HCL.HR

Anketa

Kako vam se sviđa naš website?

Odličan je!
Nije loš, dodao bih par stvari.
Prosječan site, ništa specijalno.
Ne sviđa mi se.
Buuu! Baci mu ciglu kroz prozor!

Guild Wars 2 - Lords of Thunder guild

  • 2 Odgovora
  • 2895 Hitova
*

Alexandar

  • n00b
  • 4
  • Cum Luce Salutem
    • Lords of Thunder
Guild Wars 2 - Lords of Thunder guild
« : 07. Svibanj, 2012., 07:08 »

Pozdrav svima! Čast mi je upoznati vas sa Lords of Thunder gildom. Mi smo skupina iskusnih MMORPG gamera koji su zajedno več nekoliko godina. Igrali smo sve veće MMO-e  poput World of Warcrafta, Rift-a, Lord of the Rings i Allods Online da spomenem samo neke. Naši članovi dolaze iz raznih zemalja i dobnih skupina. Jezik kojim se služimo u igrama je Engleski i ovo je prvi put da se aktivno pripremamo da novačimo igrače specifične jezične skupine (ex-Yu zemlje).

Ono što želimo stvoriti je jezična podrška za igru Guild Wars 2 za igrače sa naših prostora. Naši voditelji (GM and officers) su iskusni u vođenju gildova koji broje nekoliko stotina igrača i odlično barataju Engleskim i Hrvatskim jezikom.

Ono što vam možemo ponuditi kao gild je;
-  dobro ustrojena struktura i organizacija,
- iskusni voditelji i prijateljski raspoloženi članovi gilda,
- humor i zezancije u granicama pristojnosti,
- jezična podrška, pogotovo za članove sa lošim poznavanjem engleskog jezika,
- redovito održavan website prepun zanimljivih stvari,
- jasni ciljevi gilda u PvE i PvP područjima.
 
Za igru;
- Iskusni gameri koji će sačinjavati okosnice vaših petočlanih grupa za PvE tamnice i PvP, WvW bitke,
- kompletna ponuda 'crafting' profesija za članove gilda,
- kalendarski događaji raznih tipova (PvE, WvW, PvP, RP events)
- mjesečni sastanci članova gilda u igri (glasujte za razne teme i donesite nove ideje)
- diplomatski savezi sa ostalim gildovima na serveru sa ciljem dominacije na WvW frontu i suradnji u velikim RP eventima.

Stoga ne čekajte več nam se pridružite več danas!  :D

Obratite nam se na sljedeće kontakt adrese sa bilo kakvim pitanjima  i obavezno posjetite naš website. Vidimo se Online!


Guild Website: lordsofthunder.guildlaunch.com
E-mail: [email protected]
Skype: alexandar.valerian

Posjetite neke od naših postova na engleskom;
http://www.gw2fans.com/european-guilds/7434-lords-thunder-building-mighty-army-heroes-its-time-join-us.html
http://www.guildwars2forum.com/threads/2610-Lords-of-Thunder-are-building-an-army!-Join-us!
« Zadnja izmjena: 08. Svibanj, 2012., 02:51 Alexandar »

*

Alexandar

  • n00b
  • 4
  • Cum Luce Salutem
    • Lords of Thunder
Odg: Guild Wars 2 - Lords of Thunder guild
« Odgovori #1 : 08. Svibanj, 2012., 02:49 »

Uh, oh, zaboravio sam spomenuti da svatko tko objavi reply za gore spomenuti post smije uživati u ovim svježim i slasnim kolačićima.



*

Alexandar

  • n00b
  • 4
  • Cum Luce Salutem
    • Lords of Thunder
Odg: Guild Wars 2 - Lords of Thunder guild
« Odgovori #2 : 16. Svibanj, 2012., 09:58 »
Zdravo svima! Nedavno je naš guild dobio deset novih članova koji su postali naša obitelj. Sretni smo za njih jer znamo da su donijeli ispravnu odluku. Ako več niste u našem guildu, pridružite nam se još danas!

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9