HCL.HR

4fun - memes

  • 19905 Odgovora
  • 1433844 Hitova
Odg: 4fun
« Odgovori #19695 : 19. Lipanj, 2015., 17:13 »
Kakav je ovaj Putin kralj, nama treba 10 takvih da nas isčupaju.
Lista odigranih:2015,2016,2017,2018,

Odg: 4fun
« Odgovori #19696 : 19. Lipanj, 2015., 17:27 »
ane stari, da smo bar prosperitetni kao rusija

*

presveti

  • ****
  • 1179
  • sanjam samo pobjede...
Odg: 4fun
« Odgovori #19697 : 19. Lipanj, 2015., 17:30 »
nekidan sam pročitao jednu novu knjigu o njemu,,,,i ispada da baš i nije takva faca,,,

naime, dosta je korumpiran,,,,
Ali tko može pouzdano znati vjeruje li u nešto ili ne vjeruje?...Koliko puta varljiv osjećaj ili grešku razuma smatramo uvjerenjem! Ja najradije u sve sumnjam - ta sklonost uma ne smeta odlučnosti karaktera; naprotiv, što se mene tiče, uvijek odvažnije idem naprijed kad neznam što me očekuje. Jer ništa me gore od smrti ne može snaći - a smrti ne možeš umaknuti!

*

Adam Jensen

  • *****
  • 2025
  • i didn't ASK fOr this
Odg: 4fun
« Odgovori #19698 : 19. Lipanj, 2015., 19:11 »
Kada su državnici u pitanju nema mi jačeg od Erdoana, čovjek digao Tursku u nebo od 2002. kad je došao na vlast.

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: 4fun
« Odgovori #19699 : 19. Lipanj, 2015., 22:52 »
nekidan sam pročitao jednu novu knjigu o njemu,,,,i ispada da baš i nije takva faca,,,

naime, dosta je korumpiran,,,,

Ti si u biti mit, toliko si nevjerovatan, da će o tebi idućih 600 godina priče se pričat.
Bia jedan presveti, kakav je to BOG bia, lika su tukli, on je jeba, nije drka, bia je najjači, čak su se krafne molile kada je on uša u pekaru brate.
JESI TI SRS? TI SI ČITA KNJIGU, PUTIN JE KORUMPIRAN; Mora da je to TAKO. Jer ipak majka rusija, on ima, ona ima više, on grabi i hoće još. Njemu TREBA baš.
Nije važno to što frajer ima SVE.

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: 4fun
« Odgovori #19700 : 19. Lipanj, 2015., 22:58 »
ahhahah boze sacuvaj izjava mu je stvarno ajme..., nekidan sam pročitao jednu novu knjigu o njemu,,,,i ispada da baš i nije takva faca,...naime, dosta je korumpiran,,,,bozee sacuvaj, covik konta sve nema sta, samo ti citaj pajdo

Odg: 4fun
« Odgovori #19701 : 19. Lipanj, 2015., 23:22 »
nekidan sam pročitao jednu novu knjigu o njemu,,,,i ispada da baš i nije takva faca,,,

naime, dosta je korumpiran,,,,

Ti si u biti mit, toliko si nevjerovatan, da će o tebi idućih 600 godina priče se pričat.
Bia jedan presveti, kakav je to BOG bia, lika su tukli, on je jeba, nije drka, bia je najjači, čak su se krafne molile kada je on uša u pekaru brate.
JESI TI SRS? TI SI ČITA KNJIGU, PUTIN JE KORUMPIRAN; Mora da je to TAKO. Jer ipak majka rusija, on ima, ona ima više, on grabi i hoće još. Njemu TREBA baš.
Nije važno to što frajer ima SVE.

Ima SVE, osim podrške građana pa mora svake 4 godine namještat izbore i trpati u zatvor sve neistomišljenike XDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
CSadria - Kupovi, LANovi, intervjui i izvještaji s događanja iz Balkan/Adriatic regije.
Web - Facebook - Twitch - Youtube

[/url

Odg: 4fun
« Odgovori #19702 : 19. Lipanj, 2015., 23:59 »
@nijezvone +1 :))
''The curse of much knowledge is often indecision.'' - Paarthurnax, Skyrim

*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: 4fun
« Odgovori #19703 : 20. Lipanj, 2015., 00:59 »
Ne vjerujem da Putin ima neku NOVAC agendu. Lik je samo već potpuno poludio od moći kao i većina tih ljudi. Samo što eto on ima puno veću moć od većine retaja državnika. Vjerojatno on stvarno misli da je najbolji, najpametniji, užasno POTREBAN RUSIJI ili što već. Nešto ko Mamić. Samo što je Mamić predsjednik kluba a ovaj države. Što znači da doslovno može ubit čovjeka jer ga je krivo pogledao i niko za to neće znat. Što se vjerojatno i događa.

