HCL.HR

Bankovni račun za kupovanje ??

  • 10 Odgovora
  • 2148 Hitova
Bankovni račun za kupovanje ??
« : 26. Srpanj, 2012., 13:59 »
Imam 16 godina i mene sad zanima dali ja mogu otvoriti račun u banci na kojeg kada ja uplatim 100 kn bude 100 kn na njemu i da ja mogu kupovati recimo na steamu ili na ebay-u ili bilo gdje dalje? Ili moram biti punoljetan? Ako se može bez da budemo punoljetan samo napišite u kojoj banci.
"Back with vengeance!"

Odg: Bankovni račun za kupovanje ??
« Odgovori #1 : 26. Srpanj, 2012., 14:09 »
Imam 16 godina

 :mrs:

loool, sam lijepo je pito, ti se tu smijes, veoma nekulturno

Odg: Bankovni račun za kupovanje ??
« Odgovori #2 : 26. Srpanj, 2012., 15:35 »
možeš al mislim da moraš otić s roditeljem nekim.
To mi je i problem vjerojatno, jer ne zeli da starci znaju haha

Odg: Bankovni račun za kupovanje ??
« Odgovori #3 : 26. Srpanj, 2012., 17:13 »
Ma zna mi stara nije to problem. Nego mene samo zanima dali se može i u kojoj banci, jer mi se neda šetat po gradu ispitivat to po bankama. Najčešće te ženske koje rade tamo su nadrkane pa mi se neda ići svađat s njima. Nego u slučaju da neko zna da mi kaže.
"Back with vengeance!"

*

Seengeer

  • ******
  • 4945
  • ︻デ═一 not srs
Odg: Bankovni račun za kupovanje ??
« Odgovori #4 : 26. Srpanj, 2012., 17:55 »
Vrlo jednostavno i ne treba ti nikakav račun u banci. Uglavnom, imaš u zagrebačkoj banci MasterCard "poklon kartice". Odeš u neku od poslovnica s nekim / ili netko za tebe tko ima bilo kakvu karticu i s njom uplatiš na tu poklon karticu. Odmah je dobiješ, al moraš pričekat 1 dan dok se aktivira. Usluga košta nekih 20kn (mislim da zavisi od iznosa il nešto). Ako želiš da nitko ne zna, mislim da možeš i sam s kešom uplatit al malo je duža procedura koliko se sjećam. Na tu karticu NE MOŽEŠ više dodavati para, pa uplati koliko ti treba. To je isto super jer si "osiguran". Možeš ih isto tako kupovati koliko hoćeš. Jedino ne možeš dizati pare na bankomatu. Eto ga xDD

*

Seengeer

  • ******
  • 4945
  • ︻デ═一 not srs
Odg: Bankovni račun za kupovanje ??
« Odgovori #5 : 26. Srpanj, 2012., 18:04 »
Aha. Jebiga, uplatiš koliko misliš da ti treba. Nećeš svaki dan nešto s interneta kupovat.

*

Seengeer

  • ******
  • 4945
  • ︻デ═一 not srs
Odg: Bankovni račun za kupovanje ??
« Odgovori #6 : 26. Srpanj, 2012., 18:08 »
 :wildboy: :wildboy:

MOŽEŠ. To je strategija kojom kupujem preko Steama ponekad.

Odg: Bankovni račun za kupovanje ??
« Odgovori #7 : 26. Srpanj, 2012., 18:46 »
:wildboy: :wildboy:

MOŽEŠ. To je strategija kojom kupujem preko Steama ponekad.
dobra strategija, ali ipak moras bacit 20kn uvijek kad ides uplatit, to mi se ne svida

Odg: Bankovni račun za kupovanje ??
« Odgovori #8 : 26. Srpanj, 2012., 18:49 »
Ma zna mi stara nije to problem. Nego mene samo zanima dali se može i u kojoj banci, jer mi se neda šetat po gradu ispitivat to po bankama. Najčešće te ženske koje rade tamo su nadrkane pa mi se neda ići svađat s njima. Nego u slučaju da neko zna da mi kaže.
ako starci znaju, nek otvore jedan racun u banci koji ces ti koristit na njihovo ime, al da ti imas karticu i pin, pa mos uplatit kad os i kako os

*

beaver hunter

  • ******
  • 7243
  • I <3 trance
    • Vatreni App
Odg: Bankovni račun za kupovanje ??
« Odgovori #9 : 26. Srpanj, 2012., 18:50 »
MEGATROOOOONNNNN!!!!111



nezz, kralju 20 kuna OOOOOKK neš umrijet od gladi ko babić il neš kad mora dat 20 kuna.
Skini besplatnu smartphone aplikaciju --> Vatreni
InPublic.hr - check it out!
Personalna himna - Beaver Hunter

Odg: Bankovni račun za kupovanje ??
« Odgovori #10 : 26. Srpanj, 2012., 18:52 »
@megatr0n98 - ma grč mi je što stara ima račun ali je zatvoren, a stari mi ne živi u Osijeku pa onda nemogu preko njega

Dobra je šema ova sa poklon karticama, recimo sad gledam u PBZ-u može se uzeti poklon kartica bez naknade od 100 do 7000 kn, ali očito da mora neko stariji uzeti, uostalom zaletim se sutra do PBZ-a pa provjerim sve to. Hvala na ideji :D
"Back with vengeance!"

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9