HCL.HR

Minecraft server - Trebamo sponzora !

  • 7 Odgovora
  • 4381 Hitova
*

5kid

  • *
  • 20
Minecraft server - Trebamo sponzora !
« : 23. Veljača, 2013., 21:45 »
Pozdrav svima .
Vjerujem da ste odmah pročitajući naslov pomislili : hrpa dvanaestogodišnjaka traži sponzora da razara po minecraft serveru.
E ovaj put niste u pravu! Ja (16) i moj prijatelj (20) imamo velike planove za minecraft server. Već smo imali sponzorstvo ali stalno
nam gasili server te stvarali probleme da nismo mogli ništa uspostaviti. Nažalost nismo u stanju sami plačati server, ja se još školujem
a kolega još ne zarađuje pa nam je to problem. Nadamo se da ćemo pronaći dobre duše koje će pomoći nama, a naravno i mi njima.

Pa da ne duljim. Svi koji su barem jednom igrali Minecraft znaju da ima tone servera sa bezbroj plugina koji za ništa nesluže , puno servera
sa 12-ogodišnjacima koji uništavaju tuđe radove, svađaju se i tako dalje. ( Čast izuzetcima) Svi ti serveri imaju razrušene mape, nezna se
ko pije ko plača gdje šta i tako dalje. Ja i moj prijatelj već duže vrijeme planiramo dizajn naših gradova. On će voditi srednjovjekovni grad , a ja japanski .
U kojima će ljudi živjeti , raditi i tako dalje kao u pravom životu. Od plugina bit će samo zaštite i možda pokoji plugin da se olakša adminima posao.
teleporta i takvih stvari neće biti, gradovi će biti povezani željeznicom na taj način će transport biti riješen. Uskoro ću postaviti par slika stilova naše gradnje
da vidite da ne pišem bezveze , nego da stvarno želimo napraviti jedan dobar i ozbiljan server.
Nadam se da ćete pročitati ovaj tekst , i ako nemožete nikako vi pomoći, probajte uputiti nekoga tko može pomoći na ovaj thread. Najlijepša hvala !

Japanski toranj koji upravo gradim, on bi predstavljao vidikovac moga grada..
« Zadnja izmjena: 23. Veljača, 2013., 22:05 5kid »

*

NOT GOOD

  • ****
  • 1222
Odg: Minecraft server - Trebamo sponzora !
« Odgovori #1 : 24. Veljača, 2013., 11:13 »
Možda neznaš da HCL ima svoj Minecraft server http://www.hcl.hr/forum/minecraft-community/%28server%29-informacije-i-pravila/
pa ako imate premium account preporučam da zaigrate na već postojećem serveru umjesto otvaranja novog,
makar znam da želite biti "sami svoji gazde" ali realno rijetko koji novi server danas potraje duže od 3 mjeseca bez promjene mape a vi imate velikih planova

Što se tiče traženja sponzorstva, više bi se trebao orjentirati da napišeš što će točno sponzor dobiti tj.gdje će sve imati reklamu

*

5kid

  • *
  • 20
Odg: Minecraft server - Trebamo sponzora !
« Odgovori #2 : 24. Veljača, 2013., 11:40 »
Hvala na prijedlogu za hcl, ali problem je što ja nemam premium account, vrlo bi rado igrao na vašem serveru, ali si ga nemogu priuštiti..

Sponzori bi svaki dan dobivali reklame na forumima, web stranicama i tako dalje , u imenu servera bi stajalo njihovo ime , pomagali bi im ako bi to bilo potrebno,
možda i snimili video o njima, uglavnom pomagali bi na sve moguće načine.
« Zadnja izmjena: 24. Veljača, 2013., 17:01 5kid »

Odg: Minecraft server - Trebamo sponzora !
« Odgovori #3 : 25. Veljača, 2013., 14:06 »
Nažalost ne vidim ikakve šanse da dobijete sponzora. Sponzor se ne traži preko foruma nego kontaktiraš hosting firmu i objasniš što ona može dobiti ako vas sponzorira sa serverom.
Objasniš do zadnjeg detalja što i kako bi vodio server, zašto bi bila pametna odluka da te baš oni sponzoriraju. Traženje sponzora preko foruma, na način da otvoriš topic i napišeš par rečenica je nedovoljno.
Ono što sam ja zaključio iz tvojih rečenica:

- Nema vremena voditi server radi škole
- Želiš biti "gazda", 2 grada, svatko da vodi svoj
- Trebaju ti mjeseci dok sagradiš to što si naumio
- Misliš da godine utječu na sposobnost neke osobe (stalno govoriš dvanaestogodišnjaci)
- Želiš server a nisi objasnio postupak reklamiranja svog sponzora

Jako loše predstavljeno sve. Nećeš daleko doći sa ovim topicom. Nažalost. :(
"Keep that hair short, Clem."

Odg: Minecraft server - Trebamo sponzora !
« Odgovori #4 : 25. Veljača, 2013., 15:34 »
Ovdje ti može samo neka dobra duša dati nešto novca u obliku donacije, ali baš sponzor da ti bude ne. Sve doknepošalješ par mailova na prave lokacije ništa od sponzora. Probaj poslati KGB hostingu ili Diabolicu ( ako imaju mincraft serveri ) :)

*

5kid

  • *
  • 20
Odg: Minecraft server - Trebamo sponzora !
« Odgovori #5 : 25. Veljača, 2013., 17:04 »
Hvala vam na pomoći, znači kucam na kriva vrata, evo bacam se na slanje mailova hostinzima :D hvala vam najlijepša
« Zadnja izmjena: 25. Veljača, 2013., 17:08 5kid »

*

5kid

  • *
  • 20
Odg: Minecraft server - Trebamo sponzora !
« Odgovori #6 : 16. Ožujak, 2013., 21:56 »
Da vam samo javim svi problemi su riješeni, imamo sponzora :)

Odg: Minecraft server - Trebamo sponzora !
« Odgovori #7 : 17. Ožujak, 2013., 11:48 »
Drago mi je to čuti. Sretno u razvoju!

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9