HCL.HR

4fun - memes

  • 19905 Odgovora
  • 1434515 Hitova
*

Syzygy

  • *****
  • 1867
  • čvarkuša
Odg: 4fun
« Odgovori #13770 : 19. Lipanj, 2010., 11:42 »

*

Syzygy

  • *****
  • 1867
  • čvarkuša
Odg: 4fun
« Odgovori #13771 : 19. Lipanj, 2010., 12:13 »

*

$h4d0w

  • ******
  • 3910
  • Forever is an illusion...
    • Last.fm Profile
Odg: 4fun
« Odgovori #13772 : 19. Lipanj, 2010., 12:15 »
 :ave:

možda nekog i uspije zajebat :wildboy:
>> Last.fm Profile


>> Xfire Profile

*

Đester

  • *****
  • 2126
  • OSOBNI TEKST
Odg: 4fun
« Odgovori #13773 : 19. Lipanj, 2010., 12:22 »
Cuando puedo ni siquiera el tabaco, por lo menos voy a ser oblejan,,,,

*

Syzygy

  • *****
  • 1867
  • čvarkuša
Odg: 4fun
« Odgovori #13774 : 19. Lipanj, 2010., 12:28 »
Našao još di frajer prodaje EXTREMELY RARE 500 NDH KUNAS!

Gdje piše da je item location Tokyo, kao da se vidi da je ozbiljan frajer, a pri plaćanju traži ISKLJUČIVO Moneybookers (hint: primanje novaca preko paypala nije odobreno u HR)


Jebote  :wildboy:

I sad sam baš išao gledat te Starčeviće, i skoro je većina štampana 1993  :wildboy:

Jebeš ti prodaju mobitela i komponenti, idem se bacit na prodaju novaca  :wildboy:

Baš ću pratit oglas da vidim hoće li frajer prodat i kome će otić

*

Radim247

  • *****
  • 2274
  • I ♥ kurac
Odg: 4fun
« Odgovori #13775 : 19. Lipanj, 2010., 12:45 »
Evo ti 10kn za 1$ :)))

Mislim....normalna je stvar da se prodaje novac preko ebaya, to sam saznao kad sam radio seminar za fax. Neki kralj je prodavao 10kn za 100 i nešto jer je imala serijski broj 100000A ili tako nešto. Čudni ljudi.
Nebi bas reko,živim u Zagrebu i evo jedne situacije:Znači tuku se,imaju 12 godina otprilike i prolaze razni likovi i niko nista,cak je jedan u sali reko Koji je pobjedio..

*

$h4d0w

  • ******
  • 3910
  • Forever is an illusion...
    • Last.fm Profile
Odg: 4fun
« Odgovori #13776 : 19. Lipanj, 2010., 14:01 »
 :hihi:

plastični zmaj ftw \:D/
>> Last.fm Profile


>> Xfire Profile

Odg: 4fun
« Odgovori #13777 : 19. Lipanj, 2010., 14:03 »
 :ave: :ave: :ave:

iz kojeg je to filma ak znaš

*

Weky

  • ******
  • 4733
  • w00t!!!!!11
Odg: 4fun
« Odgovori #13778 : 19. Lipanj, 2010., 14:08 »
Evo ti 10kn za 1$ :)))

Mislim....normalna je stvar da se prodaje novac preko ebaya, to sam saznao kad sam radio seminar za fax. Neki kralj je prodavao 10kn za 100 i nešto jer je imala serijski broj 100000A ili tako nešto. Čudni ljudi.

Nije čudno. Vrijednost novca je nepostojeća u ratom zahvaćenim područjima. Ljudi kupuju masu njihovih para za sitniš dolara.
Čitao sam o nekom frajeru koji je postao bilijunaš  pa parsto dolara iza prve operacije pješčane oluje, a nije ratni profiter, nit je kurcem mrdnuo.
^^TeBi na čeLu Piše OpasnosT_a zašTo onDa osjećam sLabosT_jeR swiĐam ti se baš kO za PakosT

*

Blaster32

  • ******
  • 6492
  • RIP HRVY ;(
Odg: 4fun
« Odgovori #13779 : 19. Lipanj, 2010., 14:11 »
Pa zašto bi se inače i vodili ratovi lolololo
Ja sam s godinama shvatio da postoje samo dva ukusa. Moj. I pogrešan. -  Weky
Moji djecacki snovi jesu moj zivot. Nikad ne radim i puno jebem. -  Rider on the Storm
Da za 18. rođendan dobijem strip od svog dečka mislim da bi si na rođendanskom tulumu našla nekog crnca da me pred njim brutalno izjebe. jebem te mrtvog. - Beaver Hunter

*

duksy

  • ******
  • 10253
    • hcl

*

Blaster32

  • ******
  • 6492
  • RIP HRVY ;(
Odg: 4fun
« Odgovori #13781 : 21. Lipanj, 2010., 19:22 »
Vjerojatno fejk il nešto al svejedno, nasmijalo me:

- U Greenu, NY, zabranjeno je hodati unatraške i jesti kikiriki dok se u blizini održava koncert.

