HCL.HR

4fun - memes

  • 19905 Odgovora
  • 1434534 Hitova
Odg: 4fun
« Odgovori #11250 : 19. Listopad, 2009., 09:56 »
Zakon brojeva.  :wildboy:

Tamo sam jednom vidio da je lik izradio algoritam po kojem će uvijek znat koji pas pobijedi u utrkama pasa.
Al nije uvijek mogao pogoditi! Jer su zli kriminalni mastermajndovi namještali utrke!  :hiha:

I onda je došo neki drugi lik i uvrstio još i varanje u algoritam tak da je bio nepogrešiv, čak i ako je netko namjestio utrku.

 :wildboy:

Odg: 4fun
« Odgovori #11251 : 19. Listopad, 2009., 10:01 »
 :ave:

Odg: 4fun
« Odgovori #11252 : 19. Listopad, 2009., 10:19 »
ah zakon brojeva :hug
prije gledo i da bas je bilo to s izostravanjem slika. mislim moguce, al do ove granice  :hihi:

Odg: 4fun
« Odgovori #11253 : 19. Listopad, 2009., 10:26 »
e, to je i meni tvrdio :hihi:

kako je to moguće grgure, kako?

tupav si, upravo sam reko da sam sam vidio  :wildboy:
Svaka drolja zna da ja sam taj
mator pravi nabildovan kao drevni zmaj


Mobilni fontele mi zvoni mala šipu, haklam soni.

*

$h4d0w

  • ******
  • 3910
  • Forever is an illusion...
    • Last.fm Profile
Odg: 4fun
« Odgovori #11254 : 19. Listopad, 2009., 11:09 »
E kad smo već kod toga, imam dosta slika s frendovog rođendana al su dosta loše kvalitete (mutne skroz). Imal kakav kul način da se poboljšaju, bar malo ? :(
>> Last.fm Profile


>> Xfire Profile

Odg: 4fun
« Odgovori #11255 : 19. Listopad, 2009., 11:18 »

*

beaver hunter

  • ******
  • 7243
  • I <3 trance
    • Vatreni App
Odg: 4fun
« Odgovori #11256 : 19. Listopad, 2009., 11:29 »
evo :hiha:

 :ave: :ave: poteljito prije smo te ismijavali ali nakon kaj si prošao početnu inicijaciju stvarno sam skužio da si mega.  :hiha:

uglavnom, grgure, to nije moguće. osim, osim ako slika sama po sebi nije mnogo rezolucijska. sve je stvar rezolucije. naravno, možeš ti i s mobitelom napravit da ti izoštri neke stvari koje uvećaš, ali samo brijem do određene granice, tj. ovisno kakva je rezolucija. sjećam se da je bila neka slika kao obaminog predizbornog skupa koja je slikala mnoštvo u nekoj ultra mega high rezoluciji. uglavnom, to je bila slika koju si mogao uvećati toliko da si svakom čovjeku na skupu mogao vidjet lice i prepoznat ga.

čist sumnjam da bi to mogao da si skup uslikao pomoću kakvog god mobitela. do neke granice bi možda i mogao ali sigurno ne u beskonačnost. pa čak i ova gore ultra high rezolucija fotka ima svoju granicu razlučivosti. nikakvi algoritmi ti neće pomoć ako je slika sama po sebi nikakva.

Skini besplatnu smartphone aplikaciju --> Vatreni
InPublic.hr - check it out!
Personalna himna - Beaver Hunter

Odg: 4fun
« Odgovori #11257 : 19. Listopad, 2009., 11:42 »

uglavnom, grgure, to nije moguće. osim, osim ako slika sama po sebi nije mnogo rezolucijska. sve je stvar rezolucije. naravno, možeš ti i s mobitelom napravit da ti izoštri neke stvari koje uvećaš, ali samo brijem do određene granice



pimpek me puca za rezoluciju i algoritme, vidio sam to jebote  :hihi:

frajer zumira do kraja - onak totalno je zblurano sve i niš se ne vidi
stisne nekakvu opciju i odjednom gle čuda, isti kadar je 10 puta jasniji

LOL
Svaka drolja zna da ja sam taj
mator pravi nabildovan kao drevni zmaj


Mobilni fontele mi zvoni mala šipu, haklam soni.

*

beaver hunter

  • ******
  • 7243
  • I <3 trance
    • Vatreni App
Odg: 4fun
« Odgovori #11258 : 19. Listopad, 2009., 11:56 »
pic it or it didnt happen. ne bi me začudilo da lažeš samo kako bi proovao point.  :(
Skini besplatnu smartphone aplikaciju --> Vatreni
InPublic.hr - check it out!
Personalna himna - Beaver Hunter

Odg: 4fun
« Odgovori #11259 : 19. Listopad, 2009., 12:00 »
 :D

gle, tehnički me boli kurac/ne igra mi neku ulogu u životu. možda je to bila....optička iluzija. možda je došao luka i donio svoju čarobnu kutiju.  :hiha:
Svaka drolja zna da ja sam taj
mator pravi nabildovan kao drevni zmaj


Mobilni fontele mi zvoni mala šipu, haklam soni.

