HCL.HR

Autici

  • 677 Odgovora
  • 73354 Hitova
*

Illidan

  • ******
  • 3553
  • DECKI LOL
    • Hrvatska Cyber Liga
Odg: Autici
« Odgovori #30 : 28. Rujan, 2009., 20:02 »
Onak, kod nas 99% semafora ima tajmer (ne znam kak je kod vas) i ono, kad dodje 0, moras cekat, naravno. E sad, svaki debil zna da izmedju mojeg crvenog i necijeg zelenog ima par sekundi pauze

vidio jedan takav u varaždinu, prekul je  :approve

Odg: Autici
« Odgovori #31 : 29. Rujan, 2009., 09:10 »
uvijek uvijek se pojavi neka frajerčina sa golfom 3 / alfom 156 / cliom .. i ono trube, nabijaju se na guzice i onda pretiču u najgorim mogućim uvjetima, da bi se opet sreli na idućem semaforu (također obavezna i smiješna pojava)....

to je jedan tip idiota očit kod nas u Ri.. popratna pojava u 80% slučajeva uključuje treštanje ćirilice iz razdrkanih zvučnika..

drugi su talijani (ili bar auti talijanskih registarskih oznaka).. em vozi 30 di je ograničenje 80 (kamperom,i jos se baca na lijevu traku jer mu je ispod časti da ga netko pretekne), em se (isto kamperom) baca ispred nosa drugima u dvotračnim cestama, em da žmigavac, skrene, predomisli se i uskače opet ispred nekog, em ravnicu vozi 150 a zavoj od kojih 30 stupnjeva prolazi u prvoj brzini, em se ukopa nasred ravnice da pogleda kartu kamo mora ić, em mu crveno na semaforu ne predstavlja nista..

i jos mi nesto nije jasno, ljudi koji ne daju zmigavce.. misle da ih je netko stavio na auto od fore i gušta? ili misle da bi ljudi oko njih trebali pretpostavit kamo oni namjeravaju skretat?

nisam agresivac ali

Ae, želim vozit samo da jednom kad mi neko potrubi ne semaforu, posegnem za palicom ispod sjedala, onak imam pljugu u ustima, možda i sunčane naočele, radi overkilla. Izađem iz auta, palica kežuel prek ramena, došečem se ispred auta, ogledam se, značajno bacim pljugu, uzmem palicu s dvije ruke i spucam mu farove.

Onda mogu umrijet sretan.

zasad samo bez spucavanja farova i uz mnogo psovanja.. još se kontroliram..ali zbog tih i njima sličnih budala sam imao totalku na kombiju od firme.. ne treba mi to opet.. pa makar morao educirat sve do jednog prijetnjama palicom i psovanjem..

*

noda

  • *****
  • 3184
Odg: Autici
« Odgovori #32 : 29. Rujan, 2009., 10:03 »
Skroz signam dragstera. Meni isto najgore kad trube iza, npr. prije jedno pol sata idem doma kroz medulićevu, gužva, svi stoje.. I neki debeli fat fuck u meci počne trubit. Mislim koji kurac, nije da će gužva odma proć.

A kaj se tiča digića i takvih debila, prekjučer se vraćam karlovačkom i deda od valjda 70 godina u nekom pick-upu u lijevoj traki vozi 100km/h. ja blicam i sve i konj se neće maknut. I naravno da sam ga morao s desne strane prestić, fala bogu nije bilo policije nigdje.

*

--HS--

  • ****
  • 1078
  • :tired:
Odg: Autici
« Odgovori #33 : 29. Rujan, 2009., 10:22 »
ah karlovačka.. dobro je dok ti ekipa ne vozi u kolonu, pa se sjete zajebavati ekipu i zgasnuti svijetla i stat nasred ceste ... :wildboy:
easy-forex-basics.blogspot.com

*

Phylip

  • **
  • 293
  • Zakon
Odg: Autici
« Odgovori #34 : 29. Rujan, 2009., 12:29 »
A ti frikovi su iskompleksirani jer im je tata meto dok su bili mali pa lijece frustracije.Najgore je sto mislis da su ti likovi jebeni razbijaci i sve a onda skuzis da su jeben picajzlice i sve.Jebene mrkdzije
Zast nitko nece samnom na kavu?

*

presveti

  • ****
  • 1179
  • sanjam samo pobjede...
Odg: Autici
« Odgovori #35 : 29. Rujan, 2009., 12:31 »
mrkdžija :hiha:
Ali tko može pouzdano znati vjeruje li u nešto ili ne vjeruje?...Koliko puta varljiv osjećaj ili grešku razuma smatramo uvjerenjem! Ja najradije u sve sumnjam - ta sklonost uma ne smeta odlučnosti karaktera; naprotiv, što se mene tiče, uvijek odvažnije idem naprijed kad neznam što me očekuje. Jer ništa me gore od smrti ne može snaći - a smrti ne možeš umaknuti!

*

beaver hunter

  • ******
  • 7243
  • I <3 trance
    • Vatreni App
Odg: Autici
« Odgovori #36 : 29. Rujan, 2009., 12:34 »
Skini besplatnu smartphone aplikaciju --> Vatreni
InPublic.hr - check it out!
Personalna himna - Beaver Hunter

*

team_ware

  • **
  • 417
  • *** Monster Energy ***
Odg: Autici
« Odgovori #37 : 05. Listopad, 2009., 14:17 »
evo ljudi ja ne razumijem naše zakone...pogotovo što se tiče autoškole.......naime položiš vozački B kategorija,i sad ne smiješ voziti auto jači od 105ks.a ,doma imam dva auta i oba dva imaju više od 115ks-a i sad kad položim vozački šta,moram ič kupovat još jedan auto???Drugo,ima masa ljudi koju su završili srednju školu za vozače,a šta oni?ne smiju voziti vozilo jače od 105ks a svaki kamion danas ima više od 140ks.a ..........i ako su išli za to zanimanje,gdje če oni radit??'kad ne smiju vozit vozila jača od 105 ks-a

*

noda

  • *****
  • 3184
Odg: Autici
« Odgovori #38 : 05. Listopad, 2009., 14:19 »
Kamion nije B kategorija.

