad, 2008., 11:50 »
ef' prihvatio tvoj req dam|an  ...ugl. gledo ti mal' profil i vidio da si u grupama od ZEC-a ....ako si sa njima igro i bio u njihovom
klanu,neznam bas dal' si tako 'dobar' kolko kazes.btw,igram dulje od tebe css i imam mnogo,mnogo iskustva tak da cemo vidjet
kak to iđe.ugl. zae'i igru na pubu,cijeni se war igra,a kolko si dobar na waru tolko si duplo bolji na pubu  :hug
Music is love. <3


Re: CS:S klan
« Odgovori #9 : 31. Listopad, 2008., 14:57 »
Potpuno se slazem s tobom, kako je cw vazniji od public. Ono sto sam bio u ZEC, nije nista. Usa san tamo kad san tek poceo igrat jer san iz zadra, pa da im malo pomognem. Tija san te testirati tako da skupim 3 dobra igra * ja i ti i da odigramo mix (clan war) pa da te vidim.

*

Damien

  • ***
  • 551
  • kurwa^.^
Re: CS:S klan
« Odgovori #10 : 31. Listopad, 2008., 21:44 »
lol.ti bi mene testiro? aj aj :D
al ono,nvm. lol,nije mi bas do nekog igranja u klanu jer dnevno dobivam ponude lol
tak da ono,al uvijek sam za mixanje  :ementaler:
Music is love. <3


Re: CS:S klan
« Odgovori #11 : 01. Studeni, 2008., 13:34 »
lol, zato san bas osnovao svoji klan, svaki dan san dobiva ponude od klanova, i igra cw za njih. Zato zelim skuzpiti ekipu dobrih igraca i da gazimo sve.

*

Damien

  • ***
  • 551
  • kurwa^.^
Re: CS:S klan
« Odgovori #12 : 01. Studeni, 2008., 17:33 »
lol, zato san bas osnovao svoji klan, svaki dan san dobiva ponude od klanova, i igra cw za njih. Zato zelim skuzpiti ekipu dobrih igraca i da gazimo sve.
ono šta sam danas vidio sumljam,al svejedno gl & hf
reko ti sve na steamu. jos jednom sretno  :ementaler:
Music is love. <3


Re: CS:S klan
« Odgovori #13 : 25. Studeni, 2008., 20:22 »
rocket dodo sam te na msn...javi se ajde...ne vjerujem da ces ti bas gazit jos jedno vrijeme ali 6,7 mjeseci countera nije dovoljno ni za mid skill... pokazo sam tvoj post ljudima koji igraju vec 3 ili 4 godine ko ja s time da su igrali neki i 1.6 prije... oni se odvalili od smijeha svi...sry nemoj ovo shvatiti kao uvredu nego cinjenicu da nisi ni blizu najboljih u hrvatskoj...moras to znat jednostavno  :D


*

Damien

  • ***
  • 551
  • kurwa^.^
Re: CS:S klan
« Odgovori #14 : 26. Studeni, 2008., 00:16 »
@ XUL
 :thumbs:
@ ROCKET
ipak si ti najbolji u rvatskoj  :hihi:
Music is love. <3


 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9