HCL.HR

GTA Balkan - Predstavljanje [Tko smo mi?]

  • 4 Odgovora
  • 2910 Hitova
GTA Balkan - Predstavljanje [Tko smo mi?]
« : 15. Rujan, 2013., 23:41 »

Pozdrav svima. Želio bih vam predstaviti jednu novu zajednicu koja očekuje da ćete ju prihvatiti sa ljepim komentarima i prijedlozima. Na ideju smo došli sasvim slučajno jer smo shvatili da zajednice ovakvog tipa još nema nigdje. Odmah da navedem nismo samo usmjereni na igricu GTA San Andreas te SA:MP i ne reklamiramo servere nikakve!

- Što mi onda zapravo radimo?
Recenziramo GTA Serijale, pišemo zanimljivosti iz istih te pravimo/tražimo modove za vaš gta.
Također ubacimo par smješnih slika iz GTA ili općenito čisto da našim fanovima nebi bilo dosadno. :)

Trenutno imamo samo FACEBOK fan stranicu te ćemo preko nje vršiti sve potrebne aktivnosti.
Ukoliko se pokaže velika zainteresiranost za nas vjerovatno ćemo otvoriti i portal istog tipa.
Da vas više ne dosađujem tekstom posjetite nas i LAJKUJTE na fejsbuk fan stranici! :)







Odg: GTA Balkan - Predstavljanje [Tko smo mi?]
« Odgovori #1 : 16. Rujan, 2013., 19:52 »
Stvarno unikatno, dosjetili ste se vi ma da nigdjeeeeeeeeeeeeeeee na Balkanu nema takvih stvari. Samo 2 MEGA popularne i xy manjih zajednica. A širom svijeta da ne brojim.
Sretno ugl, no ne pričajte da ste unikat kad ni sami ne vjerujete u tu priču.

*

MaxyR

  • *
  • 11
  • When Life Gives You Questions, Google has Answers!
Odg: GTA Balkan - Predstavljanje [Tko smo mi?]
« Odgovori #2 : 06. Studeni, 2013., 10:44 »
Sretno nije unikatno, mada ni ne vidim recenzije no valjda cete napraviti neke :)
"When Life Gives You Questions, Google has Answers"

Odg: GTA Balkan - Predstavljanje [Tko smo mi?]
« Odgovori #3 : 07. Studeni, 2013., 13:39 »
srecno!nije unikatno tako da..

*

Montana

  • n00b
  • 2
Odg: GTA Balkan - Predstavljanje [Tko smo mi?]
« Odgovori #4 : 13. Siječanj, 2014., 02:02 »
Srecno vam sa time..Imate Like :D

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9