HCL.HR

4fun - memes

  • 19905 Odgovora
  • 1433845 Hitova
*

presveti

  • ****
  • 1179
  • sanjam samo pobjede...
Re: 4fun
« Odgovori #10545 : 22. Kolovoz, 2009., 18:04 »
budalo.

to je bija neki turist i prolazija je tu partyem i ova kuja razmažena mu se počela kurčit i psovati mu i na kraju ga je udarila i tako.
dobro je postupija.
Ali tko može pouzdano znati vjeruje li u nešto ili ne vjeruje?...Koliko puta varljiv osjećaj ili grešku razuma smatramo uvjerenjem! Ja najradije u sve sumnjam - ta sklonost uma ne smeta odlučnosti karaktera; naprotiv, što se mene tiče, uvijek odvažnije idem naprijed kad neznam što me očekuje. Jer ništa me gore od smrti ne može snaći - a smrti ne možeš umaknuti!

Re: 4fun
« Odgovori #10546 : 22. Kolovoz, 2009., 18:10 »
:wildboy:

Koji kripl zadrti moraš biti da udariš žensku.  :tired:


da, skoro negdje takav da mrziš pedere... :mrgreen:
Svaka drolja zna da ja sam taj
mator pravi nabildovan kao drevni zmaj


Mobilni fontele mi zvoni mala šipu, haklam soni.

*

dooks

  • *
  • 115
  • .
Re:
« Odgovori #10547 : 22. Kolovoz, 2009., 18:10 »
.
« Zadnja izmjena: 06. Srpanj, 2014., 10:33 dooks »

*

Blaster32

  • ******
  • 6492
  • RIP HRVY ;(
Re: 4fun
« Odgovori #10548 : 22. Kolovoz, 2009., 18:12 »
:wildboy:

Koji kripl zadrti moraš biti da udariš žensku.  :tired:


da, skoro negdje takav da mrziš pedere... :mrgreen:

Jedino koga mrzim su cigani.
Za sve ostale me boli kurac.

I glupa ti je usporedba  :geek:
Ja sam s godinama shvatio da postoje samo dva ukusa. Moj. I pogrešan. -  Weky
Moji djecacki snovi jesu moj zivot. Nikad ne radim i puno jebem. -  Rider on the Storm
Da za 18. rođendan dobijem strip od svog dečka mislim da bi si na rođendanskom tulumu našla nekog crnca da me pred njim brutalno izjebe. jebem te mrtvog. - Beaver Hunter

Re: 4fun
« Odgovori #10549 : 22. Kolovoz, 2009., 18:14 »
nije. ti si zadrt i to...kuiš?  :wildboy:  :(

al neznam, mogu se zamislit da udarim ženu ako situacija zahtjeva.
Svaka drolja zna da ja sam taj
mator pravi nabildovan kao drevni zmaj


Mobilni fontele mi zvoni mala šipu, haklam soni.

*

Blaster32

  • ******
  • 6492
  • RIP HRVY ;(
Re: 4fun
« Odgovori #10550 : 22. Kolovoz, 2009., 18:17 »
Da mi neznam što napravi nikad nebi napao žensku.
Uvijek je možeš spustit "riječima" jer se vrlo vjerojatno radi o nekakvoj retardiranoj glupači koja nezna odgovorit ili joj je odgovor tolko glup da nakon svoje izjave ostane plakati u kutu svoje sobe narednih mjesec dva i nakon toga ode u časne sestre neznam..  :tired:

Ili se makneš jednostavno.
Ja sam s godinama shvatio da postoje samo dva ukusa. Moj. I pogrešan. -  Weky
Moji djecacki snovi jesu moj zivot. Nikad ne radim i puno jebem. -  Rider on the Storm
Da za 18. rođendan dobijem strip od svog dečka mislim da bi si na rođendanskom tulumu našla nekog crnca da me pred njim brutalno izjebe. jebem te mrtvog. - Beaver Hunter

Re: 4fun
« Odgovori #10551 : 22. Kolovoz, 2009., 18:19 »
Ima nastavak jer onaj iza kae sjedio je naglo skočio,ziher bio fajt dobar.
Daa, ima ko video lol  :thumbs:

Re: 4fun
« Odgovori #10552 : 22. Kolovoz, 2009., 18:21 »
Da mi neznam što napravi nikad nebi napao žensku.
Uvijek je možeš spustit "riječima" jer se vrlo vjerojatno radi o nekakvoj retardiranoj glupači koja nezna odgovorit ili joj je odgovor tolko glup da nakon svoje izjave ostane plakati u kutu svoje sobe narednih mjesec dva i nakon toga ode u časne sestre neznam..  :tired:


zakaj? zato kaj je žena ono? kao slabija je i to, wtf. ako je glupača pa dobit će šamar bila žena ili slab muškarac, isti kurac. Ak se već zalažu za jednakost spolova, nek prime šamar.  :hiha:
Svaka drolja zna da ja sam taj
mator pravi nabildovan kao drevni zmaj


Mobilni fontele mi zvoni mala šipu, haklam soni.

