HCL.HR

Bića, stvari i pojave koje vas naprosto rastužuju

  • 4943 Odgovora
  • 362587 Hitova
*

Zapi

  • Gost
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas naprosto rastužuju
« Odgovori #930 : 23. Veljača, 2010., 21:55 »
e seedorf, jesi jebo kad na stupu rasvjete? i onda kad ju pojebeš sam ju hitiš gore na žice one.

*

seedorf

  • ****
  • 970
  • My mision is destroy love on planet Earth
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas naprosto rastužuju
« Odgovori #931 : 23. Veljača, 2010., 22:03 »
Neznam sta da ti kazem :ave: :ave: :hihi: ;)

*

Radim247

  • *****
  • 2274
  • I ♥ kurac
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas naprosto rastužuju
« Odgovori #932 : 24. Veljača, 2010., 11:26 »
Morphine. Kako kvalitetan bend jebem ti svemire....šteta što je umro frontmen  :(

Morphine - The saddest song <3
Nebi bas reko,živim u Zagrebu i evo jedne situacije:Znači tuku se,imaju 12 godina otprilike i prolaze razni likovi i niko nista,cak je jedan u sali reko Koji je pobjedio..

Odg: Bića, stvari i pojave koje vas naprosto rastužuju
« Odgovori #933 : 24. Veljača, 2010., 11:29 »
Ane :(
Tako ugodna muzika da je to čudo :(
Ja sam definitivno najveći racio svih vremena.

Odg: Bića, stvari i pojave koje vas naprosto rastužuju
« Odgovori #934 : 24. Veljača, 2010., 19:09 »
Faks.
Ono, učim, koliko to može značiti kao učenje za moje standarde. Prođem ispite.
Zaboravim prijaviti engleski, jer glupi studomat nije imao opciju prijavljivanja ispita iz toga.
I što se desi. Da bi upisao sljedeću godinu trebam sve ETSC bodove skupiti. A da bi skupio sve ETSC bodove treba mi i taj jedan, tj, dva boda iz engleskog.
A da bi upisa 2. semestar treba mi položeni ispit iz prvog semestra. A pošto sam to propustio.. jel. Jej.

Baš me zanima koje ću sad procedure morati izmišljati samo da upišem redovno sljedeću godinu. U kurac krasni, trud se ne ispalti, je da sam i ja kriv što nisam otiša u referadu provjeriti jel se mogu tamo prijavit ispit i jel ga baš MORAM položiti, al jebemu ono. :wildboy:

Divim se komplikaciji svakog aspekta moje egzistencije do maksimuma. Eto. :wildboy: :wildboy:
Ja sam definitivno najveći racio svih vremena.

*

Radim247

  • *****
  • 2274
  • I ♥ kurac
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas naprosto rastužuju
« Odgovori #935 : 24. Veljača, 2010., 19:16 »
Pojaviš se na ispitu svejedno i objasniš profesoru da nisi mogao nikako prijavit ispit.....tako ljudi na mom faksu rade. Ali ipak ovisi o profesoru  :wildboy:
Nebi bas reko,živim u Zagrebu i evo jedne situacije:Znači tuku se,imaju 12 godina otprilike i prolaze razni likovi i niko nista,cak je jedan u sali reko Koji je pobjedio..

*

beaver hunter

  • ******
  • 7243
  • I <3 trance
    • Vatreni App
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas naprosto rastužuju
« Odgovori #936 : 24. Veljača, 2010., 19:21 »
pa možda imaš neku foru da ispit moraš prijavit najmanje 2-3-5 dana prije održavanja ispita. tak je kod mene. ako ne prijavim ispit koji pišem u npr. srijedu, do nedjelje u 23:59 ne mogu izać na taj ispit. i nitko mi ne ulazi ususret, pravila su jasna. možda je i kod tebe taj rok.
Skini besplatnu smartphone aplikaciju --> Vatreni
InPublic.hr - check it out!
Personalna himna - Beaver Hunter

*

Radim247

  • *****
  • 2274
  • I ♥ kurac
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas naprosto rastužuju
« Odgovori #937 : 24. Veljača, 2010., 19:24 »
Na svim fakultetima vrijedi da moraš 4 dana (ja mislim) prije prijavit ispit, ali nekad profesori izađu u susret ako si uporan. I zgodan. Prokleto zgodan.
Nebi bas reko,živim u Zagrebu i evo jedne situacije:Znači tuku se,imaju 12 godina otprilike i prolaze razni likovi i niko nista,cak je jedan u sali reko Koji je pobjedio..

