HCL.HR

Zen-Multigaming traži ljude!

  • 10 Odgovora
  • 3490 Hitova
*

tryon

  • **
  • 224
Zen-Multigaming traži ljude!
« : 19. Veljača, 2013., 23:43 »
Bok ekipa,

    Da se odmah predstavim, ja sam Eugen i „founder“ sam multigaming organizacije Zen-Multigaming. Zen-Multigaming organizacija je nastala kao neki projekt dva poznanika krajem 2011. godine no naravno i ubrzo je propalo zbog nedostatka želje, entuzijazma, znanja itd itd. (Ta dva poznanika su i današnji „headmasteri“ organizacije, znači ja i prijatelj). No eto opet se pojavila ideja, volja i svašta još nešto i opet smo počeli planirat, dogovarati se, svađati se, da bi na kraju sve nekako došlo na svoje mjesto i lagano mi počeli sa radom. Još ni sami ne znamo koji su nam točno glavni ciljevi, ali znamo da želimo sudjelovati u e-sport sceni u Europi kako god možemo. Zen-Multigaming organizacija prima ili će primati timove/igrače pod svoje okrilje i pokušati im pružiti što veći support (naravno i uz neki zauzvrat).
    Da ne duljim baš jako. Trenutno imamo CS:GO team, skupina oldschool engleskih cs igrača koji opet grade svoj put prema slavi, ili tako nekako. Mi im osiguravamo game i voice server. Voljeli bi se mi malo i proširiti i pribaviti recimo Dota2, LoL, Shootmania, ili još neke timove, i pokojeg SC2 igrača. Ali pošto nas je trenutno samo nas 2, trebamo ljudi. Trebam ljudi koji će biti s nama u dobru i u zlu, koji su voljni druženja (zasad većinom online) i koji su voljni malo i raditi. Osim game admina, trebamo i WEB Mastera, i to hitno. Imamo web (privremeni), www.zen-multigaming.com ali želimo uskoro složiti pravi website no treba nam i Web master za to. Ako ne za vec samo kodiranje stranice (bilo bi plačeno), već za i održavanje i uređivanje stranice.

Nemamo nikakvih financijskim prihoda i sav vas rad biti ce dobrovoljan, barem za sada. Nećemo škrtariti, da imamo dali bi, ali trenutno se nema.


Mali Zahtjevi:

Game Admini:
Poznavanje kompetitivne gaming scene u odabranoj igri
(Poznavanje top timova/igraca, najpopularnijih kupova, liga, laddera i slicno)
Naravno i samo poznavanje igranja igre na što moguće većem „levelu“.
Ozbiljni, dobre naravi, 18 godina pa na više.
Korisnik bilo Xfirea, Skypea, Steama, Facebooka itd itd.
Igre: DOTA2, League of Legends, Starcraft2

Web master/menađer:
Bar poznavanje osnova gaming scene opcenito.
Poznavanje popularnijih CMS-ova.
Naravno, iskustvo/znanje u održavanju i editiranju web stranice.
Korisnik bilo Xfirea, Skypea, Steama, Facebooka itd itd.

Što mi možemo pružiti vama: Trenutno malo, uz rad i dobru ekipu svašta može biti.

Ako je netko zainteresiran, ali nije u mogućnosti biti niti web master, niti game admin, slobodne nam se javite sa svojim prijedlozima pa ćemo već nešto nekako i složiti.
Ima se tu još o mnogo čemu pričati, ali za sve to ostalo kontaktirajte nas/me.

E-Mail: [email protected]
             [email protected]
             [email protected]

Xfire/Steam/Skype: tryon666

Dodatak:
Zen-Multigaming je PC community i ne planiramo se baviti konzolama, barem ne u bližoj budućnosti.

Twitter: https://twitter.com/ZEN_multigaming
:piva:

*

Chux

  • Global Moderator
  • ***
  • 622
  • živi bili pa umrli
    • Guru Gaming
Odg: Zen-Multigaming traži ljude!
« Odgovori #1 : 20. Veljača, 2013., 12:59 »
Najs, fali nam takvih entuzijasta na ovim prostorima.
Sretno :piva:

*

tryon

  • **
  • 224
Odg: Zen-Multigaming traži ljude!
« Odgovori #2 : 21. Veljača, 2013., 19:04 »
Hvala :)

Nema baš nitko zainteresiran?

*

Halo2

  • **
  • 169
Odg: Zen-Multigaming traži ljude!
« Odgovori #3 : 22. Veljača, 2013., 13:54 »
Zainteresiranih ima, ali vidim vec imate CS:GO team... :ementaler:

*

tryon

  • **
  • 224
Odg: Zen-Multigaming traži ljude!
« Odgovori #4 : 22. Veljača, 2013., 14:33 »
Tražimo ljude za pomoć u vođenju organizacije :). Timovi su druga priča. :thumbs:

*

Halo2

  • **
  • 169
Odg: Zen-Multigaming traži ljude!
« Odgovori #5 : 22. Veljača, 2013., 14:48 »
Nemam iskustva s tim stvarima, tako da jedino mogu rec, Sretno i podrska od mene sigurno :D Ako cete trebat tim slobodno se javite ;)

*

Chux

  • Global Moderator
  • ***
  • 622
  • živi bili pa umrli
    • Guru Gaming
Odg: Zen-Multigaming traži ljude!
« Odgovori #6 : 22. Veljača, 2013., 21:06 »
Ja bi se ponudio čak, ali imam posla sa svojim multigamingom dovoljno tak da nemrem :)

*

5kid

  • *
  • 20
Odg: Zen-Multigaming traži ljude!
« Odgovori #7 : 23. Veljača, 2013., 21:05 »
Ja sam vam poslao poruku na facebook-u u vezi jednog prijedloga :D

*

tryon

  • **
  • 224
Odg: Zen-Multigaming traži ljude!
« Odgovori #8 : 04. Ožujak, 2013., 20:18 »
Ajmo ljudi!

*

bracika

  • n00b
  • 1
Odg: Zen-Multigaming traži ljude!
« Odgovori #9 : 29. Svibanj, 2013., 04:06 »
ne radi stranica na linku iz prvog posta, ako treba mogu pridonijet nekim webom u joomli za početak.
pozdrav

*

tryon

  • **
  • 224
Odg: Zen-Multigaming traži ljude!
« Odgovori #10 : 29. Svibanj, 2013., 10:10 »
da, hosting je neke servere prebacivao neznam ni ja tocno pa se nesto poje***
rijesili bi to al ja nemam vremena zadnjih mjesec dana, mature itd. sad na ljeto aktivno nastavljamo, bracika ako si zainteresiran addaj me na xfire/skype/steam: tryon666

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9