HCL.HR

Trazmo sponzora za nas klan

  • 3 Odgovora
  • 1939 Hitova
*

Edwa

  • n00b
  • 1
Trazmo sponzora za nas klan
« : 26. Siječanj, 2013., 22:07 »
Eh ovako. Tek smo osnovali klan cod2 , koji ima 13 clanova nismo bas neki pro igraci al ima nade u nama, trenutno smo u razvoju i dobro bi nam dosao neki sponzor bar za privatni server (Call of Duty 2)  , oduzili bi se nekako sve sto je u nasoj mogucnosti bili bi promovisani i tak to. Mi smo Convict's klan i vrijeme je da mi pocnemo osvajat. Jer imamo stila !!  Ako bude zainteresovani al sumnjam da ce, add me on xfire edwa161994

*

Syzygy

  • *****
  • 1867
  • čvarkuša
Odg: Trazmo sponzora za nas klan
« Odgovori #1 : 28. Siječanj, 2013., 20:37 »
Ako sam dobro shvatio.

- ima vas 13
- vas 13 ne može skupit para za jedan privatan server čija je cijena 100 kn mjesečno (ili manje)
- igrate igru koja skoro pa ne postoji više u online turnirima (tj. nije više popularna, popularnost = vidljivost za sponzora
- imate stila
- zelis sponzora, ali sumnjaš da ćeš ga nać

Zgodno...

Da barem netko od vas zna sastavit dobar proposal za sponzora vjerujem da bi se našlo par ljudi koji bi htjeli, sve ove thredove koje ovdje vidim su ili klinci koji su tek počeli igrat ili klanovi pred raspad, uopce nema kvalitetnih ponuda.

Isto tako su mi imena smijesna, invicta, convicta, kredicta, invincibels, decibels... Ono.

Odg: Trazmo sponzora za nas klan
« Odgovori #2 : 28. Siječanj, 2013., 20:59 »
 Slazem se s tobom. Ako se zelite baviti gajmingom na taj nacin da idete po turnirima i sta ja znam vec, a napocetku, prvi korak vam je da napravite web stranicu gdje bi ljudi mogli procitati malo vise o vama, zatim da se prijavite na neki mali turnir kako bi vidjeli napredujete li.. pa tek onda sponzora trazili.

*

Mzehn

  • ****
  • 1493
  • kakaroto
    • PCGN
Odg: Trazmo sponzora za nas klan
« Odgovori #3 : 28. Siječanj, 2013., 21:19 »
Realno, klan od 13 ljudi je samo tom činjenicom osuđen na propast.

A ovo vam je najgori mogući način za traženje sponzorstva. Ako zbilja mislite za ozbiljno igrat, što čisto sumnjam jer je cod2 na nekoj invite/preinvite razini mrtav, ili šta već prijavite se na LAN-ove, CB, ESL itd i nećete morat spemat forume.

+ sve što je Syzygy napisao.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9