HCL.HR

Bića, stvari i pojave koje ownaju, koje vam uljepšaju dan

  • 11070 Odgovora
  • 815825 Hitova
Odg: Bića, stvari i pojave koje ownaju, koje vam uljepšaju dan
« Odgovori #6150 : 12. Prosinac, 2010., 16:42 »
pa to je .....misteriozno..... lik :hihi: :wildboy:

Al možda je zato što ga ne viđam... ikad, ali ful mi se smilio u zadnje vrijeme. Ne hejtam ga toliko više, a i nije retaj kao prije. gg. :wildboy:
Ja sam definitivno najveći racio svih vremena.

*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: Bića, stvari i pojave koje ownaju, koje vam uljepšaju dan
« Odgovori #6151 : 12. Prosinac, 2010., 16:45 »
neznam, mogu ga zamislit kako s nekom PIČKOM  ;) u krevetu leži i priča neznam, "ATLANTIDA, sve je misteriozno ;;;...nešto postoji;;;,,," a žena onako gleda i kao "kako si pametan, jel ti čitaš neke FILOZOFSKE knjige  :hiha: :hiha::wildboy:

ustvari ovakav razgovor se dogodio na njegovom profilu jednom, pa ga hejtam  :wildboy:
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

Odg: Bića, stvari i pojave koje ownaju, koje vam uljepšaju dan
« Odgovori #6152 : 12. Prosinac, 2010., 16:52 »
Pa u principu i je tako :wildboy: Lik nevjerojatno jebe (pod jebe mislim CURE SU MU,, mislim da je rijetko koju odveo do kraja ipak :hiha: jer je papak :wildboy: ) sve žive 94' godište mulice koje su uživljene u njegovu .....mističnost,,,, Ono, nisam vidio ni jednu curu mu koja je bila njegovo godište, i uopće ne shvaćam način na koji on to odriješava, s obzirom da su sve 94 godište i medicinska škola.. ne znam, jel im upadne u razred ili nešto, ne znam koji kurac :ave:

Al to se mene ne tiče, kao što i ne znam u principu išta više čime se bavi, al znam da nije POKVAREN ili nešto, samo je šaban :wildboy: Al je u principu ok. :(
Ja sam definitivno najveći racio svih vremena.

*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: Bića, stvari i pojave koje ownaju, koje vam uljepšaju dan
« Odgovori #6153 : 12. Prosinac, 2010., 17:00 »
neznam, gledo sam mu slike i ono naletim na njega sa tim CURAMA i .... pa neću bit nepristojan.  :hiha:
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan


Odg: Bića, stvari i pojave koje ownaju, koje vam uljepšaju dan
« Odgovori #6155 : 15. Prosinac, 2010., 14:58 »
Grooveshark  :b_dodo:

Ovaj redizajnirani mi radi brže nego stari podosta.
A i ima sve ikad.
I ljepši je.

*

Armor

  • ******
  • 4195
Odg: Bića, stvari i pojave koje ownaju, koje vam uljepšaju dan
« Odgovori #6156 : 15. Prosinac, 2010., 15:10 »
Zapi je napokon sretan ko devojka koja dobi kaj hoce  :hug
"Born with less, but you still precious.

You gotta be able to smile through all this bullshit."

*

n00b

  • ****
  • 1663
Odg: Bića, stvari i pojave koje ownaju, koje vam uljepšaju dan
« Odgovori #6157 : 16. Prosinac, 2010., 12:32 »
Kad se iz Like vratim u Zagreb. Mislim, Zagreb je u kurcu. Zadar i cili onaj jug također, na jedan svoj način, i ono, uvijek se iživciram kad sam doli više od par dana.
Ali Lika.  :wildboy:
Brate tek to je u kurcu, i to ne do mjere da živcira već rastužuje. Korupcija, plaće, životni standardi, obrazovanje, nezz. Valjda to potječe od toga što su sve male sredine pa se nekako upakira jedno s drugim, al ne znam, ekipa srednju može birati između keramičara i željezničara, s tim da u željezničku upadaju samo ovi izuzetno dobri đaci. Rodica bi mi htjela u medicinsku koja je stvarno bogu iza nogu, jebote 3 i nešto ure će svaki dan gubiti na putovanje do škole i natrag, kakav je to mladi život štajeto.  :wildboy:

Ma ono. Grad, iole veći, je uvijek po meni bolji za pubertetsko razdoblje, zbog mogućnosti fkors. Dobar je život na selu al ne kad dođe obrazovanje ili šljaka u pitanje, pogotovo u današnje vrijeme.

