HCL.HR

Bića, stvari i pojave koje ownaju, koje vam uljepšaju dan

  • 11070 Odgovora
  • 807008 Hitova
Odg: Bića, stvari i pojave koje ownaju, koje vam uljepšaju dan
« Odgovori #9360 : 15. Travanj, 2013., 11:56 »
kontroverzno

*

Chikanovich

  • ****
  • 1039
  • Čiko :]
Odg: Bića, stvari i pojave koje ownaju, koje vam uljepšaju dan
« Odgovori #9361 : 15. Travanj, 2013., 12:51 »
apsolutno nesmiješno, bez obzira na temu

*

Syzygy

  • *****
  • 1867
  • čvarkuša
Odg: Bića, stvari i pojave koje ownaju, koje vam uljepšaju dan
« Odgovori #9362 : 15. Travanj, 2013., 13:03 »
Meni je smijesan u živo :(

Cilj takvih pizdarija i je da ih gledaš tamo s pivom u ruci i ekipom oko tebe, a ne doma.

*

duksy

  • ******
  • 10253
    • hcl
Odg: Bića, stvari i pojave koje ownaju, koje vam uljepšaju dan
« Odgovori #9363 : 15. Travanj, 2013., 13:11 »
taj hire me video nije pretjerano smiješan, bar meni, al apsolutni rispekt tipu za muda i ideju. gg mi je i kako je istražio i odradio sve, vjerujem da je stvarno došlo do Stewarta. Sranje je viral i kvalitetno se proširilo, vjerujem da će mu upast više finih ponudica za nekakav posao, makar ne od Stewarta.

*

presveti

  • ****
  • 1179
  • sanjam samo pobjede...
Odg: Bića, stvari i pojave koje ownaju, koje vam uljepšaju dan
« Odgovori #9364 : 15. Travanj, 2013., 13:19 »
baš to je jadno i bijedno.
stvorena je takva klima, kao, moraš biti uspješan i imat KARIJERU i ambicije, to je smisao života - inače si propalica.
odjednom se svi žele istaknut.
derp.
zato su i stvoreni izmišljeni poslovi ili fakulteti poput KOMUNIKOLOGIJE, da bi ko fol i ostali mogli bit "uspješni" u bar nekom polju.
prejadno.
i na kraju ih pod pritiskom puno popizdi.
>>>ambiciozni<<< ljudi.  =D>
Ali tko može pouzdano znati vjeruje li u nešto ili ne vjeruje?...Koliko puta varljiv osjećaj ili grešku razuma smatramo uvjerenjem! Ja najradije u sve sumnjam - ta sklonost uma ne smeta odlučnosti karaktera; naprotiv, što se mene tiče, uvijek odvažnije idem naprijed kad neznam što me očekuje. Jer ništa me gore od smrti ne može snaći - a smrti ne možeš umaknuti!

Odg: Bića, stvari i pojave koje ownaju, koje vam uljepšaju dan
« Odgovori #9365 : 15. Travanj, 2013., 13:21 »
Što ti uopće pričaš? :wildboy:

*

duksy

  • ******
  • 10253
    • hcl
Odg: Bića, stvari i pojave koje ownaju, koje vam uljepšaju dan
« Odgovori #9366 : 15. Travanj, 2013., 13:24 »
:hihi::hihi::hihi:

*

presveti

  • ****
  • 1179
  • sanjam samo pobjede...
Odg: Bića, stvari i pojave koje ownaju, koje vam uljepšaju dan
« Odgovori #9367 : 15. Travanj, 2013., 13:29 »
pa ništa, u vezi tog videa kao "e svaka čast liku kako se potrudio;;;;on misli na KARIJERU"

samo kažem da danas sve više ljudi postaje tako pohlepno u tim ambicijama, i svi žele bit šefovi/bogovi. bla.

a lik znači nije smiješan i ne može vjerojatno okupit više od 50 ljudi na jednom mjestu, i sad bi on htio u ameriku zbijat šale sa svjetski poznatim komičarima. neznam. :hihi:
Ali tko može pouzdano znati vjeruje li u nešto ili ne vjeruje?...Koliko puta varljiv osjećaj ili grešku razuma smatramo uvjerenjem! Ja najradije u sve sumnjam - ta sklonost uma ne smeta odlučnosti karaktera; naprotiv, što se mene tiče, uvijek odvažnije idem naprijed kad neznam što me očekuje. Jer ništa me gore od smrti ne može snaći - a smrti ne možeš umaknuti!

Odg: Bića, stvari i pojave koje ownaju, koje vam uljepšaju dan
« Odgovori #9368 : 15. Travanj, 2013., 13:32 »
Prije su svi bili zadovoljni koricom kruha!

*

Syzygy

  • *****
  • 1867
  • čvarkuša
Odg: Bića, stvari i pojave koje ownaju, koje vam uljepšaju dan
« Odgovori #9369 : 15. Travanj, 2013., 14:17 »
pa ništa, u vezi tog videa kao "e svaka čast liku kako se potrudio;;;;on misli na KARIJERU"

samo kažem da danas sve više ljudi postaje tako pohlepno u tim ambicijama, i svi žele bit šefovi/bogovi. bla.

a lik znači nije smiješan i ne može vjerojatno okupit više od 50 ljudi na jednom mjestu, i sad bi on htio u ameriku zbijat šale sa svjetski poznatim komičarima. neznam. :hihi:

Ovako razmišlja 90% balkanaca.
I zato je lik i naveo u tekstu da je prvo sherao vani videje i čekao da poraste popularnost, a tek onda je postao na hrvatske portale. Čisto zato jer bi hrvati popljuvali sve što je novo i nije u skladu s njihovim gledištem.

