HCL.HR

4fun - memes

  • 19905 Odgovora
  • 1433753 Hitova
*

beaver hunter

  • ******
  • 7243
  • I <3 trance
    • Vatreni App
Odg: 4fun
« Odgovori #2160 : 06. Listopad, 2006., 10:07 »
http://www.youtube.com/watch?v=NZNTgglPbUA&eurl=

ane ne izgleda kul. dabar to u školi imamo ni fizika ne bi bila dosadna
Skini besplatnu smartphone aplikaciju --> Vatreni
InPublic.hr - check it out!
Personalna himna - Beaver Hunter

*

Anthrax

  • ******
  • 5284
Odg: 4fun
« Odgovori #2161 : 06. Listopad, 2006., 13:26 »
Lewka i awspuh u svojim napaljenim danima:

http://www.youtube.com/watch?v=wotgKWWbtAs

*

Lewka

  • ******
  • 5424
  • Lijep, interesantan
    • Kristen Miller Online :D
Odg: 4fun
« Odgovori #2162 : 06. Listopad, 2006., 14:19 »
Хрватска саjбер лига за победу!


s h u m a . o r g  :approve

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: 4fun
« Odgovori #2163 : 06. Listopad, 2006., 15:13 »

*

pilip

  • ******
  • 4442
Odg: 4fun
« Odgovori #2164 : 06. Listopad, 2006., 20:37 »
http://www.pcplay.hr/forum/viewtopic.php?t=6017

Komentar od onog Black-Knighta. :lol:
Hacker (1994.-2005.) R.I.P.

Ja volim:
Facuuuu, Gr4gu, CMC program i Rengurzica

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: 4fun
« Odgovori #2165 : 06. Listopad, 2006., 21:32 »


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

duksy

  • ******
  • 10253
    • hcl

*

Blaster32

  • ******
  • 6492
  • RIP HRVY ;(
Odg: 4fun
« Odgovori #2167 : 06. Listopad, 2006., 22:20 »
Lewka i awspuh u svojim napaljenim danima:

http://www.youtube.com/watch?v=wotgKWWbtAs

omfg

jebate, to je negde 200 kil na leđima? :S
Ja sam s godinama shvatio da postoje samo dva ukusa. Moj. I pogrešan. -  Weky
Moji djecacki snovi jesu moj zivot. Nikad ne radim i puno jebem. -  Rider on the Storm
Da za 18. rođendan dobijem strip od svog dečka mislim da bi si na rođendanskom tulumu našla nekog crnca da me pred njim brutalno izjebe. jebem te mrtvog. - Beaver Hunter

*

beaver hunter

  • ******
  • 7243
  • I <3 trance
    • Vatreni App
Odg: 4fun
« Odgovori #2168 : 06. Listopad, 2006., 23:25 »
dudek got pwned :lol:
Skini besplatnu smartphone aplikaciju --> Vatreni
InPublic.hr - check it out!
Personalna himna - Beaver Hunter

*

beaver hunter

  • ******
  • 7243
  • I <3 trance
    • Vatreni App
Odg: 4fun
« Odgovori #2169 : 07. Listopad, 2006., 00:25 »
Jučer je u Harvard University’s Sanders Theatre održana šesnaesta dodjela Ig Nobelovih nagrada, koje neki nazivaju i antiNobel. Pa da krenemo redom:

1.    Ornitologija: Ivan R. Schwab, of the University of California Davis, and the late Philip R.A. May of the University of California Los Angeles za istraživanje zašto dijetlić nema glavobolju.
2.    Prehrana: Wasmia Al-Houty of Kuwait University and Faten Al-Mussalam of the Kuwait Environment Public Authority za istraživanje kojim su dokazali da Skarabei jedu ustima
3.    Mir: Howard Stapleton of Merthyr Tydfil, Wales za izum koji tjera teenagere puštajući visokofrekventne zvukove koje starije osobe ne čuju
4.    Akustika: D. Lynn Halpern (of Harvard Vanguard Medical Associates, and Brandeis University, and Northwestern University), Randolph Blake (of Vanderbilt University and Northwestern University) and James Hillenbrand (of Western Michigan University and Northwestern University) za istraživanje zašto ljudi ne vole zvuk grebanja noktima po ploči
5.    Matematika: Nic Svenson and Piers Barnes of the Australian Commonwealth Scientific and Research Organization za računjanje broja fotografija koje morate uslikati kako biste bili sigurni da nitko na fotografiji nije trepnuo
6.    Književnost: Daniel Oppenheimer of Princeton University za izvještaj "Consequences of Erudite Vernacular Utilized Irrespective of Necessity: Problems with Using Long Words Needlessly."
7.    Medicina: Francis M. Fesmire of the University of Tennessee College of Medicine i Majed Odeh, Harry Bassan, and Arie Oliven of Bnai Zion Medical Center, Haifa, Israel za istraživanje o utjecaju digitorektalne masaže na prestanak štucanja.
8.    Fizika: Basile Audoly and Sebastien Neukirch of the Université Pierre et Marie Curie, in Paris za istraživanje zašto špageti kad ih savineš puknu na više od dva dijela
9.    Kemija: Antonio Mulet, José Javier Benedito and José Bon of the University of Valencia, Spain, and Carmen Rosselló of the University of Illes Balears, in Palma de Mallorca, Spain za istraživanje o utjecaju temperature na na brzinu ultrazvučnog vala kroz Cheddar sir
10.    Biologija: Bart Knols (of Wageningen Agricultural University, in Wageningen, the Netherlands; and of the National Institute for Medical Research, in Ifakara Centre, Tanzania, and of the International Atomic Energy Agency, in Vienna Austria) and Ruurd de Jong (of Wageningen Agricultural University and of Santa Maria degli Angeli, Italy) za dokazivanje da je ženka komarca malaričara Anopheles gambiae jednako privučena mirisom limburger sira kao i mirisom ljudskih stopala
Skini besplatnu smartphone aplikaciju --> Vatreni
InPublic.hr - check it out!
Personalna himna - Beaver Hunter

*

duksy

  • ******
  • 10253
    • hcl
Odg: 4fun
« Odgovori #2170 : 07. Listopad, 2006., 12:24 »
Biologija: Bart Knols (of Wageningen Agricultural University, in Wageningen, the Netherlands; and of the National Institute for Medical Research, in Ifakara Centre, Tanzania, and of the International Atomic Energy Agency, in Vienna Austria) and Ruurd de Jong (of Wageningen Agricultural University and of Santa Maria degli Angeli, Italy) za dokazivanje da je ženka komarca malaričara Anopheles gambiae jednako privučena mirisom limburger sira kao i mirisom ljudskih stopala  :ave:

*

Mr.T

  • ******
  • 5604
Odg: 4fun
« Odgovori #2171 : 07. Listopad, 2006., 23:24 »

*

Zeleni

  • ****
  • 1083
  • Reggae chiler
Odg: 4fun
« Odgovori #2172 : 09. Listopad, 2006., 07:29 »

*

beaver hunter

  • ******
  • 7243
  • I <3 trance
    • Vatreni App
Odg: 4fun
« Odgovori #2173 : 09. Listopad, 2006., 10:51 »
imaš link za dowload tog nastavka South parka dolje u filmu.
Skini besplatnu smartphone aplikaciju --> Vatreni
InPublic.hr - check it out!
Personalna himna - Beaver Hunter

*

T.N.T.

  • ******
  • 6256
    • http://www.last.fm/user/8th_Method/
Odg: 4fun
« Odgovori #2174 : 10. Listopad, 2006., 13:51 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9