HCL.HR

Bića, stvari i pojave koje ownaju, koje vam uljepšaju dan

  • 11070 Odgovora
  • 815795 Hitova
Odg: Bića, stvari i pojave koje ownaju, koje vam uljepšaju dan
« Odgovori #10575 : 02. Rujan, 2014., 09:28 »
dokle se ljudi spuštaju samo da bi ispali kul i smiješni pred drugima.
Što te točno zanima?

Odg: Bića, stvari i pojave koje ownaju, koje vam uljepšaju dan
« Odgovori #10576 : 02. Rujan, 2014., 10:45 »
www.youtube.com/watch?v=wkO4NIqAMss  kakav kralj :hihi:

osobno mislim da mu je video zakon i da se s pravom šprda s tim. Mislim ok to je da se podigne svijest o bolesti al sada apsolutno svi svugdje iskaču iz paštete i zaljevaju se ledenom vodom, mislim koga briga radije uzmi 100 dolara i odma uplati koga briga za tvoj kućni video zaljevanja vodom, nepotrebna glupost koja je postala hit.

A ima i fejlova Poput ove fejlače :mrgreen: www.youtube.com/watch?v=qDr3Adzkqy4

sad tek vidim da je pstewa netko već prije postao, pardon. Svejedno baš ih je fino posrao s ovim xd
« Zadnja izmjena: 02. Rujan, 2014., 10:52 MaliMicek »
Lista odigranih:2015,2016,2017,2018,

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Bića, stvari i pojave koje ownaju, koje vam uljepšaju dan
« Odgovori #10577 : 02. Rujan, 2014., 11:11 »
Jel vi uopce kuzite zasto se polijevaju? :wildboy:

*

[proGABBEing] Richard

  • **
  • 519
  • sve je bolje kad se spoha lmao <:^)
Odg: Bića, stvari i pojave koje ownaju, koje vam uljepšaju dan
« Odgovori #10578 : 02. Rujan, 2014., 11:19 »
al kužiš debilu ako se on kao ne polije i izazove dalje ljude onda će to stat nakon troje ljudi.

koji angsty debili protiv svega wow impresioniran sam.

*

presveti

  • ****
  • 1179
  • sanjam samo pobjede...
Odg: Bića, stvari i pojave koje ownaju, koje vam uljepšaju dan
« Odgovori #10579 : 02. Rujan, 2014., 11:24 »
Jel vi uopce kuzite zasto se polijevaju? :wildboy:

zašto, da se promoviraju? tako je očito.

+ neukusno je na taj način "podizati svijest" (ha-ha moš mislit). izrugivanje i cirkus.

i općenito ti celebrity HUMANITARCI, WOW dao si 0,0000001% svojih para za nešto. kako humano!
Ali tko može pouzdano znati vjeruje li u nešto ili ne vjeruje?...Koliko puta varljiv osjećaj ili grešku razuma smatramo uvjerenjem! Ja najradije u sve sumnjam - ta sklonost uma ne smeta odlučnosti karaktera; naprotiv, što se mene tiče, uvijek odvažnije idem naprijed kad neznam što me očekuje. Jer ništa me gore od smrti ne može snaći - a smrti ne možeš umaknuti!

*

kaisersephirot

  • Suradnik
  • ******
  • 6514
  • "Estuans interius ira vehementi, Sephiroth!"
    • HCL.hr
Odg: Bića, stvari i pojave koje ownaju, koje vam uljepšaju dan
« Odgovori #10580 : 02. Rujan, 2014., 11:33 »
Isuse, razmišljanja. Misliš li ti da bi netko čuo za ovu akciju da nema tog polijevanja? Shvaćaš li ti kralju da su donacije za ALS porasle drastično:

Citat:
After the Ice Bucket Challenge went viral on social media, public awareness and charitable donations to ALS charities soared. Within weeks of the challenge going viral, The New York Times reported that the ALS Association had received $41.8 million in donations from July 29 until August 21. More than 739,000 new donors have given money to the association, which is more than double the $19.4 million in total contributions the association received during the year that ended January 31, 2013.[32] On August 29, the ALS Association announced that their total donations since July 29 had exceeded $100 million.[33] The ALS Association is just one of several ALS-related charities that have benefited from the challenge.

*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: Bića, stvari i pojave koje ownaju, koje vam uljepšaju dan
« Odgovori #10581 : 02. Rujan, 2014., 11:34 »

i općenito ti celebrity HUMANITARCI, WOW dao si 0,0000001% svojih para za nešto. kako humano!


šta bi bilo HUMANO za tebe? da da cijelu životnu ušteđevinu? xD

Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

Odg: Bića, stvari i pojave koje ownaju, koje vam uljepšaju dan
« Odgovori #10582 : 02. Rujan, 2014., 11:55 »
Humanije je od nekih siromašnih preseratora koji si otkidaju od usta jer misle da će njihovih 50 centi nekoga obradovati.