Lik ima san, htio ga je ostvarit, ne vidim što je loše u tome.


*

beaver hunter

  • ******
  • 7243
  • I <3 trance
    • Vatreni App
Odg: Bića, stvari i pojave koje ownaju, koje vam uljepšaju dan
« Odgovori #9370 : 15. Travanj, 2013., 15:07 »
pa ništa, u vezi tog videa kao "e svaka čast liku kako se potrudio;;;;on misli na KARIJERU"

samo kažem da danas sve više ljudi postaje tako pohlepno u tim ambicijama, i svi žele bit šefovi/bogovi. bla.

a lik znači nije smiješan i ne može vjerojatno okupit više od 50 ljudi na jednom mjestu, i sad bi on htio u ameriku zbijat šale sa svjetski poznatim komičarima. neznam. :hihi:

Ovo je nešto najgluplje što sam ikad čuo. mora bit TROLL

kao prvo, frajer u intervjuu kaže da želi radit za stewarta ali da ga ne zanima da mu bude šef nego ono, želi bit dio toga pa makar bio neki obični dopisnik iz Hrvatske. i što prosječna hrvatska desnica na to pomisli?

Citat:
samo kažem da danas sve više ljudi postaje tako pohlepno u tim ambicijama, i svi žele bit šefovi/bogovi. bla", rekao je presveti, član HDZ-ove mladeži iz Smrdograda.

Naime, razlog zašto desnicu uplićem u priču je taj što su oni poznati po uhljebljenju bez muke. Daj zamisli presvetog da razmišlja o viralnom videu, da bude ambiciozan, frajer vjerojatno ima spreman posao čim završi faks. Naravno da mu je takvo mišljenje o priči. Jebeš ambicioznost kad je mali od rođe iz HDZ-a šef tamo nekog instituta za jedenje govna, sigurno trebaju nekog tko će pregledavati fejsbuk cijeli dan za 6k kuna.

:hiha:

Skini besplatnu smartphone aplikaciju --> Vatreni
InPublic.hr - check it out!
Personalna himna - Beaver Hunter

*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: Bića, stvari i pojave koje ownaju, koje vam uljepšaju dan
« Odgovori #9371 : 15. Travanj, 2013., 15:26 »
meni je video simpatičan.

i lik mi je simpatičan dosta. rulao mi je u večeri za 5.
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

*

Radim247

  • *****
  • 2274
  • I ♥ kurac
Odg: Bića, stvari i pojave koje ownaju, koje vam uljepšaju dan
« Odgovori #9372 : 15. Travanj, 2013., 15:43 »
taj hire me video nije pretjerano smiješan, bar meni, al apsolutni rispekt tipu za muda i ideju. gg mi je i kako je istražio i odradio sve, vjerujem da je stvarno došlo do Stewarta. Sranje je viral i kvalitetno se proširilo, vjerujem da će mu upast više finih ponudica za nekakav posao, makar ne od Stewarta.

+1

Inače, nije njegov humor MOJA ŠALICA ČAJA ali respekt totalni za ambicioznost i izvršavanje projekta. Da ekipa iz Sve 5 odradi video u sličnoj maniri to bi bilo iznimno poražavajuće, on je to izveo skoro pa savršeno.
Nebi bas reko,živim u Zagrebu i evo jedne situacije:Znači tuku se,imaju 12 godina otprilike i prolaze razni likovi i niko nista,cak je jedan u sali reko Koji je pobjedio..

*

Đester

  • *****
  • 2126
  • OSOBNI TEKST
Odg: Bića, stvari i pojave koje ownaju, koje vam uljepšaju dan
« Odgovori #9373 : 15. Travanj, 2013., 16:01 »
baš to je jadno i bijedno.
stvorena je takva klima, kao, moraš biti uspješan i imat KARIJERU i ambicije, to je smisao života - inače si propalica.
odjednom se svi žele istaknut.
derp.
zato su i stvoreni izmišljeni poslovi ili fakulteti poput KOMUNIKOLOGIJE, da bi ko fol i ostali mogli bit "uspješni" u bar nekom polju.
prejadno.
i na kraju ih pod pritiskom puno popizdi.
>>>ambiciozni<<< ljudi.  =D>

Koja si ti budala jebote:hihi::ave:
Cuando puedo ni siquiera el tabaco, por lo menos voy a ser oblejan,,,,

*

presveti

  • ****
  • 1179
  • sanjam samo pobjede...
Odg: Bića, stvari i pojave koje ownaju, koje vam uljepšaju dan
« Odgovori #9374 : 15. Travanj, 2013., 16:39 »
hejteri će hejtat

stvar je jednostavna, lik se ne probija humorom (a trebao bi) nego nekim hrabrim potezom. VAU. IMA VIDEO.
bmk da je video najbolji ikad, ako nije smiješan, onda nije za posao i točka.

realno.
Ali tko može pouzdano znati vjeruje li u nešto ili ne vjeruje?...Koliko puta varljiv osjećaj ili grešku razuma smatramo uvjerenjem! Ja najradije u sve sumnjam - ta sklonost uma ne smeta odlučnosti karaktera; naprotiv, što se mene tiče, uvijek odvažnije idem naprijed kad neznam što me očekuje. Jer ništa me gore od smrti ne može snaći - a smrti ne možeš umaknuti!

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9