HCL.HR

Bića, stvari i pojave koje vas naprosto rastužuju

  • 4943 Odgovora
  • 362565 Hitova
*

presveti

  • ****
  • 1179
  • sanjam samo pobjede...
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas naprosto rastužuju
« Odgovori #405 : 02. Listopad, 2009., 11:56 »
trebaju svi slijediti primjer onoga hajvana joga majstora i tako to, koji već 8 godina ne jede ništa, pije vodu i hrani se sunčevim zrakama.
Ali tko može pouzdano znati vjeruje li u nešto ili ne vjeruje?...Koliko puta varljiv osjećaj ili grešku razuma smatramo uvjerenjem! Ja najradije u sve sumnjam - ta sklonost uma ne smeta odlučnosti karaktera; naprotiv, što se mene tiče, uvijek odvažnije idem naprijed kad neznam što me očekuje. Jer ništa me gore od smrti ne može snaći - a smrti ne možeš umaknuti!

Odg: Bića, stvari i pojave koje vas naprosto rastužuju
« Odgovori #406 : 02. Listopad, 2009., 12:00 »
ne trebaju.
Svaka drolja zna da ja sam taj
mator pravi nabildovan kao drevni zmaj


Mobilni fontele mi zvoni mala šipu, haklam soni.

*

presveti

  • ****
  • 1179
  • sanjam samo pobjede...
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas naprosto rastužuju
« Odgovori #407 : 02. Listopad, 2009., 12:03 »
a jebe mi se onda.
Ali tko može pouzdano znati vjeruje li u nešto ili ne vjeruje?...Koliko puta varljiv osjećaj ili grešku razuma smatramo uvjerenjem! Ja najradije u sve sumnjam - ta sklonost uma ne smeta odlučnosti karaktera; naprotiv, što se mene tiče, uvijek odvažnije idem naprijed kad neznam što me očekuje. Jer ništa me gore od smrti ne može snaći - a smrti ne možeš umaknuti!

Odg: Bića, stvari i pojave koje vas naprosto rastužuju
« Odgovori #408 : 02. Listopad, 2009., 12:06 »
 ;)
Svaka drolja zna da ja sam taj
mator pravi nabildovan kao drevni zmaj


Mobilni fontele mi zvoni mala šipu, haklam soni.

*

presveti

  • ****
  • 1179
  • sanjam samo pobjede...
Ali tko može pouzdano znati vjeruje li u nešto ili ne vjeruje?...Koliko puta varljiv osjećaj ili grešku razuma smatramo uvjerenjem! Ja najradije u sve sumnjam - ta sklonost uma ne smeta odlučnosti karaktera; naprotiv, što se mene tiče, uvijek odvažnije idem naprijed kad neznam što me očekuje. Jer ništa me gore od smrti ne može snaći - a smrti ne možeš umaknuti!

*

Radim247

  • *****
  • 2274
  • I ♥ kurac
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas naprosto rastužuju
« Odgovori #410 : 02. Listopad, 2009., 14:30 »
http://www.index.hr/xmag/clanak/video-ovo-nije-film-ovo-je-samo-trailer/453353.aspx

Ovo je vijest....ja ću poludit  :wildboy:

Opasniji si nego PDV - o jebem ti psovku  :wildboy:
Nebi bas reko,živim u Zagrebu i evo jedne situacije:Znači tuku se,imaju 12 godina otprilike i prolaze razni likovi i niko nista,cak je jedan u sali reko Koji je pobjedio..

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas naprosto rastužuju
« Odgovori #411 : 02. Listopad, 2009., 14:32 »
dokad će trajati ova lejmnost čovječanstva? Kakve su to vijesti? Koji se kurac događa?  :wildboy:


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

Illidan

  • ******
  • 3553
  • DECKI LOL
    • Hrvatska Cyber Liga
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas naprosto rastužuju
« Odgovori #412 : 02. Listopad, 2009., 14:41 »
odkud tim šabanima mustang?  :wildboy:

*

Radim247

  • *****
  • 2274
  • I ♥ kurac
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas naprosto rastužuju
« Odgovori #413 : 02. Listopad, 2009., 14:48 »
dokad će trajati ova lejmnost čovječanstva? Kakve su to vijesti? Koji se kurac događa?  :wildboy:

to  :wildboy:

odkud tim šabanima mustang?  :wildboy:

to x2  :wildboy:
Nebi bas reko,živim u Zagrebu i evo jedne situacije:Znači tuku se,imaju 12 godina otprilike i prolaze razni likovi i niko nista,cak je jedan u sali reko Koji je pobjedio..