*

Zapi

  • Gost
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas naprosto rastužuju
« Odgovori #938 : 24. Veljača, 2010., 19:24 »
ne na ffu :hiha: samo dođeš na ispit veliš nije me htjelo prijavit

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas naprosto rastužuju
« Odgovori #939 : 24. Veljača, 2010., 19:26 »
ne serite, idi kod voditelja evidencije i reci mu da te prijavi za taj ispit. točka... nema profesor nikakve veze s prijavom ispita...


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

Odg: Bića, stvari i pojave koje vas naprosto rastužuju
« Odgovori #940 : 24. Veljača, 2010., 19:26 »
Ne mere, propustio sam ispite, sljedeći su na ljeto, a i profesor koji je odgovoran za sve to je debil, tako da ;(

Mislim, da sam zna da MORAM to pisati otiša bi u mrtvu referadu i pita jebemu, al sad mi to rendom kažu kao HEH JEBIGA.
Ono. Engleski mrtvi. Jedino za to nisam triba učiti jer je samo po sebi razumljivo mi. Pa sam mislija ako i ostane za ljeto nije velika stvar.
Ali OČITO je.. :wildboy: :wildboy: :wildboy:

Mislim, ljut sam i na sebe i na njih i na sve :( :wildboy:
Ja sam definitivno najveći racio svih vremena.

*

Zapi

  • Gost
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas naprosto rastužuju
« Odgovori #941 : 24. Veljača, 2010., 19:28 »
ja nsam drugu godinu za redom propustio taj engleski :wildboy: jeboih, zašto to postoji :wildboy:

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas naprosto rastužuju
« Odgovori #942 : 24. Veljača, 2010., 19:31 »
Ne mere, propustio sam ispite, sljedeći su na ljeto, a i profesor koji je odgovoran za sve to je debil, tako da ;(

Mislim, da sam zna da MORAM to pisati otiša bi u mrtvu referadu i pita jebemu, al sad mi to rendom kažu kao HEH JEBIGA.
Ono. Engleski mrtvi. Jedino za to nisam triba učiti jer je samo po sebi razumljivo mi. Pa sam mislija ako i ostane za ljeto nije velika stvar.
Ali OČITO je.. :wildboy: :wildboy: :wildboy:

Mislim, ljut sam i na sebe i na njih i na sve :( :wildboy:
:ave:

Podsjećaš me na mene lagano  :(

Pa ovaj, koliko ja znam, za upis ljetnog semestra ne moraš ništa položiti iz zimskog jeli. ALI moraš imat sve potpise navodno... gle sad ovu šemu: ja sam na neku foru upisao odmah oba semestra  :hiha: Jedini, jedini u generaciji. I šta je najgore, apsolutno je sve u redu i zabilježeno i u indeks i u studomat. Ne znam  :wildboy:

Ja ću ti reći da odeš kod voditelja evidencije studija još jednom. On je glavni baja za to... Da je bar meni netko rekao to kad sam se grcao po uredima od profesora pa su me ćerali van i tako. Sad im jebem matere.  :hiha:


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

Chikanovich

  • ****
  • 1039
  • Čiko :]
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas naprosto rastužuju
« Odgovori #943 : 24. Veljača, 2010., 19:41 »
studomat. koja fejk riječ  :wildboy:

*

Mr.T

  • ******
  • 5604
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas naprosto rastužuju
« Odgovori #944 : 24. Veljača, 2010., 19:43 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9