HCL.HR

[tražim] neku vrstu partnera

  • 14 Odgovora
  • 1749 Hitova
*

gonss

  • *
  • 30
[tražim] neku vrstu partnera
« : 25. Lipanj, 2012., 01:34 »
Evo pošto sam uspeo da se spojim sa youtubom i da mi daju oglase na klipove (od kojih se zarađuje), a to još uvek nije ovde dozvoljeno. Pa bi voleo da nađem nekog ko će samnom snimati gameplay-ove, razne tutorijale itd i to stavljati na moj kanal i tako zarađivati, pa ako nas krene sa viovima možda postanemo i partneri ko zna. Zainteresovani ? :D

*

Syzygy

  • *****
  • 1867
  • čvarkuša
Odg: [tražim] neku vrstu partnera
« Odgovori #1 : 25. Lipanj, 2012., 10:25 »
Evo pošto sam uspeo da se spojim sa youtubom i da mi daju oglase na klipove (od kojih se zarađuje), a to još uvek nije ovde dozvoljeno. Pa bi voleo da nađem nekog ko će samnom snimati gameplay-ove, razne tutorijale itd i to stavljati na moj kanal i tako zarađivati, pa ako nas krene sa viovima možda postanemo i partneri ko zna. Zainteresovani ? :D

Ako si se uspio spojit s YouTubeom to znaci da si naveo da si iz neke druge drzave, jer kao sto si i sam rekao, Hrvatska nije među podržanim zemljama
Ako si uspio proć s nekom random državom, na koji način planiraš primat pare jer one dolaze ili Western Unionom, ili čekom ili na bankovni račun - gdje svaka stavka zahtjeva da si u toj državi koju si naveo prilikom registracije

Uzmimo da si i uspio to sve sredit na neki konkretan način, onda bi ti radije predložio da radiš neke manje zahtjevne stvari, a ne reviewove i tutoriale, jer oni zahtjevaju pun kufer posla i editiranja, a na kraju zarađuju od 5 do 6 kuna mjesecno.

Recimo znam frajera koji je, nakon sto je skyrim izašao, pomocu frapsa snimio svaku zagonetku na koju je naišao i dobro ju optimizirao za Google. a prethodno je zapravo pročitao FAQ s nekog random sajta. Kad bi netko naišao na neki problem u Skyrimu, guglao bi te našao njegov video.


Dakle probaj se fokusirat na tri stvari:
- kako napraviti interestantan sadržaj, a da ti opet ne oduzima previše vremena
- trud oko kreiranja mora bit proporcionalan zaradi
- kak tu zaradu prebacit u svoje ruke

I najcesce ocekuj na 100  viewova oko jedan klik, tak da videji stvarno moraju bit zanimljivi i dobro optimizirani da ih ljudi nađu, gledaju i kliknu na oglas.

*

gonss

  • *
  • 30
Odg: [tražim] neku vrstu partnera
« Odgovori #2 : 25. Lipanj, 2012., 10:52 »
Hvala ti. Ali kada tamo podešavaš gde će ti pare biti uplaćene, onda možeš da podesiš i Srbiju, Hrvatsku i ostale zemlje. Mogu uzeti od roditelja račune u banci i tamo da mi stižu pare.
A iskreno, nemam puno stvari na umu šta bih mogao snimati sem toga.

Odg: [tražim] neku vrstu partnera
« Odgovori #3 : 25. Lipanj, 2012., 11:00 »
kolko imas godina?

*

gonss

  • *
  • 30
Odg: [tražim] neku vrstu partnera
« Odgovori #4 : 25. Lipanj, 2012., 11:06 »

Odg: [tražim] neku vrstu partnera
« Odgovori #5 : 25. Lipanj, 2012., 11:08 »
da znam jel si netko ozbiljan u koga bi se moglo pouzdati.

imam 230 000 vieva na jednom videu na svom channelu u godinu dana. nek netko to preracuna u zaradu da vidim kolko bi to bilo para

*

Đester

  • *****
  • 2126
  • OSOBNI TEKST
Odg: [tražim] neku vrstu partnera
« Odgovori #6 : 25. Lipanj, 2012., 11:09 »
Linkaj video xD
Cuando puedo ni siquiera el tabaco, por lo menos voy a ser oblejan,,,,