*

beaver hunter

  • ******
  • 7243
  • I <3 trance
    • Vatreni App
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas naprosto rastužuju
« Odgovori #414 : 02. Listopad, 2009., 15:06 »
ah moj dragsteru. biće još i gore, jebemu. al zgodni su svi to moram priznat.
Skini besplatnu smartphone aplikaciju --> Vatreni
InPublic.hr - check it out!
Personalna himna - Beaver Hunter

*

presveti

  • ****
  • 1179
  • sanjam samo pobjede...
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas naprosto rastužuju
« Odgovori #415 : 02. Listopad, 2009., 18:28 »
film rula.
Ali tko može pouzdano znati vjeruje li u nešto ili ne vjeruje?...Koliko puta varljiv osjećaj ili grešku razuma smatramo uvjerenjem! Ja najradije u sve sumnjam - ta sklonost uma ne smeta odlučnosti karaktera; naprotiv, što se mene tiče, uvijek odvažnije idem naprijed kad neznam što me očekuje. Jer ništa me gore od smrti ne može snaći - a smrti ne možeš umaknuti!

*

Facaa

  • ******
  • 4455
  • Full of Stars
    • www.shuma.org
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas naprosto rastužuju
« Odgovori #416 : 02. Listopad, 2009., 23:35 »
index.hr

Ono.
I'm teaching myself to live without sleeping cause i don't trust my dreams.

*

Pičkica

  • ****
  • 1765
  • Prince`Charming
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas naprosto rastužuju
« Odgovori #417 : 03. Listopad, 2009., 00:44 »
Ono.

index.hr
JA SAM TOLKO PAMETAN DA VI TO NEMORETE UOPĆE SKUŽIT KOLKA  JE TO PAMET

Kako mu je pimpek letio na sve strane, straaaaaaaaaaaašno...

s h u m a . o r g  :approve

*

seymour

  • ****
  • 1445
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas naprosto rastužuju
« Odgovori #418 : 03. Listopad, 2009., 01:17 »
It's ok sometimes to be lonely...to have time to see what you really long for...

This is, to me, the loveliest and saddest landscape in the world. It is the same as that on the preceding page, but I have drawn it again to impress it on your memory. It is here that the little prince appeared on Earth, and disappeared.

Look at it carefully so that ... Read moreyou will be sure to recognize it in case you travel some day to the African desert. And, if you should come upon this spot, please do not hurry on. Wait for a time, exactly under the star. Then, if a little man appears who laughs, who has golden hair and who refuses to answer questions, you will know who he is. If this should happen, please comfort me. Send me word that he has come back.

:) he will come back! He never actualy disappears, he is always somewhere near you, hidding beside you, laughing so quietly you can barely hear him... and in fact you don't, you feel him :) He will show. As you said, Time and Patience should be now our best friends and the moment you least expect it, he will show :)
So darling, I'm going to bed now. I hope you will feel better tommorow. Remember, Time and Patience and even more important, remember that you are not alone :) Sweet dreams, mwah :*



komentari na fejsu,od jedne debel trebe iz srednje kojoj nedostaje kurca  :wildboy: :wildboy:
Di ćemo večeras, pusti prazne priče<br />Di ćemo večeras da se ubijemo pićen<br />Di cemo večeras, da bude luda kuća<br />Tu su Kuzma i Shaka Zulu, doktori puknuća

*

Zapi

  • Gost
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas naprosto rastužuju
« Odgovori #419 : 07. Listopad, 2009., 12:39 »
Upravo sam sazno da se jedan od nama najdražih bivših usera, nakon duge molitve u planini i pročišćenja vratio na forum.

Međutim, zli tiranin koji vodi ovaj forum ga je beno nakon 15 minuta.

RECITE NE TIRANIJI!


recite ne benovima zapiju

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9