HCL.HR

Autici

  • 677 Odgovora
  • 73349 Hitova
*

Zapi

  • Gost
Odg: Autici
« Odgovori #45 : 05. Listopad, 2009., 19:36 »
to je ta! Znao sam da ima logičko-matematička, inter i intra personalna, nemogu se više sjetit, ali tu je i vozačka inteligencija!

kolka je tvoja vozačka inteligencija filipe?

i jesi znao da je ajnštajn ustvai imo dosta malu vozačku inteligenciju!? šumaher je onda pametniji od ejnštajna hahahahaahahahahaha :thumbs:

*

Phylip

  • **
  • 293
  • Zakon
Odg: Autici
« Odgovori #46 : 05. Listopad, 2009., 19:38 »
to je ta! Znao sam da ima logičko-matematička, inter i intra personalna, nemogu se više sjetit, ali tu je i vozačka inteligencija!

kolka je tvoja vozačka inteligencija filipe?

i jesi znao da je ajnštajn ustvai imo dosta malu vozačku inteligenciju!? šumaher je onda pametniji od ejnštajna hahahahaahahahahaha :thumbs:

Ja jos nisam polagao pa ne znam
Zast nitko nece samnom na kavu?

*

Radim247

  • *****
  • 2274
  • I ♥ kurac
Odg: Autici
« Odgovori #47 : 05. Listopad, 2009., 19:41 »
to je ta! Znao sam da ima logičko-matematička, inter i intra personalna, nemogu se više sjetit, ali tu je i vozačka inteligencija!

 :hihi:
Nebi bas reko,živim u Zagrebu i evo jedne situacije:Znači tuku se,imaju 12 godina otprilike i prolaze razni likovi i niko nista,cak je jedan u sali reko Koji je pobjedio..

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Autici
« Odgovori #48 : 05. Listopad, 2009., 19:45 »
ma mislim da nema vozačke inteligencije nego nekakav unutarnji glas koji ti govori da ne radiš sranja i ona sirova inteligencija, koliko se brzo možeš snaći kad ti nešto izleti pred nos... volan, pedale i to se automatizira i to ne smatram vozačkom inteligencijom... ono, zašto je napravljen ABS, kad zapravo do sličnog rezultata može doć i vozački genije, koji se ne bi usrao kad bi mu nešto izletilo pa stisnuo kočnicu ko da nema sutra nego bi tapkao brzo po kočnici i koristio volan da izbjegne sranje i šta ja znam.... čovjekov mozak je prespor za reakcije pri velikim brzinama..dok mu dođe iz dupeta u glavu eto ga u zidu... ali kompovi i struja tu ulijeću i zato ja volim autiče  :mrgreen:


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

seedorf

  • ****
  • 970
  • My mision is destroy love on planet Earth
Odg: Autici
« Odgovori #49 : 05. Listopad, 2009., 19:45 »
What?? da se nesmije voziti auto jace od 105 konja za B kategoriju..wtf to je sasvim besmisleno..sreca pa toga kod nas u Bosni jos nema.. :hiha:

*

Zapi

  • Gost
Odg: Autici
« Odgovori #50 : 05. Listopad, 2009., 19:53 »
ej, zašto ne odeš na neki bosanski forum? :thumbs: :thumbs: :thumbs: svi bi bili sretni :thumbs: :thumbs: hahahahahahahahah :thumbs: :thumbs: :thumbs:

*

seedorf

  • ****
  • 970
  • My mision is destroy love on planet Earth
Odg: Autici
« Odgovori #51 : 05. Listopad, 2009., 19:56 »
Zato sto u bosni neznaju jos staje web stranica,a kamoli neki portal hahah :thumbs:

*

Zapi

  • Gost
Odg: Autici
« Odgovori #52 : 05. Listopad, 2009., 19:58 »
ako si ti iole napredan u bosni, treba uništit cijelu zemlju. skupa s tobom.


hahahahaahaha šalim se :thumbs: ili ne :thumbs:
« Zadnja izmjena: 05. Listopad, 2009., 20:17 Zapi »

*

team_ware

  • **
  • 417
  • *** Monster Energy ***
Odg: Autici
« Odgovori #53 : 05. Listopad, 2009., 20:06 »
ajde molim te, koji će ti kurac više od 100 konja. Ja se vozim ko car sa 40. I da, kupi si novo auto, skršeno, tipa jugo, stole i slično da se možeš fino ogrebati par puta dok vježbaš parkiranje, vjeruj mi isplati se...popravak metalik boje zna doć ko i jedan ispravan jugić...

I da, netko sa 30 godina je odgovorniji i ako se ne zna koristiti kvačilom, to nema nikakve veze sa zakonom o sigurnosti u prometu, teško će nekoga životno ugrozit ne znanjem kvačila... puno je opasnije kad si retard i agresivac, ali to možeš biti i sa 21 i sa 81 tako da ni to nije savršeno rješenje...

Po meni bi trebali davati vozačke i na temelju testa inteligencije, ono, snalaženja u novim situacijama i to... zvuči blesavo, ali razmislite malo. Imam "usporenog" frenda i stvarno mu ne ide vožnja, par puta se zagrebao bezveze, jer mu nekakve mačke izlijeću, usere se auta ako naglo izleti pa ostane onako nikakav par sekundi, kao da je u transu... mislim da i inteligencija igra važnu ulogu u vožnji...

Ma ovo s kvačilom,nije da se hvalim ali to mi več u malom prstu......jer auto sam več vozio ohoho (bez vozačke)tako da......nego bed je to imam doma dva auta svi iznad 115 i kaj sad.....sad moram još jedan od 100 kupovati,glupo malo

*

Radim247

  • *****
  • 2274
  • I ♥ kurac
Odg: Autici
« Odgovori #54 : 05. Listopad, 2009., 20:13 »
bed je to imam doma dva auta svi iznad 115 i kaj sad.....sad moram još jedan od 100 kupovati,glupo malo

win
Nebi bas reko,živim u Zagrebu i evo jedne situacije:Znači tuku se,imaju 12 godina otprilike i prolaze razni likovi i niko nista,cak je jedan u sali reko Koji je pobjedio..

*

konjina

  • ****
  • 1168
Odg: Autici
« Odgovori #55 : 05. Listopad, 2009., 20:34 »
Ma ovo s kvačilom,nije da se hvalim ali to mi več u malom prstu......jer auto sam več vozio ohoho (bez vozačke)tako da......nego bed je to imam doma dva auta svi iznad 115 i kaj sad.....sad moram još jedan od 100 kupovati,glupo malo

ako si ohohoho vozio auto bez vozačke, šta te priječi da voziš ohohoho auto iznad 115 sa vozačkom?

Odg: Autici
« Odgovori #56 : 05. Listopad, 2009., 20:44 »
Zakon?
Why is your...

*

konjina

  • ****
  • 1168
Odg: Autici
« Odgovori #57 : 05. Listopad, 2009., 20:45 »
a za vožnju bez vozačke ga nije priječio?

Odg: Autici
« Odgovori #58 : 05. Listopad, 2009., 20:52 »
Vjerojatno se nije vozio u školu/na posao bez vozačke, nego ono, po napuštenim mjestima. Vjerojatno. ;(
Why is your...

*

noda

  • *****
  • 3184
Odg: Autici
« Odgovori #59 : 05. Listopad, 2009., 20:56 »
taj zakon o ograničenju do 75kW je debilan, trebali su stavit ograničenje na KS/kg ko u nekim europskim državama. Jer nije baš isto clio sport od 900 kila sa 170 konja i passat tdi od tone i pol sa 110 konja.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9