HCL.HR

Bića, stvari i pojave koje ownaju, koje vam uljepšaju dan

  • 11070 Odgovora
  • 815733 Hitova
*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: Bića, stvari i pojave koje ownaju, koje vam uljepšaju dan
« Odgovori #7275 : 25. Ožujak, 2012., 19:33 »

jer, ovom istom logikom, da postoji čovjek od 100 metara visine, tebi to ne bi bilo impresivno jer eto, to je samo, nakupina atoma, a što je impresivno u nakupini više atoma kad su atomi sami po sebi jednake veličine.
meni bi pak bilo impresivno viditi čovjeka od 100 metara,,,,,,,


kako je to ista logika  :wildboy:
naravno da je impresivno vidjet čovjeka od 100 metara.  :hiha: isto kao što je impresivno vidjeti,,,SVEMIR veći od našeg svemira, kada bi postojao način da vidimo taj svemir izvana kao zatvorenu cijelinu. međutim i kada gledamo te galaksije i nakupine one nisu cjeline.

ne odlazimo na nakupine atoma, nakupine atoma nisu vidljive golim okom i nemaju smisla u ovoj raspri  :wildboy:
čovjek je također PREDMET,, zatvorena cjelina, po tome što kad vidim čovjeka moja pomisao nije : pogledaj ovu nakupinu organa koji orkestrirano sudjeluju u akciji davanja života i pumpanja krvi;thus stvarajući ovo biće, već LOL ČOVJEK. suprotno tome, kada vidim cluster galaksija to možda jest uzročno-posljedična cjelina međutim to je još uvijek (čak imenom) nakupina puno galaksija. kada bi oko te nakupine postojao PLAŠT ili OKLOP koji bi je oklopio/oplaštio to bi bila zatvorena ogromna cjelina, i ja ne bi ni riječ reko.  :kava:
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

Odg: Bića, stvari i pojave koje ownaju, koje vam uljepšaju dan
« Odgovori #7276 : 25. Ožujak, 2012., 19:35 »
Ja sam zaboravio što je uopće točno problem i oko čega se raspravlja.  :wildboy:

*

presveti

  • ****
  • 1179
  • sanjam samo pobjede...
Odg: Bića, stvari i pojave koje ownaju, koje vam uljepšaju dan
« Odgovori #7277 : 25. Ožujak, 2012., 19:51 »
valjda kao, galaksije nisu ništa NOVO jer samo sadrže već poznate elemente poput planeta i zvijezda, pa onda kao nema smisla
isčuđavat se veličini galaksije.

da, to je.
al nez što je to bitno uopće u ičemu. jer galaksije se zovu galaksije zato što imaju svoju specifičnu zvijezdu oko koje se sve vrti i to tvori sustav, ako se ne varam.
nisu to galaksije bezveze imenovane, nego nez, jednostavno su neki sustavi koji JESU ista vrsta sustava, ali se razlikuju po elementima unutar.
isto ko i županije u državi.
Ali tko može pouzdano znati vjeruje li u nešto ili ne vjeruje?...Koliko puta varljiv osjećaj ili grešku razuma smatramo uvjerenjem! Ja najradije u sve sumnjam - ta sklonost uma ne smeta odlučnosti karaktera; naprotiv, što se mene tiče, uvijek odvažnije idem naprijed kad neznam što me očekuje. Jer ništa me gore od smrti ne može snaći - a smrti ne možeš umaknuti!

Odg: Bića, stvari i pojave koje ownaju, koje vam uljepšaju dan
« Odgovori #7278 : 25. Ožujak, 2012., 20:48 »
Ontopic i bitno, za razliku od vaše glupe rasprave  :fpalm: ležim, gledam Zmajevu kuglu, jedem domaćicu od bile čokolade i pijen mliko uz to. Još samo fali da mi kroz prozor doleprša STO KUNA i savršena večer bi bila  :D
majstor za vodovodne instalacije i rješava bazene i ostalo

Odg: Bića, stvari i pojave koje ownaju, koje vam uljepšaju dan
« Odgovori #7279 : 25. Ožujak, 2012., 20:52 »
JELLY

*

presveti

  • ****
  • 1179
  • sanjam samo pobjede...
Odg: Bića, stvari i pojave koje ownaju, koje vam uljepšaju dan
« Odgovori #7280 : 25. Ožujak, 2012., 20:57 »
što bih dao da to mogu!
Ali tko može pouzdano znati vjeruje li u nešto ili ne vjeruje?...Koliko puta varljiv osjećaj ili grešku razuma smatramo uvjerenjem! Ja najradije u sve sumnjam - ta sklonost uma ne smeta odlučnosti karaktera; naprotiv, što se mene tiče, uvijek odvažnije idem naprijed kad neznam što me očekuje. Jer ništa me gore od smrti ne može snaći - a smrti ne možeš umaknuti!