Uglavnom Putin = govno.
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

*

presveti

  • ****
  • 1179
  • sanjam samo pobjede...
Odg: 4fun
« Odgovori #19704 : 20. Lipanj, 2015., 08:31 »
da cole, ja sam čitao knjigu i pogleda par dokumentaraca o tome, za razliku od tebe koji pojma nemaš o tome i koji nisi ništa čitao
al svejedno imaš SVOJE zaključke o toj temi i misliš da si više u pravu?? :ave: ,,,, ja nez jel ovo istina,,,,,kako jebeno glupo :hihi:

ukratko,,,frajer je bio nitko i ništa i kad je bio u kgb-u,,,,raspadom sovjetskog saveza je jedva preživljavao u st.peterburgu. kasnije je dospio na poziciju
dogradonačelnika st.peterburga, a potom je postao šef FSB-a, nasljednika kgb-a u novoj demokratskoj rusiji. kao šef fsb-a se povezao sa tadašnjim
predsjednikom jeljcinom, koji je skupa sa svojom OBITELJI (tako su ih zvali) stvorio najkorumpiraniju mrežu koja je drmala rusijom.
jeljcin je nakon namještenih izbora 1996. imao problema sa zdravljem, bija je ludi pijanac, ima dosta smiješnih videa na jutubu. putin kao šef tajne službe
je uspio zataškati par afera oko jeljcina i tako se predstavio ka lojalan sluga obitelji.
na kraju su uspjeli izvesti nevjerojatan SPIN,,,,,pošto je jeljcin među narodom stvarno bio nevoljen, (a htio je postaviti svog čovjeka na sljedeće mjesto predsjednika), a izbori su se bližili...1999. godine, tri mjeseca prije izbora je dao ostavku zbog lošeg zdravlja. na mjesto privremenog predsjednika došao je PUTIN,,,
inače u to vrijeme cijela ta grupa iza jeljcina je bila povezana i s jednim tajkunom berezovskim, vlasnikom nacionalne televizije, koji je onda u dogovoru
vodio razgovore na televiziji s putinom više puta tjedno, i to u prime time-u...sve kako bi se povećao rejting putina,,,
onda je tu bio i tzv. 2. ČEČENSKI RAT, čečeni su u moskvi digli zgradu u zrak, stotinjak mrtvih, putin se tu pokazao kao jaka vojna ličnost itd.

vlast mu je u kratkom vremenu doslovno pala s neba. inače, 2012. nakon dobivenih izbora na ulicama moskve nije bilo nikoga da da podršku novoizabranom
predsjedniku. kao grad duhova. toliko o tome da ga SVI VOLE.
Ali tko može pouzdano znati vjeruje li u nešto ili ne vjeruje?...Koliko puta varljiv osjećaj ili grešku razuma smatramo uvjerenjem! Ja najradije u sve sumnjam - ta sklonost uma ne smeta odlučnosti karaktera; naprotiv, što se mene tiče, uvijek odvažnije idem naprijed kad neznam što me očekuje. Jer ništa me gore od smrti ne može snaći - a smrti ne možeš umaknuti!

Odg: 4fun
« Odgovori #19705 : 20. Lipanj, 2015., 09:24 »
Zamisli svijet u kojem te presveti ovako rekta???
CSadria - Kupovi, LANovi, intervjui i izvještaji s događanja iz Balkan/Adriatic regije.
Web - Facebook - Twitch - Youtube

[/url

*

Adam Jensen

  • *****
  • 2025
  • i didn't ASK fOr this
Odg: 4fun
« Odgovori #19706 : 20. Lipanj, 2015., 10:47 »
Da vratimo temu on-topic:


*

Adam Jensen

  • *****
  • 2025
  • i didn't ASK fOr this
Odg: 4fun
« Odgovori #19707 : 28. Lipanj, 2015., 11:55 »
James nekad i sad:
! No longer available

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: 4fun
« Odgovori #19708 : 10. Srpanj, 2015., 09:35 »

*

Pajko

  • *****
  • 3090
  • REEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
Odg: 4fun
« Odgovori #19709 : 12. Srpanj, 2015., 15:22 »
P.S. Napisano je velikim tiskanim slovima jer stvarno vičem. Najozbiljnije.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9