HCL.HR

4fun - memes

  • 19905 Odgovora
  • 1435836 Hitova
Re: 4fun
« Odgovori #540 : 02. Ožujak, 2006., 22:09 »
al opet on je gej pa mu dopuštam
mislim da bi se ti ipak radovao onoj situaciji sa slike :naughty:

*

beaver hunter

  • ******
  • 7243
  • I <3 trance
    • Vatreni App
Re: 4fun
« Odgovori #541 : 02. Ožujak, 2006., 22:11 »
pa da mi je sijamski blizanac straight zašto ne neku zgodnu čehinju naguzit.
Skini besplatnu smartphone aplikaciju --> Vatreni
InPublic.hr - check it out!
Personalna himna - Beaver Hunter

Re: 4fun
« Odgovori #542 : 02. Ožujak, 2006., 22:12 »
sad okrećeš moje riječi :tired:

*

Blaster32

  • ******
  • 6492
  • RIP HRVY ;(
Re: 4fun
« Odgovori #543 : 03. Ožujak, 2006., 16:05 »
Ja sam s godinama shvatio da postoje samo dva ukusa. Moj. I pogrešan. -  Weky
Moji djecacki snovi jesu moj zivot. Nikad ne radim i puno jebem. -  Rider on the Storm
Da za 18. rođendan dobijem strip od svog dečka mislim da bi si na rođendanskom tulumu našla nekog crnca da me pred njim brutalno izjebe. jebem te mrtvog. - Beaver Hunter

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Re: 4fun
« Odgovori #544 : 03. Ožujak, 2006., 18:16 »
:shock:

boolesno..

*

T.N.T.

  • ******
  • 6256
    • http://www.last.fm/user/8th_Method/
Re: 4fun
« Odgovori #545 : 03. Ožujak, 2006., 19:14 »

*

pilip

  • ******
  • 4442
Re: 4fun
« Odgovori #546 : 03. Ožujak, 2006., 20:54 »
evo neš fora da vas raspoloži



Ovo je prejebeno.

(Klikni za pregled slike.)

LOL
Da bar ima nes manje KB pa da je za avatar(ne ovde jer bi ispal lopov). :tired:
Hacker (1994.-2005.) R.I.P.

Ja volim:
Facuuuu, Gr4gu, CMC program i Rengurzica

*

dF@kk3r

  • *****
  • 2709
Re: 4fun
« Odgovori #547 : 03. Ožujak, 2006., 22:22 »
jesi ti nešto u rodu sa robert7 i njemu je pošatapalica slone, i štoviše često ju koristi na meni, al opet on je gej pa mu dopuštam

"slon" sam naucio govoriti u 5.-6. razredu kada su me tomu naucila starija ekipa iz kluba jer je njima bilo smjesno kako klinac izgovara "slone jedan" :? :D

nisam u rodu s njime :)

@King ak imas jos kaj ovakvo davaj jer to 100% dobro izgleda na mobitelu [kojegCuUskoroKupiti] :)

*

pilip

  • ******
  • 4442
Re: 4fun
« Odgovori #548 : 03. Ožujak, 2006., 22:40 »
http://www.bolnica-vrapce.hr/

Nesto za Mamuta. :naughty:
Hacker (1994.-2005.) R.I.P.

Ja volim:
Facuuuu, Gr4gu, CMC program i Rengurzica

*

Blaster32

  • ******
  • 6492
  • RIP HRVY ;(
Re: 4fun
« Odgovori #549 : 03. Ožujak, 2006., 23:54 »
web izgleda ko da je webmaster bio u vrapću

btw:
Ja sam s godinama shvatio da postoje samo dva ukusa. Moj. I pogrešan. -  Weky
Moji djecacki snovi jesu moj zivot. Nikad ne radim i puno jebem. -  Rider on the Storm
Da za 18. rođendan dobijem strip od svog dečka mislim da bi si na rođendanskom tulumu našla nekog crnca da me pred njim brutalno izjebe. jebem te mrtvog. - Beaver Hunter

*

T.N.T.

  • ******
  • 6256
    • http://www.last.fm/user/8th_Method/
Re: 4fun
« Odgovori #550 : 04. Ožujak, 2006., 12:07 »
http://www.bolnica-vrapce.hr/

Nesto za Mamuta. :naughty:

upute kako stici tamo, ako nekome zatreba :naughty:

LOKACIJA BOLNICE - VRAPČE
Do grada Zagreba i Bolnice Vrapče možete doći jednim od slijedećih prijevoznih sredstava:

TRAMVAJEM I AUTOBUSOM ZET-a
S Autobusnog kolodvora prometuju preko Glavnog kolodvora tramvajske linije 2 i 6 u smjeru Črnomerca. Na terminalu u Črnomercu treba presjesti na autobus linije 121 za Karažnik, 124 za Gornji Stenjevec ili 130 za Borčec. Na petoj stanici (nakon skretanja s Ilice na Vrapčansku Aleju) treba sići te se vratiti 50 m do ulaza u Bolnicu.


