HCL.HR

Bića, stvari i pojave koje ownaju, koje vam uljepšaju dan

  • 11070 Odgovora
  • 815779 Hitova
Odg: Bića, stvari i pojave koje ownaju, koje vam uljepšaju dan
« Odgovori #1860 : 20. Listopad, 2009., 19:20 »
@zapi: :hug
@frewshante: eto, kako moš ne psovat pred familijom, tako moš ne psovat i pred frendovima ;D

Koristite zamjenske riječi ili bar slova.
HEBOB! Sto mu gromova! Jesen mu gajde!




*

duksy

  • ******
  • 10253
    • hcl
Odg: Bića, stvari i pojave koje ownaju, koje vam uljepšaju dan
« Odgovori #1861 : 20. Listopad, 2009., 19:50 »
nikad boga ne psujem. al nikad. valjda sam od staraca pokupio, nisu pobožni ni najmanje, al neki wannabe rispekt valjda il nešto, ne znam.
ostalo sve psujem, učestalo ;D

Odg: Bića, stvari i pojave koje ownaju, koje vam uljepšaju dan
« Odgovori #1862 : 20. Listopad, 2009., 19:52 »
uljepša mi dan kad vidim mrtvog sony fanboya. :loludara:
Tražim pin codove nintendovih igara i konzola za nintendo club.brojeve na pm ili email.hvala unaprijed!

Odg: Bića, stvari i pojave koje ownaju, koje vam uljepšaju dan
« Odgovori #1863 : 20. Listopad, 2009., 19:53 »
Meni se uljepša kad vidim tvoju mamu. Živu il mrtvu, nije bitno. ;D

Daj prekini imat 6 godina.  :wildboy:

*

Zapi

  • Gost
Odg: Bića, stvari i pojave koje ownaju, koje vam uljepšaju dan
« Odgovori #1864 : 20. Listopad, 2009., 20:05 »
edit ahhhh benan je nema potrebe da ovo stoji :hug
« Zadnja izmjena: 20. Listopad, 2009., 20:40 Zapi »

*

Easy

  • ****
  • 1497
  • disi
Odg: Bića, stvari i pojave koje ownaju, koje vam uljepšaju dan
« Odgovori #1865 : 20. Listopad, 2009., 20:10 »
nikad boga ne psujem. al nikad. valjda sam od staraca pokupio, nisu pobožni ni najmanje, al neki wannabe rispekt valjda il nešto, ne znam.
ostalo sve psujem, učestalo ;D

+1

Meni se uljepša kad vidim tvoju mamu. Živu il mrtvu, nije bitno. ;D

Daj prekini imat 6 godina.  :wildboy:

 :ave: :ave:

*

Facaa

  • ******
  • 4455
  • Full of Stars
    • www.shuma.org
Odg: Bića, stvari i pojave koje ownaju, koje vam uljepšaju dan
« Odgovori #1866 : 20. Listopad, 2009., 20:36 »
http://jutarnji.hr/vijesti/clanak/art-2009,10,17,,179914.jl

SKANDAL: Znak NATO-a pretvorio se u svastiku na velikom ekranu pred 200 stranih uzvanika




ZAGREB - Trebala je to biti klasična prezentacija, jedna u nizu više desetaka koliko ih je general Drago Lovrić, hrvatski vojni izaslanik pri NATO-u, održao u svojoj vojnoj karijeri.

Pred auditorijem od oko 200 vojnih atašea, diplomata i pripadnika Oružanih snaga Drago Lovrić je, kao sudionik međunarodne konferencije “Odgovornost i djelovanje: izgrađujući sigurniji svijet”, na Hrvatskom vojnom učilištu stavio oko 15 sati i 15 minuta memorijski stick u računalo.


Na jednom je bila njegova fotografija kao govornika, a na drugom prezentacija. Dok je na panou stajala prva stranica njegove prezentacije, Lovrić je pozdravljao cijenjene uzvanike. Okrenut leđima, nije niti vidio što se događa na panou. U jednom se trenutku službeni znak NATO-a, koji je bio dio grafičke podloge prezentacije, počeo pretvarati u svastiku.


 :ave: :ave: :ave:


Al jebeš to.
Ovo boguje;

Glasnogovornik MORH-a, Goran Grošinić, danas nam je potvrdio cijeli događaj, a proslijedio nam je i mišljenje generala Lovrića o uzrocima cijelog događaja. Naime, general Lovrić smatra da je to “indirektna posljedica zaostalih virusnih inficiranja NATO-ova znakovlja te da nije bilo apsolutno nikakve namjere od strane osoba koje su pripremale ovu prezentaciju da se dogodi to što se dogodilo”.

