HCL.HR

4fun - memes

  • 19905 Odgovora
  • 1435236 Hitova
*

beaver hunter

  • ******
  • 7243
  • I <3 trance
    • Vatreni App
Re: 4fun
« Odgovori #3465 : 02. Ožujak, 2007., 15:21 »
užas jebote. al u neku ruku i owna.
Skini besplatnu smartphone aplikaciju --> Vatreni
InPublic.hr - check it out!
Personalna himna - Beaver Hunter

*

BenXXX

  • Gost
Re: 4fun
« Odgovori #3466 : 02. Ožujak, 2007., 15:30 »
pa kak ne bi ownalo?? lik rejva, pa se stripa, pa se hrčak poveća i pleše!! :2224: what more do you want??

[EDIT]
http://www.youtube.com/watch?v=zl7K2Z2ttnw
 :loludara: lamest commercial ever
« Zadnja izmjena: 02. Ožujak, 2007., 19:24 bena »

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Re: 4fun
« Odgovori #3467 : 02. Ožujak, 2007., 20:39 »
pa kak ne bi ownalo?? lik rejva, pa se stripa, pa se hrčak poveća i pleše!! :2224: what more do you want??

[EDIT]
http://www.youtube.com/watch?v=zl7K2Z2ttnw
 :loludara: lamest commercial ever

Zašto si napisao lamest comercial ever neće mi nikad bit jasno :ave:

*

BenXXX

  • Gost
Re: 4fun
« Odgovori #3468 : 02. Ožujak, 2007., 21:12 »
netko je pred nekoliko stranica rekao da uvijek napišemo opis ispod linka do youtubea.. zar nisam rekao da je to najlame reklama ikad?? :tired:

Re: 4fun
« Odgovori #3469 : 02. Ožujak, 2007., 21:12 »
bena ftw

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Re: 4fun
« Odgovori #3470 : 02. Ožujak, 2007., 21:14 »
@bena

Cijela ta "reklama" je parodija na lame reklame...

go figure. :kingmortal:

*

Pinki

  • ****
  • 946
  • gej is okej
Re: 4fun
« Odgovori #3471 : 02. Ožujak, 2007., 21:18 »
jako lejm  :kingmortal:

*

BenXXX

  • Gost
Re: 4fun
« Odgovori #3472 : 02. Ožujak, 2007., 21:31 »
@bena

Cijela ta "reklama" je parodija na lame reklame...

go figure. :kingmortal:

o rly? e, stvarno govoriš? isuse, nemoj me tak obrazovat, postat ću pametan ak tebe budem slušao..

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Re: 4fun
« Odgovori #3473 : 02. Ožujak, 2007., 21:40 »
Evo još jedna poduka :(

Kad si ti ben, pa te svi znaju kao bena, onda ne postaš da je to najlejm reklama na svijetu, jer onda ljudi misle da ti ne kužiš sarkazam i da ozbiljno misliš da je to najlejm reklama na svijetu :(

 :kingmortal:

*

Mamut Marko

  • ******
  • 4449
  • Kraljica
    • HCL.hr - Gaming portal
Re: 4fun
« Odgovori #3474 : 02. Ožujak, 2007., 21:47 »
sirko zašto se trudiš

jebemu  :kingmortal:

*

BenXXX

  • Gost
Re: 4fun
« Odgovori #3475 : 02. Ožujak, 2007., 22:03 »
da, čovjeka s većim IQ-om ne treba uvjeravat da je kewl - aka mene ne treba uvjeravat :winknkiss:

*

Wildboy

  • ******
  • 7551
Re: 4fun
« Odgovori #3476 : 02. Ožujak, 2007., 22:06 »
da, čovjeka s većim IQ-om ne treba uvjeravat da je kewl - aka mene ne treba uvjeravat :winknkiss:

 :tired:

Re: 4fun
« Odgovori #3477 : 02. Ožujak, 2007., 22:06 »
čovjek s većim iq-om se ne hvali svojim iq-om :winknkiss:

*

BenXXX

  • Gost
Re: 4fun
« Odgovori #3478 : 02. Ožujak, 2007., 22:10 »
čovjek s većim iq-om se ne hvali svojim iq-om :winknkiss:
ali ja sam čovjek iz mense, ja se moram hvalisat da vas tu pičke zadivim.. preopasan sam sa svojim znanjem o znanju.. no pustimo kak sam ja lame, vratimo se na temu..

evo jedan vic:

oženili se muškarac i žena i sad ona njemu ne da pičke, a njemu to niš ne valja.. i tak već šest mjeseci se nisu karali i ode on kod vračare. vračara kaže: "ak želiš jebat svoju ženu, treba ti napitak.. donesi mi sastojke za njega.. moraš donijeti kiklopovo oko, meduzinu glavu, zmajev rep itd." i on proputuje cijeli svijet, ubija se za sve te sastojke i napokon se vrati sa svime vračari.. ona kaže da će napitak bit uskoro gotov.. kad se vratila, da mu napitak i kaže upute: "znači, priredi obilnu večeru.. daj ženi juhe i jako je posoli.. e sad, kad bude žedna, sagnut će se ispod stola po vino koje ćeš ti tam stavit.. u to vino istresi ovaj napitak.. i kad se ona sagne po vino, ti nju fino zguza"

 :clap: :clap: :clap:

*

Blaster32

  • ******
  • 6492
  • RIP HRVY ;(
Re: 4fun
« Odgovori #3479 : 02. Ožujak, 2007., 22:17 »
čovjek s većim iq-om se ne hvali svojim iq-om :winknkiss:
ali ja sam čovjek iz mense, ja se moram hvalisat da vas tu pičke zadivim.. preopasan sam sa svojim znanjem o znanju.. no pustimo kak sam ja lame, vratimo se na temu..

evo jedan vic:

oženili se muškarac i žena i sad ona njemu ne da pičke, a njemu to niš ne valja.. i tak već šest mjeseci se nisu karali i ode on kod vračare. vračara kaže: "ak želiš jebat svoju ženu, treba ti napitak.. donesi mi sastojke za njega.. moraš donijeti kiklopovo oko, meduzinu glavu, zmajev rep itd." i on proputuje cijeli svijet, ubija se za sve te sastojke i napokon se vrati sa svime vračari.. ona kaže da će napitak bit uskoro gotov.. kad se vratila, da mu napitak i kaže upute: "znači, priredi obilnu večeru.. daj ženi juhe i jako je posoli.. e sad, kad bude žedna, sagnut će se ispod stola po vino koje ćeš ti tam stavit.. u to vino istresi ovaj napitak.. i kad se ona sagne po vino, ti nju fino zguza"

 :clap: :clap: :clap:

šta je to RPG neki?
Ja sam s godinama shvatio da postoje samo dva ukusa. Moj. I pogrešan. -  Weky
Moji djecacki snovi jesu moj zivot. Nikad ne radim i puno jebem. -  Rider on the Storm
Da za 18. rođendan dobijem strip od svog dečka mislim da bi si na rođendanskom tulumu našla nekog crnca da me pred njim brutalno izjebe. jebem te mrtvog. - Beaver Hunter

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9