*

Syzygy

  • *****
  • 1867
  • čvarkuša
Re: 4fun
« Odgovori #10553 : 22. Kolovoz, 2009., 18:24 »
Grgure stvar je jednostavna.

Ako ju osamaris onda ti moze vratit skupa sa svojim frendicama tipa "aaa svinjo tuces zene", te ce ju taj samar bolit samo koji dan, a tebi ce moc istu stvar predbacivat godinama, skupa sa svojih 200 frendica.

Ako joj vratis u stilu i osramotis ju bez fizickog dodira, onda ce ostat plakat u kutu i to ce ju drzat koju godinu, pogotovo ako si joj nesto dobro spustio ili napravio, s tim da tebi ne moze nitko srat.

*

presveti

  • ****
  • 1179
  • sanjam samo pobjede...
Re: 4fun
« Odgovori #10554 : 22. Kolovoz, 2009., 18:25 »
treba znati spustiti.
Ali tko može pouzdano znati vjeruje li u nešto ili ne vjeruje?...Koliko puta varljiv osjećaj ili grešku razuma smatramo uvjerenjem! Ja najradije u sve sumnjam - ta sklonost uma ne smeta odlučnosti karaktera; naprotiv, što se mene tiče, uvijek odvažnije idem naprijed kad neznam što me očekuje. Jer ništa me gore od smrti ne može snaći - a smrti ne možeš umaknuti!

*

Blaster32

  • ******
  • 6492
  • RIP HRVY ;(
Re: 4fun
« Odgovori #10555 : 22. Kolovoz, 2009., 18:28 »
Srđan zna  :hiha:
Ja sam s godinama shvatio da postoje samo dva ukusa. Moj. I pogrešan. -  Weky
Moji djecacki snovi jesu moj zivot. Nikad ne radim i puno jebem. -  Rider on the Storm
Da za 18. rođendan dobijem strip od svog dečka mislim da bi si na rođendanskom tulumu našla nekog crnca da me pred njim brutalno izjebe. jebem te mrtvog. - Beaver Hunter

*

Syzygy

  • *****
  • 1867
  • čvarkuša
Re: 4fun
« Odgovori #10556 : 22. Kolovoz, 2009., 18:32 »
Jura da se ne shvatimo krivo, ja bi bio odmah ispred grge kad bi nekoj zeni trebalo stisnut samar  :hiha:, ali u danasnjem svijetu to vise nije tako, najebo bi ko jez medju ekipom i frendicama zbog toga ;(


prije je stvar bila jednostavna, prije nego sto krenes hodat sa zenom joj opalis par samara cisto da se postavi autoritet, a onda nakon toga tu i tamo koji samar, ovako radi reda, ionako ce ona smislit razlog zasto si ju lupio

Re: 4fun
« Odgovori #10557 : 22. Kolovoz, 2009., 18:33 »
treba znati spustiti.

...ruku na ženu.


recite vi što oćete, al moja baba mog dedu dan danas jebe da je kukavica jer je nikad nije udario. vjerovali ili ne.

btw, to bi napravio da mi neka rendom žena nešto napravi. svoju curu baš ne bi tuko, štajaznam. Mislim da mi neka žena dođe i neznam, zapali mi kosu.  :wildboy: :(
Svaka drolja zna da ja sam taj
mator pravi nabildovan kao drevni zmaj


Mobilni fontele mi zvoni mala šipu, haklam soni.

*

presveti

  • ****
  • 1179
  • sanjam samo pobjede...
Re: 4fun
« Odgovori #10558 : 22. Kolovoz, 2009., 18:33 »
brat moga dida je ima kurve i tuka je ženu.
Ali tko može pouzdano znati vjeruje li u nešto ili ne vjeruje?...Koliko puta varljiv osjećaj ili grešku razuma smatramo uvjerenjem! Ja najradije u sve sumnjam - ta sklonost uma ne smeta odlučnosti karaktera; naprotiv, što se mene tiče, uvijek odvažnije idem naprijed kad neznam što me očekuje. Jer ništa me gore od smrti ne može snaći - a smrti ne možeš umaknuti!

Re: 4fun
« Odgovori #10559 : 22. Kolovoz, 2009., 18:35 »
 :ave: :ave: :ave: :ave: :ave: :ave: :ave: :ave: :ave: :ave: :ave: :ave: :ave: :ave: :ave: :ave: :ave: :ave: :ave: :ave: :ave: :ave: :ave: :ave: :ave: :ave: :ave: :ave: :ave: :ave: :ave: :ave: :ave: :ave: :ave: :ave: :ave: :ave: :ave: :ave: :ave: :ave: :ave: :ave: :ave: :ave: :ave: :ave: :ave: :ave: :ave: :ave: :ave: :ave: :ave: :ave: :ave: :ave: :ave: :ave: :ave: :ave: :ave:
Svaka drolja zna da ja sam taj
mator pravi nabildovan kao drevni zmaj


Mobilni fontele mi zvoni mala šipu, haklam soni.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9