U razgovoru s više osoba uspjeli smo donekle rekonstruirati kako se moglo dogoditi da hakirani znak NATO-a završi u prezentaciji generala Lovrića pred oko 200 visokih vojnih i civilnih uglednika. Grafičku podlogu za naslovnu stranicu radio je časnik Ivica Olujić koji se nalazi u Savezničkom zapovjedništvu za transformacije u Norffolku u Sjedinjenim Državama.

i

Sugovornici tvrde kako je najvjerojatnije haker, koji je virusom zarazio NATO-ov znak, stavio ograničenje da se on počne pretvarati u svastiku tek nakon početka prezentacije, a naslovna stranica stajala je neko vrijeme. Program je također omogućio da se transformacija znaka dogodi nekoliko puta u kratkom vremenu. Prema našim saznanjima, prezentacija je nekoliko puta pregledana, ali nije se moglo uočiti da je znak NATO-a hakiran.


 :ave: :ave: :ave: :ave: :ave: :ave: :ave: :ave: :ave: :ave: :ave: :ave: :ave:


Ta ekipa nam brani državu btw.
A obični gif im sjebe koncepciju. :wildboy:

I'm teaching myself to live without sleeping cause i don't trust my dreams.

*

Zapi

  • Gost
Odg: Bića, stvari i pojave koje ownaju, koje vam uljepšaju dan
« Odgovori #1867 : 20. Listopad, 2009., 20:38 »
 :hihi: :ave:

*

Blaster32

  • ******
  • 6492
  • RIP HRVY ;(
Odg: Bića, stvari i pojave koje ownaju, koje vam uljepšaju dan
« Odgovori #1868 : 20. Listopad, 2009., 23:35 »
"Proud to be Croat"  :hug








 :tired:
Ja sam s godinama shvatio da postoje samo dva ukusa. Moj. I pogrešan. -  Weky
Moji djecacki snovi jesu moj zivot. Nikad ne radim i puno jebem. -  Rider on the Storm
Da za 18. rođendan dobijem strip od svog dečka mislim da bi si na rođendanskom tulumu našla nekog crnca da me pred njim brutalno izjebe. jebem te mrtvog. - Beaver Hunter

Odg: Bića, stvari i pojave koje ownaju, koje vam uljepšaju dan
« Odgovori #1869 : 20. Listopad, 2009., 23:38 »
zakaj bičate. ajmo razlozi.  :wildboy:
Svaka drolja zna da ja sam taj
mator pravi nabildovan kao drevni zmaj


Mobilni fontele mi zvoni mala šipu, haklam soni.

*

Zapi

  • Gost
Odg: Bića, stvari i pojave koje ownaju, koje vam uljepšaju dan
« Odgovori #1870 : 20. Listopad, 2009., 23:43 »
ko biča grgure ;( pogledo sam cijelu prethodnu stranu i nisam skužio kog to pitaš ;(

*

seymour

  • ****
  • 1445
Odg: Bića, stvari i pojave koje ownaju, koje vam uljepšaju dan
« Odgovori #1871 : 20. Listopad, 2009., 23:46 »
@faca

 :ave: :ave: :ave:
Di ćemo večeras, pusti prazne priče<br />Di ćemo večeras da se ubijemo pićen<br />Di cemo večeras, da bude luda kuća<br />Tu su Kuzma i Shaka Zulu, doktori puknuća

*

presveti

  • ****
  • 1179
  • sanjam samo pobjede...
Odg: Bića, stvari i pojave koje ownaju, koje vam uljepšaju dan
« Odgovori #1872 : 21. Listopad, 2009., 06:27 »
nikad boga ne psujem. al nikad. valjda sam od staraca pokupio, nisu pobožni ni najmanje, al neki wannabe rispekt valjda il nešto, ne znam.
ostalo sve psujem, učestalo ;D

i ja isto to, nikad boga, samo što se sićam da si ti jednom opsova boga ovdje na forumu.
Ali tko može pouzdano znati vjeruje li u nešto ili ne vjeruje?...Koliko puta varljiv osjećaj ili grešku razuma smatramo uvjerenjem! Ja najradije u sve sumnjam - ta sklonost uma ne smeta odlučnosti karaktera; naprotiv, što se mene tiče, uvijek odvažnije idem naprijed kad neznam što me očekuje. Jer ništa me gore od smrti ne može snaći - a smrti ne možeš umaknuti!

*

Illidan

  • ******
  • 3553
  • DECKI LOL
    • Hrvatska Cyber Liga
Odg: Bića, stvari i pojave koje ownaju, koje vam uljepšaju dan
« Odgovori #1873 : 21. Listopad, 2009., 11:14 »
ja nisam psovao boga dok se nisam počeo družit s grgurom i karlom :(

al ne fakat, koja je poanta tog "ikakvog nikakvog nepsovanja"
jedno je malo smanjit i skulirat se, al jedno su lame šeme "NEČ VIŠE NIKAD PSOVAT" i onda još koristit te "izvrnute riječi" za psovke, molim vas da ne budete loši ljudi, ovo me rastužilo upravo  :(

Odg: Bića, stvari i pojave koje ownaju, koje vam uljepšaju dan
« Odgovori #1874 : 21. Listopad, 2009., 11:21 »
psovanje je kul, a ljudi koji ne psuju boga a psuju sve ostalo + boli ih kurac za boga su mrtvi licemjeri.
Svaka drolja zna da ja sam taj
mator pravi nabildovan kao drevni zmaj


Mobilni fontele mi zvoni mala šipu, haklam soni.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9