HCL.HR

Bića, stvari i pojave koje vas naprosto rastužuju

  • 4943 Odgovora
  • 360788 Hitova
*

dibek

  • ******
  • 5634
  • You put the stone in the case?
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas naprosto rastužuju
« Odgovori #660 : 10. Prosinac, 2009., 19:23 »
 :wildboy:

*

Wildboy

  • ******
  • 7551

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas naprosto rastužuju
« Odgovori #662 : 11. Prosinac, 2009., 15:11 »
E to je tragedija...I naravno, za ovakvo nešto, vijest ima deset rečenica...Ljudi.  :b_wildy:


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

Odg: Bića, stvari i pojave koje vas naprosto rastužuju
« Odgovori #663 : 11. Prosinac, 2009., 15:15 »
 :tired:
Svaka drolja zna da ja sam taj
mator pravi nabildovan kao drevni zmaj


Mobilni fontele mi zvoni mala šipu, haklam soni.

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas naprosto rastužuju
« Odgovori #664 : 11. Prosinac, 2009., 15:22 »
Odjebi hejteru.  :b_ae:

Zapravo sam ja hejter  :( Sori, zajebancija  :mrgreen:


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

Odg: Bića, stvari i pojave koje vas naprosto rastužuju
« Odgovori #665 : 11. Prosinac, 2009., 15:55 »
mislim ono, trebali su možda pisati o njihovom životu, o njihovim kvalitetama, što su voljeli i kako su živjeli.  :wildboy:
Svaka drolja zna da ja sam taj
mator pravi nabildovan kao drevni zmaj


Mobilni fontele mi zvoni mala šipu, haklam soni.

Odg: Bića, stvari i pojave koje vas naprosto rastužuju
« Odgovori #666 : 11. Prosinac, 2009., 15:56 »
intervjuirat njihove prijatelje možda? :(

*

Radim247

  • *****
  • 2274
  • I ♥ kurac
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas naprosto rastužuju
« Odgovori #667 : 11. Prosinac, 2009., 16:14 »
nazvat trg po njima...."Trg medvjedice i mladunčeta koje je ubio vlak".
Nebi bas reko,živim u Zagrebu i evo jedne situacije:Znači tuku se,imaju 12 godina otprilike i prolaze razni likovi i niko nista,cak je jedan u sali reko Koji je pobjedio..

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas naprosto rastužuju
« Odgovori #668 : 12. Prosinac, 2009., 06:54 »
 :loludara:  :ave:

*

Radim247

  • *****
  • 2274
  • I ♥ kurac
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas naprosto rastužuju
« Odgovori #669 : 12. Prosinac, 2009., 19:20 »
Koji je kurac s ovom državom? Koji je kurac s ljudima?

Naletio maloprije na google oglas "izrada web stranica" pa rekoh idem provjerit dizajn sajta jer se i sam bavim time. Firma je NewArt Studio, a sajt koji im služi kao homepage nije njihov. Kupljen je (koga zavaravam, nije kupljen, skinut je s rapidsharea) s templatemonstera i predstavljen kao njihov. Znam autora templatea, ali mi se neda sad tražit točno ime sajta jer ih ima 600-tinjak. Evo na ovom se pod "Prices" vidi slika cvijeta koji je u headeru i font kojim je napisan logo. Ovo je jedan od sajtova koji su oni radili. Vjerovatno također nije njihov.....stavivši na stranu to što je također odvratan.

Pod Web dizajn imaju "ponudu"....
CSS integracija
CSS je ključna riječ kad je u pitanju izgled vaših stranica. Integracijom CSS-a vaše će stranice zablistati u punom sjaju.

Neda mi se objašnjavat kako je ovo besmislena rečenica. Par ljudi s foruma koji se bave web dizajnom će znat. Kao da vam ja prodajem auto i u dodatnu opremu stavim motor i napišem "Motor je ključna riječ kad je u pitanju auto. Integracijom motora vaš auto on će se čak moći i kretati."

Super mi je još što ispod piše "Ovaj Internet sajt, kao i svi sadržaji od kojh se sastoji, su vlasništvo NewArt Studia. Zabranjeno je svako neovlašteno kopiranje, umnožavanje i distribucija istih."

Onda još jedan web studio. Ovi tipovi su iz Rijeke, jedan frend je čak surađivao s njima. Sajt je odvratan, vjerovatno isto nije njihov jer mi je poznat full.

Pod "Web Design" u tabovima "turizam, vozila" niti jedan dizajn nije njihov. Neda mi se linkat sad, ali pola je također s templatemonster.com.
Pod "Start paket" koji košta 2100kn (kad se uračuna PDV) je slika stranice koja očito nije njihova.

Da smo u AMERIKI likovi bi završili na cesti nakon svih tužbi. Ali boli ih kurac....u Hrvackoj su.


Predugačak post na potpuno krivom forumu. No ajde....možda jednom budu tražili imena svojih firmi na googleu pa dođu do ovog posta. Htio bi im samo poručit da si jebu mater. Ruše tržište, uzimaju posao ljudima koji su školovani za to i kradu klijente.
« Zadnja izmjena: 12. Prosinac, 2009., 19:22 Damir158 »
Nebi bas reko,živim u Zagrebu i evo jedne situacije:Znači tuku se,imaju 12 godina otprilike i prolaze razni likovi i niko nista,cak je jedan u sali reko Koji je pobjedio..

Odg: Bića, stvari i pojave koje vas naprosto rastužuju
« Odgovori #670 : 12. Prosinac, 2009., 19:26 »
 :wildboy: katastrofa.
Svaka drolja zna da ja sam taj
mator pravi nabildovan kao drevni zmaj


Mobilni fontele mi zvoni mala šipu, haklam soni.

Odg: Bića, stvari i pojave koje vas naprosto rastužuju
« Odgovori #671 : 12. Prosinac, 2009., 19:27 »
 :(
NAĐI ADRESU I IDEMO TUČ BURAZ E ONO!  :b_ljutko:

*

Radim247

  • *****
  • 2274
  • I ♥ kurac
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas naprosto rastužuju
« Odgovori #672 : 12. Prosinac, 2009., 19:29 »
Ma ignorirajte post.....to sam napisao u nadi da će googlat svoje ime jednog dana. Čisto da znaju da im jebem mater.
Nebi bas reko,živim u Zagrebu i evo jedne situacije:Znači tuku se,imaju 12 godina otprilike i prolaze razni likovi i niko nista,cak je jedan u sali reko Koji je pobjedio..

*

Mr.T

  • ******
  • 5604
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas naprosto rastužuju
« Odgovori #673 : 12. Prosinac, 2009., 19:30 »
genijalno. pogotovo ova rečenica sa cssom :hihi: :ave:

*

duksy

  • ******
  • 10253
    • hcl
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas naprosto rastužuju
« Odgovori #674 : 12. Prosinac, 2009., 19:57 »
kako dobro jebote. koliko zarade tako? mislim, jel sve sa tog templejtmonstera besplatno?  :ave:

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9