HCL.HR

Bića, stvari i pojave koje ownaju, koje vam uljepšaju dan

  • 11070 Odgovora
  • 815739 Hitova
*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Bića, stvari i pojave koje ownaju, koje vam uljepšaju dan
« Odgovori #8955 : 07. Prosinac, 2012., 23:22 »
ovaj snijeg <3333333

sjeo na biciklu, pao tri puta skoro umro. ali ljudi, koja dobra volja i čovječnost, zabezeknut sam.... večeras > božić


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

HaZz

  • **
  • 475
  • \o/
Odg: Bića, stvari i pojave koje ownaju, koje vam uljepšaju dan
« Odgovori #8956 : 07. Prosinac, 2012., 23:45 »
daj neki primjer  :clap:

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Bića, stvari i pojave koje ownaju, koje vam uljepšaju dan
« Odgovori #8957 : 08. Prosinac, 2012., 00:05 »
ma ne znam, svaka osoba koju sam sreo putem od uha do uha osmijeh, "dobro večer, pitam jel vam hladno? je, ali ovakva noć se ne propušta", baš ono čovječno nekako, ne znam, ne događa se često takav prevrat u mindsetu =) hrpa pasa isto, pobjesnili od sreće i naletio na čopor malih đubradi isuse kriste istopio sam se  :mrgreen:


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

Odg: Bića, stvari i pojave koje ownaju, koje vam uljepšaju dan
« Odgovori #8958 : 08. Prosinac, 2012., 00:45 »
Pederko. :mrs:

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Bića, stvari i pojave koje ownaju, koje vam uljepšaju dan
« Odgovori #8959 : 08. Prosinac, 2012., 01:25 »
točno, nabijem te na kurac!


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

Odg: Bića, stvari i pojave koje ownaju, koje vam uljepšaju dan
« Odgovori #8960 : 08. Prosinac, 2012., 01:57 »
 :hihi:

ot
LIKOVI su počeli furati DJECU u teretanu. Znači ono, vrtić, 5 razred osnovne max. Mislim, u praksi najviše što može jest da ti ne smeta iako može i iritirati, ali idejno je savršeno. Nema smisla nikakvog.
Ja sam definitivno najveći racio svih vremena.

*

Freddy

  • ******
  • 5994
  • Briljantin.
Odg: Bića, stvari i pojave koje ownaju, koje vam uljepšaju dan
« Odgovori #8961 : 08. Prosinac, 2012., 02:10 »
Drag pao je i kod mene na kraju. Probudio se pred pol ure i pogledao kroz prozor ono sve pod snijegom 5-6 cm taman da krcka pod nogama i pada guuusto gusto još i velike pahulje. Bio prošetat, ovo je za sada najljepša noć u godini. <333

*

Blaster32

  • ******
  • 6492
  • RIP HRVY ;(
Ja sam s godinama shvatio da postoje samo dva ukusa. Moj. I pogrešan. -  Weky
Moji djecacki snovi jesu moj zivot. Nikad ne radim i puno jebem. -  Rider on the Storm
Da za 18. rođendan dobijem strip od svog dečka mislim da bi si na rođendanskom tulumu našla nekog crnca da me pred njim brutalno izjebe. jebem te mrtvog. - Beaver Hunter

*

n00b

  • ****
  • 1663
Odg: Bića, stvari i pojave koje ownaju, koje vam uljepšaju dan
« Odgovori #8963 : 09. Prosinac, 2012., 21:29 »
Mr. Nobody će sad na telki. Iako. Ne veseli me jer je moguće da će biti pan&scan. :(

KOJI JE ONDA SMISAO

*

Syzygy

  • *****
  • 1867
  • čvarkuša
Odg: Bića, stvari i pojave koje ownaju, koje vam uljepšaju dan
« Odgovori #8964 : 09. Prosinac, 2012., 21:44 »
Odličan film :(

Odg: Bića, stvari i pojave koje ownaju, koje vam uljepšaju dan
« Odgovori #8965 : 09. Prosinac, 2012., 21:47 »
Vijesti su mi uljepšale dan(po prvi put u životu).Smijem se kako u nekim krajevima padne 40cm snjega i promet obustavljen  :hiha: .Ono lopatu u ruke i čistite.Prošle godine u mom kraju je palo toliko snjega da je grnjača(ralica,grtalica) zapela u snjegu  :hiha: .To mi je bio najbolji dan u životu,bacali smo se sa balkona u snjeg i našla bi se koja budala da na glavu skoči i onda akcija spašavanja.Bilo je oko 1.5m snjega i uspjeli smo očistiti za jedan dan  :ementaler: .Nismo išli u školu dva tjedna zato što je Mostarcima trebalo 14 dana da se riješe snjega.

*

pilip

  • ******
  • 4442
Odg: Bića, stvari i pojave koje ownaju, koje vam uljepšaju dan
« Odgovori #8966 : 09. Prosinac, 2012., 22:13 »
Bosna thug life
Hacker (1994.-2005.) R.I.P.

Ja volim:
Facuuuu, Gr4gu, CMC program i Rengurzica

*

dibek

  • ******
  • 5634
  • You put the stone in the case?
Odg: Bića, stvari i pojave koje ownaju, koje vam uljepšaju dan
« Odgovori #8967 : 10. Prosinac, 2012., 00:38 »
LIKOVI su počeli furati DJECU u teretanu. Znači ono, vrtić, 5 razred osnovne max. Mislim, u praksi najviše što može jest da ti ne smeta iako može i iritirati, ali idejno je savršeno. Nema smisla nikakvog.
Kao, da vjezbaju ili onako, za DRUZBU? :hiha: Jer kod nas su znali dofurat djecu od 5-6 godina, ono trce i neznam, izlazu se opasnosti :hiha: Mislim super sve, ne smeta meni osobno, al smetalo bi mi kad bih slucajno nekome zdrobio glavu utegom :wildboy:

E da, kako je sve tiho kad je snjeg. Auti sporo voze i sve to, rula. Iako, ima ga tako malo ovdje da do sutra nece bit nista.
« Zadnja izmjena: 10. Prosinac, 2012., 00:56 dibek »

Odg: Bića, stvari i pojave koje ownaju, koje vam uljepšaju dan
« Odgovori #8968 : 10. Prosinac, 2012., 01:14 »
Za DRUŽBU. :hiha: Tj, ne znaju gdje će sa njima, pa ih sa sobom vode, valjda. :wildboy:
Mislim, savršena je ta šabanska-bro topla zajednica, kad su ljudi toliko opušteni da djecu dovode tamo. Je da to nisu pametni ljudi, ali opet.
Ne mogu točno uprijeti prst u to ne imanje smisla, ali definitivno to sve skupa nema smisla.
Ja sam definitivno najveći racio svih vremena.

Odg: Bića, stvari i pojave koje ownaju, koje vam uljepšaju dan
« Odgovori #8969 : 10. Prosinac, 2012., 10:12 »
Vrijeme je da se slušaju božićne Sailor Moon pjesme, gledaju topli božićni filmovi, ma SVEEEEEEEEEEEEEEEE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!  :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap:

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9