*

gonss

  • *
  • 30
Odg: [tražim] neku vrstu partnera
« Odgovori #7 : 25. Lipanj, 2012., 11:10 »
da znam jel si netko ozbiljan u koga bi se moglo pouzdati.
Pa da nisam, onda ne bi ovo ništa ni radio.
imam 230 000 vieva na jednom videu na svom channelu u godinu dana. nek netko to preracuna u zaradu da vidim kolko bi to bilo para
Pa zavisi, ako sada staviš te reklame, onda će ti se od 230 000 -tog početi da ti broji te reklame. Tako da.. :)

Odg: [tražim] neku vrstu partnera
« Odgovori #8 : 25. Lipanj, 2012., 11:12 »
realno video je sugavo sranje low definiton ocekivao par 1000 viewa . uglavnom ga gledaju curice

www.youtube.com/watch?v=iGP99dymDMc

ali imam u 2 tjedna 3000 viewa na max payneu 3.

u principu tehnika je jednostavna, tjedan do 2 nakon izlaska igre stavis video jer ih tad nema puno i stavis dobre tagove. nakon toga viewi se mnoze ko bakterije

Odg: [tražim] neku vrstu partnera
« Odgovori #9 : 25. Lipanj, 2012., 11:13 »
da znam jel si netko ozbiljan u koga bi se moglo pouzdati.
Pa da nisam, onda ne bi ovo ništa ni radio.
imam 230 000 vieva na jednom videu na svom channelu u godinu dana. nek netko to preracuna u zaradu da vidim kolko bi to bilo para
Pa zavisi, ako sada staviš te reklame, onda će ti se od 230 000 -tog početi da ti broji te reklame. Tako da.. :)

da, ali recimo da smo skupa stavili taj video i zaradjivali od prvog viewa, kolko bi to bilo

*

gonss

  • *
  • 30
Odg: [tražim] neku vrstu partnera
« Odgovori #10 : 25. Lipanj, 2012., 11:14 »
da, ali recimo da smo skupa stavili taj video i zaradjivali od prvog viewa, kolko bi to bilo
Pa zavisi, sve ukupno od 30-50 evra maksimum

*

Syzygy

  • *****
  • 1867
  • čvarkuša
Odg: [tražim] neku vrstu partnera
« Odgovori #11 : 25. Lipanj, 2012., 11:31 »
da, ali recimo da smo skupa stavili taj video i zaradjivali od prvog viewa, kolko bi to bilo

Retardirano pitanje koje ovisi o xy ostalih faktora. Google oglasi koji se vrte na tim pizdrijama su personalizirani.

Dakle ako video koji si uploadao sadrži čokoladne torte
Ja sam dan prije guglao čokoladne torte i tražio recepte za čokoladne torte, danas sam naišao na tvoj video.
Podignut će mi se oglas od podravke ili marga
Klik na taj oglas tebi nosi ukupno 4 lipe.

S druge strane ako sam lociran u kaliforniji i tražim odvjetnika, igrom slucaja sam naisao na tvoj video i iskocio je bas onaj oglas koji meni treba, klik na njega je tebi donio 20 ili više kuna.

Dakle ne ide to "e ajde ti sad izračunaj koko para to je", jer iznos nije fiksan.

I uostalom, ne prima youtube svakog, ako upadneš u njihov partnership program moraš stavljat originalne stvari, dakle kao oni vloggeri i ekipa koja se preserava ispred kamera.
Kopiranje videa ne prolazi.

Odg: [tražim] neku vrstu partnera
« Odgovori #12 : 25. Lipanj, 2012., 11:34 »
znaci to je razlog zasto postoji onliko videa s komentarima (onog ko ga je snimao)? u smislu presonaliziranosti i originalnih stvari

*

Syzygy

  • *****
  • 1867
  • čvarkuša
Odg: [tražim] neku vrstu partnera
« Odgovori #13 : 25. Lipanj, 2012., 11:51 »
Tako je care sve shvacas

*

Đester

  • *****
  • 2126
  • OSOBNI TEKST
Odg: [tražim] neku vrstu partnera
« Odgovori #14 : 25. Lipanj, 2012., 11:57 »
Jel to znači da sXePhil ima novaca? :hiha2:
Cuando puedo ni siquiera el tabaco, por lo menos voy a ser oblejan,,,,

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9