HCL.HR

Autici

  • 677 Odgovora
  • 73356 Hitova
*

Phylip

  • **
  • 293
  • Zakon
Autici
« : 23. Rujan, 2009., 11:18 »
Mislio sam da bi u ovoj temi mogli malo pisat o autima,auto skolama,polovnim kupnjama i cool pilama,o tome sto vi mislite o autima,prometu ,prometnim znakovima i cestama i inim temama

Mene osobno zanima neka dobra auto skola na podrucju maksimira,koja skola ima dobre instruktore i aute
a nemam pojma o tome :geek:
Zast nitko nece samnom na kavu?

*

dooks

  • *
  • 115
  • .
Odg:
« Odgovori #1 : 23. Rujan, 2009., 12:59 »
.
« Zadnja izmjena: 06. Srpanj, 2014., 10:50 dooks »

*

$h4d0w

  • ******
  • 3910
  • Forever is an illusion...
    • Last.fm Profile
Odg: Autici
« Odgovori #2 : 23. Rujan, 2009., 13:02 »
>> Last.fm Profile


>> Xfire Profile

*

Phylip

  • **
  • 293
  • Zakon
Odg: Autici
« Odgovori #3 : 23. Rujan, 2009., 13:12 »
Dobro su se sjetili darx i ementaler za te teme
Ne pise bas  o autoskolama to bi neko mogo rec di je iso i dal mu je dobra 
To bi bilo cool podijelit malo iskustva za nas koji nismo jos isli :ementaler:
Zast nitko nece samnom na kavu?

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Autici
« Odgovori #4 : 23. Rujan, 2009., 15:44 »
u hrvatskoj nema ničeg dobrog, pomiri se s tim. Bilo gdje da odeš osjećat ćeš se posrano... ako baš želiš jednostavno položit, polaži na Rabu. Do prije par godina nije bilo semafora, sad ima, jedan, valjda


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

noda

  • *****
  • 3184
Odg: Autici
« Odgovori #5 : 23. Rujan, 2009., 19:36 »
Je da i onda dođe ne daj bože u zagreb, rijeku, split il tak neki grad pa ga herc čopi kad vidi raskrižja.

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Autici
« Odgovori #6 : 23. Rujan, 2009., 19:49 »
da sam barem ja išao polagati na rab. Potrošio bih milju kn manje, a isto bih vozio, budući da u tih 2 mjeseca vožnje nećeš ništa naučiti osim pukih pravila, koja možeš i na rabu naučiti... ostalo je sve iskustvo i neidiotstvo


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

Phylip

  • **
  • 293
  • Zakon
Odg: Autici
« Odgovori #7 : 23. Rujan, 2009., 21:38 »
Auto skola Jabuka :D
Zast nitko nece samnom na kavu?

*

Zapi

  • Gost
Odg: Autici
« Odgovori #8 : 27. Rujan, 2009., 23:27 »

*

Blaster32

  • ******
  • 6492
  • RIP HRVY ;(
Odg: Autici
« Odgovori #9 : 27. Rujan, 2009., 23:37 »
da sam barem ja išao polagati na rab. Potrošio bih milju kn manje, a isto bih vozio, budući da u tih 2 mjeseca vožnje nećeš ništa naučiti osim pukih pravila, koja možeš i na rabu naučiti... ostalo je sve iskustvo i neidiotstvo

Kolko put si pao?
Ja u četvrtak imam ispit. A neda mi se pun kurac  :(
Ja sam s godinama shvatio da postoje samo dva ukusa. Moj. I pogrešan. -  Weky
Moji djecacki snovi jesu moj zivot. Nikad ne radim i puno jebem. -  Rider on the Storm
Da za 18. rođendan dobijem strip od svog dečka mislim da bi si na rođendanskom tulumu našla nekog crnca da me pred njim brutalno izjebe. jebem te mrtvog. - Beaver Hunter

Odg: Autici
« Odgovori #10 : 27. Rujan, 2009., 23:39 »
ja sam pao triput.

zasad.  :hiha:

totalno mi se neda sad opet vozit gro itd...
Svaka drolja zna da ja sam taj
mator pravi nabildovan kao drevni zmaj


Mobilni fontele mi zvoni mala šipu, haklam soni.

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Autici
« Odgovori #11 : 27. Rujan, 2009., 23:43 »
da sam barem ja išao polagati na rab. Potrošio bih milju kn manje, a isto bih vozio, budući da u tih 2 mjeseca vožnje nećeš ništa naučiti osim pukih pravila, koja možeš i na rabu naučiti... ostalo je sve iskustvo i neidiotstvo

Kolko put si pao?
Ja u četvrtak imam ispit. A neda mi se pun kurac  :(

Jednom, zbog lažnog žmigavca jebene babe. Ono, ako ti se desi da netko ima žmigavac i planira skrenuti u neku uličicu prije, ne izlazi na cestu, jer je moguće da prođe ravno... Ako se spičkate, baba će reć, ohoho sinko nisam imala žmigavac bla bla bla.. nakon toga možeš samo u zatvoru završiti jer si ubio babu


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

Phylip

  • **
  • 293
  • Zakon
Odg: Autici
« Odgovori #12 : 28. Rujan, 2009., 14:12 »
Najgori je onaj zavoj s sljepim uglom kaokad udes u njega tek onda vidis zensku s desna kao da je sakrivena iza zidica i ak baba ne ceka il ne pogleda ono u kurcu si ti neki triki zavoji su sjebani
Zast nitko nece samnom na kavu?

*

$h4d0w

  • ******
  • 3910
  • Forever is an illusion...
    • Last.fm Profile
Odg: Autici
« Odgovori #13 : 28. Rujan, 2009., 14:15 »
trebalo bi bit ogledalo na takvim zavojima :wildboy:
>> Last.fm Profile


>> Xfire Profile

*

Phylip

  • **
  • 293
  • Zakon
Odg: Autici
« Odgovori #14 : 28. Rujan, 2009., 14:23 »
trebalo bi bit ogledalo na takvim zavojima :wildboy:
Trebalo bi snimit sve takve zavoje i slat na onaj explosiv ili se nadat da neces nikog pokupit
Zast nitko nece samnom na kavu?

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9