HCL.HR

4fun - memes

  • 19905 Odgovora
  • 1433818 Hitova
*

presveti

  • ****
  • 1179
  • sanjam samo pobjede...
Odg: 4fun
« Odgovori #11115 : 06. Listopad, 2009., 22:39 »
Vicevi sakaju, koji vam je?  :wildboy:

aj stavi ti jedan vic koji je smišan tebi, baš da vidim.
Ali tko može pouzdano znati vjeruje li u nešto ili ne vjeruje?...Koliko puta varljiv osjećaj ili grešku razuma smatramo uvjerenjem! Ja najradije u sve sumnjam - ta sklonost uma ne smeta odlučnosti karaktera; naprotiv, što se mene tiče, uvijek odvažnije idem naprijed kad neznam što me očekuje. Jer ništa me gore od smrti ne može snaći - a smrti ne možeš umaknuti!

*

dooks

  • *
  • 115
  • .
Odg:
« Odgovori #11116 : 06. Listopad, 2009., 22:43 »
.
« Zadnja izmjena: 06. Srpanj, 2014., 10:53 dooks »

Odg: 4fun
« Odgovori #11117 : 06. Listopad, 2009., 22:43 »
Vicevi sakaju, koji vam je?  :wildboy:

aj stavi ti jedan vic koji je smišan tebi, baš da vidim.

U Oro Goru ni Chuck Norris ne može dobiti picu preko reda!

 :hihi: :hihi: :hihi: :hihi: :hihi: :loludara: :loludara: :loludara: :loludara: :loludara: :loludara: :ave: :ave: :ave: :ave: :ave:


24sata ;( ;(
Why is your...

*

presveti

  • ****
  • 1179
  • sanjam samo pobjede...
Odg: 4fun
« Odgovori #11118 : 06. Listopad, 2009., 22:51 »
nije smišno.
Ali tko može pouzdano znati vjeruje li u nešto ili ne vjeruje?...Koliko puta varljiv osjećaj ili grešku razuma smatramo uvjerenjem! Ja najradije u sve sumnjam - ta sklonost uma ne smeta odlučnosti karaktera; naprotiv, što se mene tiče, uvijek odvažnije idem naprijed kad neznam što me očekuje. Jer ništa me gore od smrti ne može snaći - a smrti ne možeš umaknuti!

Odg: 4fun
« Odgovori #11119 : 06. Listopad, 2009., 22:53 »


 :thumbs: :thumbs:
Why is your...

*

presveti

  • ****
  • 1179
  • sanjam samo pobjede...
Odg: 4fun
« Odgovori #11120 : 06. Listopad, 2009., 22:56 »
e gle, znam da je to zajebancija, al ono, zanima me koji ti je vic smišan. ovako ispada da se sramiš napisati ga ili što već?
Ali tko može pouzdano znati vjeruje li u nešto ili ne vjeruje?...Koliko puta varljiv osjećaj ili grešku razuma smatramo uvjerenjem! Ja najradije u sve sumnjam - ta sklonost uma ne smeta odlučnosti karaktera; naprotiv, što se mene tiče, uvijek odvažnije idem naprijed kad neznam što me očekuje. Jer ništa me gore od smrti ne može snaći - a smrti ne možeš umaknuti!

Odg: 4fun
« Odgovori #11121 : 06. Listopad, 2009., 22:58 »
Ne mogu se sjetit vica koji mi je smiješan.
Why is your...

*

Facaa

  • ******
  • 4455
  • Full of Stars
    • www.shuma.org
Odg: 4fun
« Odgovori #11122 : 06. Listopad, 2009., 23:08 »
Vicevi su mi inače dno humora.

Tj, hejtam kad se u ekipi uvijek nađe neki vicmaher pa forsa viceve. Men to sakato skroz.  :wildboy:




ACAB!!1
I'm teaching myself to live without sleeping cause i don't trust my dreams.

*

seymour

  • ****
  • 1445
Odg: 4fun
« Odgovori #11123 : 06. Listopad, 2009., 23:26 »
Idu hrvat,srbin i bosanac u hotel.Kaže recepcionar da imaju jednu sobu slobodnu,ali je u njoj duh sa plavim okom te da nitko u toj sobi ne želi biti.Ode srbin prvi bez straha u sobu,navečer ode spavat i dođu mu duh i kaže :"Ja sam duh sa plavim okom buahahahhahhaha". Srbin se odmah uplašio i pobjegao ,dođe zatim bosanac i ista stvar se dogodi,pobježe glavom bez obzira.Zatim dođe hrvat,ode spavat i dođe mu duh sa plavim okom i kaže :" Ja sam duh sa plavim okom buahahahhahhaha ",a hrvat će na to :" Nemoj da ti i drugo bude plavo".


 :mrgreen:
Di ćemo večeras, pusti prazne priče<br />Di ćemo večeras da se ubijemo pićen<br />Di cemo večeras, da bude luda kuća<br />Tu su Kuzma i Shaka Zulu, doktori puknuća

*

beaver hunter

  • ******
  • 7243
  • I <3 trance
    • Vatreni App
Odg: 4fun
« Odgovori #11124 : 06. Listopad, 2009., 23:47 »
Dođe James Bond kod Q-a i traži ga spravu za putovanje kroz vrijeme. Ovaj mu da i ode pet minuta u prošlost.
Sretne James Bond James Bonda, i vidi da mu je sličan i ode se upoznati. Bok, ja sam Bond, James Bond, a ti? Ja sam Bond, James Bond. Vau, osim što si mi sličan, ja se zovem Bond, James Bond, a ti Bond Bond, James Bond, što je neobično slično. Ne, ja sam Bond, James Bond, a ne Bond Bond, James Bond, sigurno misliš na sebe. Ne, nisam ja Bond, James Bond Bond, James Bond, već Bond, James Bond. Nene, to sam ja. Ja sam Bond, James Bond, a ne Bond James Bond Bond James Bond. James Bond, koji je ustvari Bond, James Bond se raspizdi i ubijek Bond, James Bond Bond James Bonda i ode nešto poševiti.

Sad sam izmislila.

 :clap: :clap: weky  :clap: :clap:
Skini besplatnu smartphone aplikaciju --> Vatreni
InPublic.hr - check it out!
Personalna himna - Beaver Hunter

*

Zapi

  • Gost
Odg: 4fun
« Odgovori #11125 : 07. Listopad, 2009., 02:29 »

*

Zapi

  • Gost
Odg: 4fun
« Odgovori #11126 : 07. Listopad, 2009., 02:36 »

Odg: 4fun
« Odgovori #11127 : 07. Listopad, 2009., 11:23 »
Tokyo Drift
lijeva jebob, a druga jebob maljem u glavu mozda :wildboy:

ALI to nije sve :wildboy:
Juicy Pen

one stvarno misle da znaju plesat :wildboy:

Odg: 4fun
« Odgovori #11128 : 07. Listopad, 2009., 12:38 »
Kako je dobra lijeva!!11 :hug

*

Zeleni

  • ****
  • 1083
  • Reggae chiler
Odg: 4fun
« Odgovori #11129 : 07. Listopad, 2009., 16:53 »
trebale su se radje snimit kak se ljube i diraju, glupace

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9