VLAKOM
Svi vlakovi stoje na zagrebačkom Glavnom kolodvoru. S Glavnog kolodvora moguće je do Bolnice Vrapče doći tramvajem ili prigradskom željeznicom do željezničke postaje Vrapče. Sa željezničke stanice treba se spustiti u pothodnik, te skrenuti desno do kraja pothodnika, na kojem se izađe udesno. Zatim ravno 50 m do Vrapčanske aleje kojom se skrene lijevo prema Bolnici.


AUTOBUSOM
Svi međunarodni i međugradski autobusi, te dio prigradskih dolaze na zagrebački Autobusni kolodvor u Držićevoj ulici. Na Autobusnom kolodvoru treba ući u tramvaj broj 2 ili 6 u smjeru Črnomerca (Vidi Tramvaj i autobus ZET-a).


AVIONOM
Ispred zrakoplovne luke na Plesu stoji autobus Croatia Airlinesa kojim se može odvesti do zadnje stanice na Autobusnom kolodvoru. Na Autobusnom kolodvoru treba ući u tramvaj broj 2 ili 6 u smjeru Črnomerca (Vidi Tramvaj i autobus ZET-a).


AUTOM
iz pravca:

VARAŽDIN - SV.IVAN ZELINA
Autocestom nakon naplatnih kućica u Popovcu ravno zagrebačkom zaobilaznicom u smjeru "Ljubljana". Nakon motela "Plitvice" na čvoru Jankomir (Zagreb-zapad) treba skrenuti desno u smjeru "Zagreb-centar". Dalje isto kao iz pravca Ljubljane.


SLAVONSKI BROD - KUTINA
Autocestom nakon naplatnih kućica Ivanja Rijeka ravno zagrebačkom zaobilaznicom u smjeru "Ljubljana". Nakon motela "Plitvice" na čvoru Jankomir (Zagreb-zapad) treba skrenuti desno u smjeru "Zagreb-centar". Dalje isto kao iz pravca Ljubljane.


RIJEKA / SPLIT - KARLOVAC
Nakon naplatnih kućica u Lučkom na čvoru Zagreb-jugozapad treba skrenuti u smjeru "Ljubljana". Nakon motela "Plitvice" na čvoru Jankomir (Zagreb-zapad) treba skrenuti desno u smjeru "Zagreb-centar". Dalje isto kao iz pravca Ljubljane.


LJUBLJANA
Na čvoru Zagreb-zapad (Jankomir) treba skrenuti u smjeru "Zagreb-centar".

Nakon prelaska rijeke Save preko Jankomirskog mosta na prvom semaforu skrenuti lijevo ulicom Velimira Škorpika. Kroz industrijsku zonu preko križanja sa Samoborskom cestom ravno. Na prvom slijedećem semaforu (u podvožnjaku) skrenuti desno gore na Aleju Bologna. Zatim na prvom semaforu treba skrenuti lijevo u ulicu Medpotoki. Tom ulicom do kraja, pa desno u Bolničku ulicu. Njome ravno 1,5 km, do Bolnice koja se nalazi na lijevoj strani i okružena je velikim parkom.


MARIBOR - ZABOK
Na čvoru Zaprešić treba skrenuti u smjeru "Zagreb-zapad". Ravno preko nadvožnjaka (odvojak za Zaprešić) u smjeru Podsuseda. Na Aleji Bologne prolazi se ravno pored bivše cementare i preko višestrukog križanja do prvog semafora na kojem je lijevo skretanje za ulicu Medpotoki. Tom ulicom do kraja, pa desno u Bolničku ulicu. Njome ravno 1,5 km, do Bolnice koja se nalazi na lijevoj strani i okružena je velikim parkom.

*

beaver hunter

  • ******
  • 7243
  • I <3 trance
    • Vatreni App
Re: 4fun
« Odgovori #551 : 04. Ožujak, 2006., 17:58 »
ono jebote nisi valjda sve ovo pisao.ako jesi restekpa
Skini besplatnu smartphone aplikaciju --> Vatreni
InPublic.hr - check it out!
Personalna himna - Beaver Hunter

*

T.N.T.

  • ******
  • 6256
    • http://www.last.fm/user/8th_Method/
Re: 4fun
« Odgovori #552 : 04. Ožujak, 2006., 18:04 »
ono jebote nisi valjda sve ovo pisao.ako jesi restekpa

pa naravno da jesam... :smokin:

sve za Vrapče... :naughty:

Re: 4fun
« Odgovori #553 : 05. Ožujak, 2006., 15:17 »
ono jebote nisi valjda sve ovo pisao.ako jesi restekpa

pa naravno da jesam... :smokin:

sve za Vrapče... :naughty:

*mamut singing*
country roads take me home
to the vrapče where i belong
*mamut singing*

*

T.N.T.

  • ******
  • 6256
    • http://www.last.fm/user/8th_Method/
Re: 4fun
« Odgovori #554 : 05. Ožujak, 2006., 15:36 »
ono jebote nisi valjda sve ovo pisao.ako jesi restekpa

pa naravno da jesam... :smokin:

sve za Vrapče... :naughty:

*mamut singing*
country roads take me home
to the vrapče where i belong
*mamut singing*

loool... :lol: :lol:

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9