HCL.HR

Bića, stvari i pojave koje ownaju, koje vam uljepšaju dan

  • 11070 Odgovora
  • 815802 Hitova
*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: Bića, stvari i pojave koje ownaju, koje vam uljepšaju dan
« Odgovori #5190 : 02. Rujan, 2010., 11:36 »
šta fali debelom?  :wildboy:
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Bića, stvari i pojave koje ownaju, koje vam uljepšaju dan
« Odgovori #5191 : 02. Rujan, 2010., 11:41 »
Star je i inferioran, ono. Više struje cucla -> više se grije, ima retardirane touch tipke koje su nepopravljivije od ovih klasičnih, glossy smećasta gornja ploha, malen disk i bla. Ako su već izmislili fazu 2 onda je nešto i popravljeno obzirom na fazu 1


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

Odg: Bića, stvari i pojave koje ownaju, koje vam uljepšaju dan
« Odgovori #5192 : 02. Rujan, 2010., 11:43 »
Da, nove igre ćeš ionako moć igrat samo na slimu.

*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: Bića, stvari i pojave koje ownaju, koje vam uljepšaju dan
« Odgovori #5193 : 02. Rujan, 2010., 12:16 »
zašto?  :wildboy:
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

*

dibek

  • ******
  • 5634
  • You put the stone in the case?
Odg: Bića, stvari i pojave koje ownaju, koje vam uljepšaju dan
« Odgovori #5194 : 02. Rujan, 2010., 12:30 »
A zasto je uopce potreban disk (veliki)? Onak, 40GB, mozes valjda par igri instalirat i to. Zapravo mozes vise instalirat nego sto imam novca za igre, pa svejedno je :wildboy:

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Bića, stvari i pojave koje ownaju, koje vam uljepšaju dan
« Odgovori #5195 : 02. Rujan, 2010., 12:36 »
Skidanje. Demoi, traileri, odsad i nekakva muzika koliko čujem... Mislim silovati te fićrse


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

Odg: Bića, stvari i pojave koje ownaju, koje vam uljepšaju dan
« Odgovori #5196 : 02. Rujan, 2010., 12:38 »
muziku moš strimat s svog kompa. isto za video. trejlere, nemoš vjerojat, gledaš na gametrailersu. demoe držiš par dana, izbrišeš.

onak, nemam para, al dat ću tisuću kuna više za ništa. a za 2-2ipo tisuće kuna se kupi okej televizijica sobna.
CSadria - Kupovi, LANovi, intervjui i izvještaji s događanja iz Balkan/Adriatic regije.
Web - Facebook - Twitch - Youtube

[/url

Odg: Bića, stvari i pojave koje ownaju, koje vam uljepšaju dan
« Odgovori #5197 : 02. Rujan, 2010., 12:39 »
zašto?  :wildboy:
Bio sam sarkastičan.  :wildboy:

Debeli ftw. :hug

*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: Bića, stvari i pojave koje ownaju, koje vam uljepšaju dan
« Odgovori #5198 : 02. Rujan, 2010., 12:40 »
Skidanje. Demoi, traileri, odsad i nekakva muzika koliko čujem... Mislim silovati te fićrse

 :hiha:


kupovanje slima je totalno gay.
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Bića, stvari i pojave koje ownaju, koje vam uljepšaju dan
« Odgovori #5199 : 02. Rujan, 2010., 12:42 »
muziku moš strimat s svog kompa. isto za video. trejlere, nemoš vjerojat, gledaš na gametrailersu. demoe držiš par dana, izbrišeš.

onak, nemam para, al dat ću tisuću kuna više za ništa. a za 2-2ipo tisuće kuna se kupi okej televizijica sobna.

A zašto bih takvim glupostima opterećivao komp i sebe, jer si jebem kičmu i oči, umjesto iz naslonjača ili iz kreveta, pokriven u 2 ujutro. Em što se radi o bežičnom đojstiku. I prikazu svog tog sadržaja na poštenom LCD/plazma TV-u uz surround sistem nekakav.

Nemoš mi to govorit.  :wildboy:

Skidanje. Demoi, traileri, odsad i nekakva muzika koliko čujem... Mislim silovati te fićrse
kupovanje slima je totalno gay.

DURRRRRPPPP

 :mrs:


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

Odg: Bića, stvari i pojave koje ownaju, koje vam uljepšaju dan
« Odgovori #5200 : 02. Rujan, 2010., 12:44 »
Kolko znam, moš kupit eksterni hard od 160 gb za kolko? 400kn? I prikopčat na plejku. Bolje to neg dodatnih 1000kn za 80gb više. (120-40, jel)

Btw, koje žaljenje za trailere i videje. Kičmu još više jebeš iz naslonjača / kreveta, a oči ništa manje ne jebeš od TV-a.

*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

Odg: Bića, stvari i pojave koje ownaju, koje vam uljepšaju dan
« Odgovori #5202 : 02. Rujan, 2010., 12:48 »
Jesi jedva dočekao da ga iskoristiš ? :wildboy: :hiha:


i usput, ot
juha od rajčice. Mogao bi je pecto jesti uvijek i zauvijek, najbolja je ikad :(
Ja sam definitivno najveći racio svih vremena.

*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: Bića, stvari i pojave koje ownaju, koje vam uljepšaju dan
« Odgovori #5203 : 02. Rujan, 2010., 12:49 »
:hihi: daj nasmij se il nešto, budi prijatelj.  :(

 :hiha: al ne, sad sam ga napravio za tu prigodu.  :hiha:
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Bića, stvari i pojave koje ownaju, koje vam uljepšaju dan
« Odgovori #5204 : 02. Rujan, 2010., 12:51 »
Kolko znam, moš kupit eksterni hard od 160 gb za kolko? 400kn? I prikopčat na plejku. Bolje to neg dodatnih 1000kn za 80gb više. (120-40, jel)

Btw, koje žaljenje za trailere i videje. Kičmu još više jebeš iz naslonjača / kreveta, a oči ništa manje ne jebeš od TV-a.

 :wildboy:

Gluposti, jer ono. Gluposti. Noviji model je noviji model i isto kao i bilo gdje u svijetu u bilo kojoj branši uvjeren sam da je faza 2 unaprijeđena faza 1. Nije da je debeli PS3 nešto predivan pa da ga moraš imat, kao što je meni osobno PS2 debeli neusporedivo bolji od slima, ali jebiga nema ih više. Kad bi mi se debeli PS3 sviđao ko debeli PS2 uzeo bih ga, ali nema tog karaktera, kao i bilo šta drugo modernije. Sve su iste kašetice...

I druga stvar, ne mislim kupovat ništa još pola godine. Na GT5 ću se izdrkavat kod frenda, prvo pada telka, pa ozvučenje i tek onda PS3. Znači ako sve bude išlo po planu, PS3 ide za godinu dana... Dotad bi moglo nešto i pojeftinit...

Kakav ti je krevet ne znam, ali ja svoju kičmu ne jebem u krevetu.  :wildboy: Jebem nešto drugo.  :hiha:

(Klikni za pregled slike.)

 :hihi: :ave:


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9