- Konjima je zabranjeno jesti hidrante na javnom mjestu u Marshalltownu u Iowi.

- U Tennesseeju je zabranjeno loviti bilo kakvu divljač, osim ako lovite kitove iz automobila u pokretu.

- Tennessee (SAD): zakonom zabranjeno loviti ribu pomoću lasa.

- U Kansas Cityju maloljetnicima je zabranjeno kupovati plinske pištolje, no potpuno je legalno da isti posjeduju sačmarice.

- U Connecticutu je zabranjeno hodati unatraške poslije zalaska sunca.

- Još davne 1924. godine sudac i porota države Ohio osudili su majmuna da plati globu od 25 dolara i sudske troškove zbog pušenja na javnom mjestu.

- U Ohiu je zabranjeno pecati dok jašete na konju.

- Carmel, NY: Zabranjeno je izaći u javnost ukoliko vam se boja hlača i jakne ne poklapaju.

- U Francuskoj seljacima ne smije pasti na pamet da svojoj svinji nadjenu ime Napoleon, a kamoli da to i učine.

- Kad smo već kod uvreda, u Urugvaju možete bez problema nekoga izazvati na dvoboj ako dokažete da su svi sudionici dobrovoljni davaoci krvi.

-- Na ulicama Nevade (SAD) zakonski je zabranjeno jahanje ili šetanje deva.

- Svi vozači u Danskoj prije nego što upale svoj auto moraju se osobno uvjeriti da nitko ne leži ispod vozila.

- Na Floridi (SAD) djeca ne smiju čitati "Harryja Pottera" bez pismenog odobrenja roditelja, budući da su u knjizi opisani nekršćanski rituali.

- U Vermontu je zabranjeno fućkati ispod vode.

- U Alexandriji (Minnesota) zakonom je zabranjeno da suprug poljubi svoju ženu ako mu iz usta smrdi po česnjaku, luku ili sardinama.

- U Teksasu se šetanje 4 ili više Indijanaca po ulici smatra ratnim pohodom te ih se slobodno smije upucati.

- Niti jedna osoba ženskoga spola ne smije hodati po autoputu u kupaćem kostimu unutar granica države Kentucky ukoliko nema pratnju od najmanje dva naoružana policajca ili ako sama nije naoružana palicom.

- Stari Huni imali su "zanimljiv" način kažnjavanja - sve silovatelje i preljubnike kaznili bi kastracijom. Preljubnice bi prerezali na dva dijela.

- Egipćani su silovatelje kastirali a preljubnicama su rezali noseve.

- U Hong Kongu prevarene žene imaju zakonsko pravo ubiti svog supruga, ali samo golim rukama.
Ja sam s godinama shvatio da postoje samo dva ukusa. Moj. I pogrešan. -  Weky
Moji djecacki snovi jesu moj zivot. Nikad ne radim i puno jebem. -  Rider on the Storm
Da za 18. rođendan dobijem strip od svog dečka mislim da bi si na rođendanskom tulumu našla nekog crnca da me pred njim brutalno izjebe. jebem te mrtvog. - Beaver Hunter

*

beaver hunter

  • ******
  • 7243
  • I <3 trance
    • Vatreni App
Odg: 4fun
« Odgovori #13782 : 21. Lipanj, 2010., 20:21 »
U Teksasu se šetanje 4 ili više Indijanaca po ulici smatra ratnim pohodom te ih se slobodno smije upucati.

ovo  :ave: :ave: :hihi:
Skini besplatnu smartphone aplikaciju --> Vatreni
InPublic.hr - check it out!
Personalna himna - Beaver Hunter

Odg: 4fun
« Odgovori #13783 : 21. Lipanj, 2010., 21:41 »
- U Connecticutu je zabranjeno hodati unatraške poslije zalaska sunca.

meni je ovaj   :ave: :ave: :ave:

Odg: 4fun
« Odgovori #13784 : 21. Lipanj, 2010., 21:44 »
Tolko je fejk da opet nije fejk i onda još jednom opet je.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9