*

presveti

  • ****
  • 1179
  • sanjam samo pobjede...
Odg: Bića, stvari i pojave koje ownaju, koje vam uljepšaju dan
« Odgovori #10583 : 02. Rujan, 2014., 12:08 »
to što su porasle donacije je tek puki razlog zbog kojeg se opravdava cirkus i samopromocija ljudi koji žele bit zvijezde i neki milostivi bogovi.
ok, novac će sigurno pomoći. ali taj novac uopće nije iziskivao nikakvog njihovog truda (zato i spominjem 0,000001% datog bogatstva), a dobro im je poslužio da se pokažu. pozitivan cilj ne opravdava nakaradne pobude zbog kojih većina njih ovo radi.

tako možemo reći kako je super što je ona neka brazilka prodavala svoju nevinost, tobože da bi dobivene novce dala za humanitarne svrhe. kasnije je odustala od toga jer je dobila ponudu da se skine za plejboj, ako se ne varam.

uostalom, i onaj književnik edo popović se javno oglasio protiv toga. mama mu je inače umrla od als-a.
Ali tko može pouzdano znati vjeruje li u nešto ili ne vjeruje?...Koliko puta varljiv osjećaj ili grešku razuma smatramo uvjerenjem! Ja najradije u sve sumnjam - ta sklonost uma ne smeta odlučnosti karaktera; naprotiv, što se mene tiče, uvijek odvažnije idem naprijed kad neznam što me očekuje. Jer ništa me gore od smrti ne može snaći - a smrti ne možeš umaknuti!

Odg: Bića, stvari i pojave koje ownaju, koje vam uljepšaju dan
« Odgovori #10584 : 02. Rujan, 2014., 12:23 »
Jer naime ti znaš zašto oni to rade. Ti znaš njihove interne pobude.
Koje, naravno, NIKAKO ne mogu biti podizanje svijesti o bolesti.
Jer ti, naravno, znaš koliko su oni donirali. xDDDDD

Ja nez kako tebi nije jasno koliko debilno zvučiš kad pišeš,, stvari.

*

pilip

  • ******
  • 4442
Odg: Bića, stvari i pojave koje ownaju, koje vam uljepšaju dan
« Odgovori #10585 : 02. Rujan, 2014., 13:06 »
Empatija je autodestruktivna. Naravno, ako nije dobrovoljna.

"Pozitivan cilj ne opravdava nakaradne pobude zbog kojih većina njih ovo radi."

Zašto ne? :hihi:

I Edo Popović je parazitsko socijalističko smeće. On bi najrađe da se bogatima ODUZME lova i podijeli lol. Kakti kenja zbog samopromocije, a to njegovo kakanje u javnosti nije samopromocija?
Hacker (1994.-2005.) R.I.P.

Ja volim:
Facuuuu, Gr4gu, CMC program i Rengurzica

Odg: Bića, stvari i pojave koje ownaju, koje vam uljepšaju dan
« Odgovori #10586 : 02. Rujan, 2014., 13:41 »
Popović treba napisati Harry Pottera, LOTR, ili A Song of Ice and Fire da bi ga netko doživio. :kava:

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Bića, stvari i pojave koje ownaju, koje vam uljepšaju dan
« Odgovori #10587 : 02. Rujan, 2014., 14:01 »
to što su porasle donacije je tek puki razlog zbog kojeg se opravdava cirkus i samopromocija ljudi koji žele bit zvijezde i neki milostivi bogovi.
ok, novac će sigurno pomoći. ali taj novac uopće nije iziskivao nikakvog njihovog truda (zato i spominjem 0,000001% datog bogatstva), a dobro im je poslužio da se pokažu. pozitivan cilj ne opravdava nakaradne pobude zbog kojih većina njih ovo radi.

tako možemo reći kako je super što je ona neka brazilka prodavala svoju nevinost, tobože da bi dobivene novce dala za humanitarne svrhe. kasnije je odustala od toga jer je dobila ponudu da se skine za plejboj, ako se ne varam.

uostalom, i onaj književnik edo popović se javno oglasio protiv toga. mama mu je inače umrla od als-a.


Oprosti, ali ti si moron.
Prvi stadij te Lou Gerigove bolesti je grčenje ili trzanje i to je cijela jebena poanta prilikom poljevanja hladne vode, kako bi se na to ukazalo.
Sav novčani prihod koji je skupljen nebi ni bio 10% da se na taj način nije "popularizirala" bolest.

Samopromocija zvijezda. :ave:

Odi napravi singl o pekarama rađe.

:kava:

*

Seengeer

  • ******
  • 4945
  • ︻デ═一 not srs
Odg: Bića, stvari i pojave koje ownaju, koje vam uljepšaju dan
« Odgovori #10588 : 02. Rujan, 2014., 14:17 »
Sve su te donacije od naših paara. (not srs)

Odg: Bića, stvari i pojave koje ownaju, koje vam uljepšaju dan
« Odgovori #10589 : 02. Rujan, 2014., 14:49 »
Ja se u potpunosti slažem sa drugom presvetim.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9