*

pilip

  • ******
  • 4442
Odg: Autici
« Odgovori #39 : 05. Listopad, 2009., 14:29 »
evo ljudi ja ne razumijem naše zakone...pogotovo što se tiče autoškole.......naime položiš vozački B kategorija,i sad ne smiješ voziti auto jači od 105ks.a ,doma imam dva auta i oba dva imaju više od 115ks-a i sad kad položim vozački šta,moram ič kupovat još jedan auto???Drugo,ima masa ljudi koju su završili srednju školu za vozače,a šta oni?ne smiju voziti vozilo jače od 105ks a svaki kamion danas ima više od 140ks.a ..........i ako su išli za to zanimanje,gdje če oni radit??'kad ne smiju vozit vozila jača od 105 ks-a

Vozaci zavrse skolu za to i smiju voziti kamion odma.
Hacker (1994.-2005.) R.I.P.

Ja volim:
Facuuuu, Gr4gu, CMC program i Rengurzica

*

--HS--

  • ****
  • 1078
  • :tired:
Odg: Autici
« Odgovori #40 : 05. Listopad, 2009., 15:48 »
i auto jaci od 105 konja..
easy-forex-basics.blogspot.com

Odg: Autici
« Odgovori #41 : 05. Listopad, 2009., 16:32 »
@team_ware:

Zato se vjerojatno na takve stvari misli ranije. Ako već kupuješ drugi auto i imaš sina/kćer od kojih 13-16 godina recimo, onda kupiš auto do 105 KS.
A i zašto bi vozili jače aute? 105 je mnogo kul već. Za prvih nekoliko godina vožnje i više nego dovoljno.

Jedino što mi je glupa sad ova zadnja izmjena da to više ne vrijedi za prve dvije godine vožnje, nego do 24. godine života.
Odnosno, ako položiš u tridesetoj, možeš odmah vozit što god želiš.

Istina, odgovorniji si s 24 i to, al svi moraju razvit filing za kvačilo, vozačku procjenu i sve to.

Al opet, mene boli briga zapravo. I tak imam i predobar auto. Ne bih ga mijenjao. ;D

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Autici
« Odgovori #42 : 05. Listopad, 2009., 19:18 »
ajde molim te, koji će ti kurac više od 100 konja. Ja se vozim ko car sa 40. I da, kupi si novo auto, skršeno, tipa jugo, stole i slično da se možeš fino ogrebati par puta dok vježbaš parkiranje, vjeruj mi isplati se...popravak metalik boje zna doć ko i jedan ispravan jugić...

I da, netko sa 30 godina je odgovorniji i ako se ne zna koristiti kvačilom, to nema nikakve veze sa zakonom o sigurnosti u prometu, teško će nekoga životno ugrozit ne znanjem kvačila... puno je opasnije kad si retard i agresivac, ali to možeš biti i sa 21 i sa 81 tako da ni to nije savršeno rješenje...

Po meni bi trebali davati vozačke i na temelju testa inteligencije, ono, snalaženja u novim situacijama i to... zvuči blesavo, ali razmislite malo. Imam "usporenog" frenda i stvarno mu ne ide vožnja, par puta se zagrebao bezveze, jer mu nekakve mačke izlijeću, usere se auta ako naglo izleti pa ostane onako nikakav par sekundi, kao da je u transu... mislim da i inteligencija igra važnu ulogu u vožnji...


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

Phylip

  • **
  • 293
  • Zakon
Odg: Autici
« Odgovori #43 : 05. Listopad, 2009., 19:28 »
ajde molim te, koji će ti kurac više od 100 konja. Ja se vozim ko car sa 40. I da, kupi si novo auto, skršeno, tipa jugo, stole i slično da se možeš fino ogrebati par puta dok vježbaš parkiranje, vjeruj mi isplati se...popravak metalik boje zna doć ko i jedan ispravan jugić...

I da, netko sa 30 godina je odgovorniji i ako se ne zna koristiti kvačilom, to nema nikakve veze sa zakonom o sigurnosti u prometu, teško će nekoga životno ugrozit ne znanjem kvačila... puno je opasnije kad si retard i agresivac, ali to možeš biti i sa 21 i sa 81 tako da ni to nije savršeno rješenje...

Po meni bi trebali davati vozačke i na temelju testa inteligencije, ono, snalaženja u novim situacijama i to... zvuči blesavo, ali razmislite malo. Imam "usporenog" frenda i stvarno mu ne ide vožnja, par puta se zagrebao bezveze, jer mu nekakve mačke izlijeću, usere se auta ako naglo izleti pa ostane onako nikakav par sekundi, kao da je u transu... mislim da i inteligencija igra važnu ulogu u vožnji...

Jebiga jasno da treba inteligencija ,al ima vise vrsta inteligencije pa tvojem frendu ocito fali neka vozacka inteligencija
Zast nitko nece samnom na kavu?

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Autici
« Odgovori #44 : 05. Listopad, 2009., 19:34 »
ne, lik je usporen, a.k.a retardiran (ne volim taj izraz  :wildboy: )

Zanima me baš zapravo šta je zajedničko svim onim road rage kujama i ovim noćnim jahačima  :hiha: Sigurno su ili homoseksualci ili nisu čuli za internete... nešto tu mora bit


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9