*

beaver hunter

  • ******
  • 7243
  • I <3 trance
    • Vatreni App
Odg: 4fun
« Odgovori #11260 : 19. Listopad, 2009., 12:01 »
« Zadnja izmjena: 19. Listopad, 2009., 12:05 beaver hunter »
Skini besplatnu smartphone aplikaciju --> Vatreni
InPublic.hr - check it out!
Personalna himna - Beaver Hunter

Odg: 4fun
« Odgovori #11261 : 19. Listopad, 2009., 12:05 »
Koji je to mobitel bio?
Možda je jednostavno stvar u tome da se slika nije odmah izoštrila kad se zumirala? To se često na mobitelima događa.

Jedina druga opcija je da mobitel ima ugrađenu neku opciju da izoštri sliku (tipa sharpen u photoshopu), al to nije to. Ak na tak nešt mislite, to postoji već pecto godina, al to je neupotrebljivo skoro (mislim, za takve stvari o kakvima ovdje pričamo).

*

Radim247

  • *****
  • 2274
  • I ♥ kurac
Odg: 4fun
« Odgovori #11262 : 19. Listopad, 2009., 12:12 »
Lol, prejake su mi te fore sa zumiranjem. I ne, naravno da nije moguće toliko zumirat kao što oni u seriji rade. U bilderovom slučaju je tip na mobu vjerovatno imao sliku velike rezolucije pa se zbluralo sve kod zumiranja, ali se kasnije izoštri. Kao što netko (mislim da je šedou) reče...postoje algoritmi s kojima je moguće malo poboljšati zumiranu sliku i to jednostavno da se stvori novi pixel između dva susjedna i poprimi prijelaznu boju dotičnih.

Još jedna scena iz CSI-a koja je totalno moguća. Horacio nabavio neku fotku klinca na ulici u predgrađu, a u pozadini se vidi neki neboder na Manhattanu. Horacio klikne na klinca i na neboder (kao....za referencu visine predmeta na slici) i odjednom cijela slika postane 3D i on totalno vidi gdje se taj klinac nalazi na 3D karti njujorka. Premoguće!!  :hug

I da....zakon brojeva. Isuse kakva hrpa plamtećih govana.  :wildboy:
Nebi bas reko,živim u Zagrebu i evo jedne situacije:Znači tuku se,imaju 12 godina otprilike i prolaze razni likovi i niko nista,cak je jedan u sali reko Koji je pobjedio..

*

beaver hunter

  • ******
  • 7243
  • I <3 trance
    • Vatreni App
Odg: 4fun
« Odgovori #11263 : 19. Listopad, 2009., 12:19 »
Isuse kakva hrpa plamtećih govana.  :wildboy:

kakva rečenica  :ave: :ave: savršeno zvuči na engleskom  :clap:

uglavnom, CSI pizdarije su pizdarija. al za ona smeća u zakonu brojeva sam negdi pročitao da su kao moguća, da su to sve real life jednadžbe i mogućnosti ali da za sve to treba mjesec dana proučavanja da bi se došlo do rješenja do kakvih dođe onaj smart kid u seriji u jednoj sekundi.
Skini besplatnu smartphone aplikaciju --> Vatreni
InPublic.hr - check it out!
Personalna himna - Beaver Hunter

*

Blaster32

  • ******
  • 6492
  • RIP HRVY ;(
Odg: 4fun
« Odgovori #11264 : 19. Listopad, 2009., 13:20 »
Isuse kakva hrpa plamtećih govana.  :wildboy:

kakva rečenica  :ave: :ave: savršeno zvuči na engleskom  :clap:

uglavnom, CSI pizdarije su pizdarija. al za ona smeća u zakonu brojeva sam negdi pročitao da su kao moguća, da su to sve real life jednadžbe i mogućnosti ali da za sve to treba mjesec dana proučavanja da bi se došlo do rješenja do kakvih dođe onaj smart kid u seriji u jednoj sekundi.

to da
Ja sam s godinama shvatio da postoje samo dva ukusa. Moj. I pogrešan. -  Weky
Moji djecacki snovi jesu moj zivot. Nikad ne radim i puno jebem. -  Rider on the Storm
Da za 18. rođendan dobijem strip od svog dečka mislim da bi si na rođendanskom tulumu našla nekog crnca da me pred njim brutalno izjebe. jebem te mrtvog. - Beaver Hunter

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9