HCL.HR

4fun - memes

  • 19905 Odgovora
  • 1435245 Hitova
*

duksy

  • ******
  • 10253
    • hcl
Re: 4fun
« Odgovori #3405 : 25. Veljača, 2007., 13:31 »
:ave: :ave: :ave: :ave:

*

BenXXX

  • Gost
Re: 4fun
« Odgovori #3406 : 25. Veljača, 2007., 13:33 »
to je kao bila neka amaterska kopija Big Red Buttona? :tired:

*

X-Plosiv

  • ******
  • 6865
  • Osebujan osobnjak
    • HCL.hr
Re: 4fun
« Odgovori #3407 : 25. Veljača, 2007., 14:20 »
to je kao bila neka amaterska kopija Big Red Buttona? :tired:

bingo
I`m bad, I`m good, I`m deep, I`m shallow, I`m a cool motherfucker at times, at other times I`m an asshole

Re: 4fun
« Odgovori #3408 : 25. Veljača, 2007., 14:51 »
:ave:

ja sam imao sličan sig jednom
samo nije bio tako dugačak
i lejm :tired:

*

Anthrax

  • ******
  • 5284
Re: 4fun
« Odgovori #3409 : 25. Veljača, 2007., 16:29 »

Re: 4fun
« Odgovori #3410 : 25. Veljača, 2007., 20:31 »
Svaka drolja zna da ja sam taj
mator pravi nabildovan kao drevni zmaj


Mobilni fontele mi zvoni mala šipu, haklam soni.

Re: 4fun
« Odgovori #3411 : 25. Veljača, 2007., 20:38 »
nije tak dobar :wildboy:

al je kul :ementaler:

*

duksy

  • ******
  • 10253
    • hcl
Re: 4fun
« Odgovori #3412 : 25. Veljača, 2007., 21:21 »
jebeeen  :clap:

*

Blaster32

  • ******
  • 6492
  • RIP HRVY ;(
Re: 4fun
« Odgovori #3413 : 25. Veljača, 2007., 22:35 »
dobra.. samo mi nije jasno zasto su jednu te istu snimku uploadale jos drugih 10 osoba?  :kingmortal:
Ja sam s godinama shvatio da postoje samo dva ukusa. Moj. I pogrešan. -  Weky
Moji djecacki snovi jesu moj zivot. Nikad ne radim i puno jebem. -  Rider on the Storm
Da za 18. rođendan dobijem strip od svog dečka mislim da bi si na rođendanskom tulumu našla nekog crnca da me pred njim brutalno izjebe. jebem te mrtvog. - Beaver Hunter

*

X-Plosiv

  • ******
  • 6865
  • Osebujan osobnjak
    • HCL.hr
Re: 4fun
« Odgovori #3414 : 25. Veljača, 2007., 22:36 »
a neeeeeeeeeeee  :ave:
I`m bad, I`m good, I`m deep, I`m shallow, I`m a cool motherfucker at times, at other times I`m an asshole

Re: 4fun
« Odgovori #3415 : 25. Veljača, 2007., 23:17 »



 :ave: :ave: :ave:

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Re: 4fun
« Odgovori #3416 : 25. Veljača, 2007., 23:38 »
Jebote e Jessica Alba priča Srpski!!!
 :dancing: :dancing: :dancing:

http://solair.eunet.yu/~vodnik/haha.htm


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

duksy

  • ******
  • 10253
    • hcl
Re: 4fun
« Odgovori #3417 : 25. Veljača, 2007., 23:41 »
zašto sam ja to stvarno povjerovao  :ave:

*

Blaster32

  • ******
  • 6492
  • RIP HRVY ;(
Re: 4fun
« Odgovori #3418 : 25. Veljača, 2007., 23:41 »
Čitaj ovo i skuži  :loludara: (forum.hr)
-----------------------------------------------------------
Već godinama ima problem koji sam tek jučer uspio riješiti te stoga nisam mogao odoljeti a
da se ne pohvalim, znam da nije lijepo hvaliti se ali jednostavno nisam mogao odoljeti.
Već više godina između moje partnerice i mene nije bilo praktično nikakvih tajni i sve je više manje
funkcioniralo ako bi netko to mogao poželjeti no međutim njezina guza je uvijek bila tabu tema i pogotovo
stoga što je problem uvijek eskalirao u kritičnim situacijama.
Unatoč svim mojim nagovaranjima, medicinskim priručnicima, kojekakvim savjetima, linkovima sa interneta
njezina guza je jednostavno rečeno bila nedodirljiva i nije bilo praktično nikakve šanse da joj ga stavim u guzu.
Uvijek se izvlačila da su konvencionalne i standardne metode sasvim zadovoljavajuće te da i nju to sasvim
zadovoljava i da mi ni u kom slučaju neće dati da joj ga stavim u guzu.
Ovih je dana bilo malo sparno i ona se nije baš osjećala najbolje i stalno spominjala da je nešto bolesna, ja
odlučim iskoristiti priliku sve u cilju da joj pomognem da ozdravi i tako pod utjecajem umora i vrućine ja ju
uspijem nekako nagovoriti uz sve one nagovore od prije i argumente da je to sasvim ok i da kad jednom
vidi da će i sama shvatiti da je to ispravno.
Nekako se nećkala pa sam ga ja uz stalno nagovaranje dezinficirao najprije u otopini hipermangana, pa kad
ni to nije bilo dovoljno onda i sam napravio i dezinfekciju sa 1 % otopinom Povidon-a, na to se malo opustila,
uz stalne prigovore da će ju boljeti i da bi joj sigurno bile dobre i klasične metode, onda sam joj obećao da
ću ga samo staviti i da praktično neće ništa ni osjetiti i da ću ga ako treba namazati sa vazelinom da ju sigurno
neće boljeti. I na kraju je pristala nisam siguran da li zbog takvog stanja ili zbog mog dugogodišnjeg nagovaranja
te sam ga ja već predhodno opisano pripremljenog konačno uspio staviti u guzu.
Držao sam ga unutra jedno pet minuta nisam ga micao i ništa radio, kad sam ga izvadio pitam ju pa dobro da li
je bilo strašno, a ona kaže pa nije skoro da nisam ništa ni osjetila, pa ga onda onako zajedno sretni što je sve
prošlo besprijekorno pogledamo i vidimo piše 38,5 ° C i ja joj kažem vidiš da trebaš popiti andol da ti bude bolje.
Ja sam s godinama shvatio da postoje samo dva ukusa. Moj. I pogrešan. -  Weky
Moji djecacki snovi jesu moj zivot. Nikad ne radim i puno jebem. -  Rider on the Storm
Da za 18. rođendan dobijem strip od svog dečka mislim da bi si na rođendanskom tulumu našla nekog crnca da me pred njim brutalno izjebe. jebem te mrtvog. - Beaver Hunter

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Re: 4fun
« Odgovori #3419 : 25. Veljača, 2007., 23:45 »
zašto sam ja to stvarno povjerovao  :ave:

HAHAHAHA kako sam znao :D

zna se ko je lud za albom  :clap:

inače, sori za zajeb  :kingmortal:


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9