*

beaver hunter

  • ******
  • 7243
  • I <3 trance
    • Vatreni App
Odg: Bića, stvari i pojave koje ownaju, koje vam uljepšaju dan
« Odgovori #7281 : 25. Ožujak, 2012., 23:01 »
uff brale jer ovo što smaug radi je nešto što se samo smaugu može dogodit.

jede DOMAČICE i gleda japanski crtić. NEMOGUĆE!!!1

jelly je loša riječ. osim ako ne sarkazirate...


btw, rulala je rasprava o svemiru. apsolutno se slažem s grgom koji vas je ubio logikom...
Skini besplatnu smartphone aplikaciju --> Vatreni
InPublic.hr - check it out!
Personalna himna - Beaver Hunter

*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: Bića, stvari i pojave koje ownaju, koje vam uljepšaju dan
« Odgovori #7282 : 25. Ožujak, 2012., 23:03 »
 :hihi: <3

Ontopic i bitno, za razliku od vaše glupe rasprave  :fpalm:

tvoja faca je rasprava  :fpalm: rasprava u kojoj je odavno pobijedio humor  :mrs:
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

*

Đester

  • *****
  • 2126
  • OSOBNI TEKST
Odg: Bića, stvari i pojave koje ownaju, koje vam uljepšaju dan
« Odgovori #7283 : 25. Ožujak, 2012., 23:05 »
 :hiha:
Cuando puedo ni siquiera el tabaco, por lo menos voy a ser oblejan,,,,

Odg: Bića, stvari i pojave koje ownaju, koje vam uljepšaju dan
« Odgovori #7284 : 25. Ožujak, 2012., 23:07 »
To je nešto što samo ja mogu sad, da. NEKA DIGNE RUKU KO IMA DOMAĆICE OD BILE ČOKOLADE SAD DOMA ETO


A što da vam kažem, mene to veseli, jer sam uvik užurban i uvik je neko kod mene, baš je fino ovako malo se zavaliti i čilati  \:D/
majstor za vodovodne instalacije i rješava bazene i ostalo

*

Đester

  • *****
  • 2126
  • OSOBNI TEKST
Odg: Bića, stvari i pojave koje ownaju, koje vam uljepšaju dan
« Odgovori #7285 : 25. Ožujak, 2012., 23:11 »
JA IMAM DOMA BIJELU DOMAĆICU (tvoju majku) I ČOKOLADU (crna seksualna robinja) ;)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

pederćugo :loludara: :ave:
Cuando puedo ni siquiera el tabaco, por lo menos voy a ser oblejan,,,,

Odg: Bića, stvari i pojave koje ownaju, koje vam uljepšaju dan
« Odgovori #7286 : 25. Ožujak, 2012., 23:20 »
JA IMAM DOMA BIJELU DOMAĆICU (tvoju majku) I ČOKOLADU (crna seksualna robinja) ;)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

pederćugo :loludara: :ave:

A da? Šteta što nemaš hrenovku, da se i one zaslade malo  :chair: :chair: :chair: :chair: :chair:
majstor za vodovodne instalacije i rješava bazene i ostalo

Odg: Bića, stvari i pojave koje ownaju, koje vam uljepšaju dan
« Odgovori #7287 : 25. Ožujak, 2012., 23:31 »
Grga, Karlo i BEEVOR posse. Je li 2008?  :hiha:

*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: Bića, stvari i pojave koje ownaju, koje vam uljepšaju dan
« Odgovori #7288 : 25. Ožujak, 2012., 23:36 »
 :hihi:
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

Odg: Bića, stvari i pojave koje ownaju, koje vam uljepšaju dan
« Odgovori #7289 : 26. Ožujak, 2012., 00:38 »
karlo :fpalm:

i nije grga nikog UBIO LOGIKOM. govorim to čitavo vrijeme. on smatra da to nije >cjelina<, ostali ljudi znanstvenici smatraju da je. i da je radi toga taj sloan great wall najveća cjelina u poznatom svemiru. koja se sastoji od mnoštva drugoga, a nije omeđena ničim drugim osim vlastitom konstitucijom; i baš radi toga je cjelovita,,
s čim se ne slaže grga, al tu je onda problem shvaćanja riječi omeđenosti, cjelovitosti i bla.

I btw, izgleda da je grga onaj pametni u ekipi, jer on odradi sve, a vas dvoje samo dođete i hajpate se. :hiha:
Ja sam definitivno najveći racio svih vremena.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9