HCL.HR

Vaša gejmerska karijera

  • 33 Odgovora
  • 12010 Hitova
*

$h4d0w

  • ******
  • 3910
  • Forever is an illusion...
    • Last.fm Profile
Re: Vaša gejmerska karijera
« Odgovori #30 : 19. Studeni, 2008., 11:21 »
Kiki ma ti si car!  :ave:


@ Ixy
Ma najbolji su takvi klanovi, onak samo zajebancija i boli vas kita za sve. :thumbs:

Ja kad sam počeo americas army igrat isto sam s frendom napravio klan, igrali smo samo jednu mapu i sakali strašno. :(
Onda on onako iz zajebancije prijavio klan na twl ligu (tamo većinom igraju jači klanovi), svaki war smo 12-0 gubili.

Jedamput smo igrali isto war a frendu se miš pokvario, nije mogo na lijevo okretat i svaki put bi morao cijeli krug na desno napravit ako bi htio skretat lijevo. A meni je štekala lijeva tipka miša za pucanje tak da sam samo granate i fleševe bacao. :hihi:
Bilo je presmiješno, najveći fail od wara ikad! :wildboy:
>> Last.fm Profile


>> Xfire Profile

Re: Vaša gejmerska karijera
« Odgovori #31 : 25. Studeni, 2008., 17:10 »
igram CS:S od 2005 i bio sam u Cropower clanu nesto sitno a nakon toga napravio svoj http://www.eclipse-clan.net/ sa ekipom koja je jos sada tu i igra. Igro sam mixeve sa IOA ( irish online army ), Yegods, bivsi MW te sadasnji pro.grid,Xplicit i dosta drugih te jos sad igram nekad s njima. Nesto o mom clanu postat cu kao novi topic sad!



*

Pinki

  • ****
  • 946
  • gej is okej
Re: Vaša gejmerska karijera
« Odgovori #32 : 25. Studeni, 2008., 17:25 »
Prvo na warcraft III [DOTA] ušao u bjedan kaln BBZ (Banda Zlih Bureka :( ) Zatim sam ušao u jedan od jačih klanova TFA (tada u to vrijeme, sad neznam kakvo je stanje) Zatim WoW, SS (Shadow Stepers), pa sam presao na wowscape i tamo ušao u legendarni klan Addiction prvi na serveru sa rogom Mepy, zatim UT04 u KING bermudin klan pa u cao aka Metal pa boto i benali me, vuco se po jos kakim cod2,4 klanovima i sada na GoW - LS (Last Stand) , i tak

Re: Vaša gejmerska karijera
« Odgovori #33 : 25. Studeni, 2008., 17:27 »
ti si vjerovatno najjači lik ikad;

benaju te jer botaš, nema te par mjeseci, vratiš se i opet botaš  :hihi:


ot: igrao sam UT2k4 u oNi-u, pa u Approveu i sad sam u smile klanu, samo nas 4 u klanu

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9