A tek monopol doli.  :wildboy:

Frajer je tu firmu (XYY) godinama ilegalno vodio i iskorištavao ljude, plaće im kasnile po 3 mjeseca itd. Ako bi imali masu prekovremenih ili ako bi zaslužili povišicu zbog boljeg radnog mjesta, frajer bi im donirao bonove za hranu u obližnjem supermarketu...

...kojeg on također drži.  :wildboy:

Onda je propao i raspustio hrpu ljudi pa ga je zamijenio jedan drugi. Taj je svima, od šljakera na željezničkoj pruzi do nekog nadređenog u uredu dao plaću 2000 kn. Svima. Bez obzira na to koliko radili.
I što je najgore, ljudi su bili sretni jer im je ta lova redovito pristizala, za razliku od ovog prijašnjeg koji bi za božićnicu dao 50 kn i slično, kao, da bude lakše jer plaću nisu dobili po par mjeseci ljudi.

Jasno da me onda moji gledaju u čudu kad pizdim da bi negdje odavde (A SVI ZNATE KOLIKO PIZDIM, SEBI SAM ODAVNO DOSADIO A I DRUGIMA OVDJE H3h3H3) je ono, dolje je stvarno užasno po nekim kriterijima.

Malo je jadno kad te usreći tuđa nesreća, al šta sad. Cijeniš više ovo. Sve. Nešto. Bok.

*

duksy

  • ******
  • 10253
    • hcl
Odg: Bića, stvari i pojave koje ownaju, koje vam uljepšaju dan
« Odgovori #6158 : 16. Prosinac, 2010., 12:41 »
Citat:
Frajer je tu firmu (XYY) godinama ilegalno vodio i iskorištavao ljude, plaće im kasnile po 3 mjeseca itd. Ako bi imali masu prekovremenih ili ako bi zaslužili povišicu zbog boljeg radnog mjesta, frajer bi im donirao bonove za hranu u obližnjem supermarketu...

...kojeg on također drži. 

bar i Kerum ovo ne radi  :approve

ali da, u kurcu :(

*

Wildboy

  • ******
  • 7551
Odg: Bića, stvari i pojave koje ownaju, koje vam uljepšaju dan
« Odgovori #6159 : 16. Prosinac, 2010., 12:48 »
Kerum  :hiha:

*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: Bića, stvari i pojave koje ownaju, koje vam uljepšaju dan
« Odgovori #6160 : 16. Prosinac, 2010., 18:26 »
Sad staroj došle neke prijateljice. I onako ja ih dočekam na vratima i prva me pozdravi i dođe druga i onako da mi ruku, i onako odmjeri me od glave do pete i

"U vidi ga, jel ti treniraš neki karate?"  

:hiha: :ave:
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

*

presveti

  • ****
  • 1179
  • sanjam samo pobjede...
Odg: Bića, stvari i pojave koje ownaju, koje vam uljepšaju dan
« Odgovori #6161 : 16. Prosinac, 2010., 19:53 »
bar tako neki kompliment ne dadu svaki put rendom žene gosti
Ali tko može pouzdano znati vjeruje li u nešto ili ne vjeruje?...Koliko puta varljiv osjećaj ili grešku razuma smatramo uvjerenjem! Ja najradije u sve sumnjam - ta sklonost uma ne smeta odlučnosti karaktera; naprotiv, što se mene tiče, uvijek odvažnije idem naprijed kad neznam što me očekuje. Jer ništa me gore od smrti ne može snaći - a smrti ne možeš umaknuti!

*

dibek

  • ******
  • 5634
  • You put the stone in the case?
Odg: Bića, stvari i pojave koje ownaju, koje vam uljepšaju dan
« Odgovori #6162 : 16. Prosinac, 2010., 20:01 »
Al nije svaki put sa razlogom :hiha: :mrs:

*

beaver hunter

  • ******
  • 7243
  • I <3 trance
    • Vatreni App
Odg: Bića, stvari i pojave koje ownaju, koje vam uljepšaju dan
« Odgovori #6163 : 16. Prosinac, 2010., 20:28 »
Sad staroj došle neke prijateljice. I onako ja ih dočekam na vratima i prva me pozdravi i dođe druga i onako da mi ruku, i onako odmjeri me od glave do pete i

"U vidi ga, jel ti treniraš neki karate?" 

:hiha: :ave:

jesi jebo?  ;)
Skini besplatnu smartphone aplikaciju --> Vatreni
InPublic.hr - check it out!
Personalna himna - Beaver Hunter

*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: Bića, stvari i pojave koje ownaju, koje vam uljepšaju dan
« Odgovori #6164 : 16. Prosinac, 2010., 20:43 »
bar tako neki kompliment ne dadu svaki put rendom žene gosti

zašto bi?  :ave: :hihi:
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9